Şimdi Ara

MERKEZİ SİSTEM ISINMA SORUNU..LÜTFEN YARDIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul avrupa yakasında en üst katta bir dairede oturuyorum. Binamızda mantolama ve pencerelerimde de çift cam pimapen bulunuyor. Isınma sorunumuza karşı yönetim ve komşularla anlaşarak mevcut küçük metrajlı döküm peteklerimi söktürerek daha büyük metrelerde panel petekler taktırdım. Yalnız dün kaloriferleri yaktıklarında peteklerin yarıdan aşağısının ısınmadığını farkettim. Petekleri kontrol ettim, hiçbirinde zerre hava yok. Muhtemelen basılan su petekleri doldurmaya yetmiyor diye düşünüyorum. Bunu çözmek için ne yapmak gerekli? (kazanın basıncını arttırsalar sorunum çözülür mü, pek yanaşmıyorlar buna). Yardımlarınızı rica ederim..
    Tşkler

• Arkadaşım sizde sorun pompanın yetersiz olması....Sadece aşağıdaki sirkülasyon pompası birzcık büyütülecek....Kazan basıncı aşırı artırılınca size sıcak su çıkmaz..Kazan bomba gibi patlar.....Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşım sizde sorun pompanın yetersiz olması....Sadece aşağıdaki sirkülasyon pompası birzcık büyütülecek....Kazan basıncı aşırı artırılınca size sıcak su çıkmaz..Kazan bomba gibi patlar.....Saygılarımla...

Çok teşekkürler cevabınız için.

Peki bu sirkülasyon pompasının büyütülmesi çok maliyetli bir iş midir? Siteyi ikna edebilir miyim? Ya da ikna edemezsem ben cebimden karşılayım denecek kadar ucuz bir şey midir (40-50 TL vs. gibi)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.