Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Merhaba arkadaşlar... Elveda...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
256
Cevap
1
Favori
4.008
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Merhaba arkadaşlar... Elveda...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2290 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: xentios

İski eleştirmek iyidir fakat bazen sağlam temelleri olmayan ve kışkırtma amaçlıymış izlenimi veren konular açıyorsun.( Mesala daha sonradan silinsin yazdığın konuda -reklam yapmayayım:)- reklam linkinin çalışmamasından dh'ı sorumlu tutmuştun.

xentios,
    ben reklam linkini açtığımda o zamanlarda genpa sitesi açılmıyordu. hattaa 2 gün boyunca açılmadığı için o tepki topic'imi açmıştım.

öte yandan ben hiçbir zaman laf olsuna eleştirmem. ithamlarımın her zaman somut dayanakları vardır.
    |
    |

Orjinalden alıntı: savasay

peki bütün üyelere koyun diyende ceza aldımı bu şahıs!!!!

bunu merak ediyor ve cevabını bekliyorum..Şikayetim üzerine topicdeki anket şıkları değiştirilmişti ama bence bu yeterli değil........

savaş ay,

geçmişte yaşanmış bir olayı neden şimdi gündeme getiriyorsun ki ? o zaman aklın nerdeydi ? madem hoşuna gitmiyor. basarsın düğmeye, ya da açarsın bir topic benim gibi... derdini dile getirirsin...

ya da o dönemlerde denedin de beceremedin mi anlayamadım yani ?
    |
    |
    Herşey için yaygara koparalım o zaman. Ya akıl var mantık var , herkes her saldırıyı senin gibi topic açarak dile getirirse ortalık ne olur biliyor musun? Ne demek "denedinde beceremedin mi ..." ...
    |
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Komedi yaw bazıları tartışıyo bazıları çöpçatan olaylarında uçmuş bu topic uçmuş
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: iski

quote:

peki bütün üyelere koyun diyende ceza aldımı bu şahıs!!!!

bunu merak ediyor ve cevabını bekliyorum..Şikayetim üzerine topicdeki anket şıkları değiştirilmişti ama bence bu yeterli değil........

savaş ay,

geçmişte yaşanmış bir olayı neden şimdi gündeme getiriyorsun ki ? o zaman aklın nerdeydi ? madem hoşuna gitmiyor. basarsın düğmeye, ya da açarsın bir topic benim gibi... derdini dile getirirsin...

ben o zamanda gerekli tepkiyi gösterdim...hatta anket şıklarının değişmesi benim şikayetim üzerine gerçekleşti....

Ben öyle gördüğüm her kötü durum için forumda bir topic açıpta diğer üyeleri rahatsız etmiyorum!!!!Etmeyeceğimde!!!
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    sen şimdi benimle tanışmıyon yanni devil efendi.
    |
    |

tartışma sıktı...
    savasay ve ozzzy, siz devam edin

kız lillith, varmı şöööle aklı başında bi kız arkadaşın
    |
    |
    eti senin kemiği benim
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2009 Mesaj
    anlaşıldı iskinin niye her tarafa sataştığı falan!!!!bunun ilacı belli evlilik
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1497 Mesaj
    quote:

anlaşıldı iskinin niye her tarafa sataştığı falan!!!!bunun ilacı belli evlilik

|
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    ozzzy sorun bu kadar basitti.
    |
    |
  • Yarbay
    2290 Mesaj
    aman aman ! öyle öğretim görevlisi bi hatun filan istemem.

bana böyle lillith gibi punkçı mankçı manyak bişi lazım !

anca tatmin eder...
    |
    |
    |
    |

Kışkırtma!!!! Böylemi yapılıyor dersiniz? ...
    Demek forum şikayetleri için topic açılmayacaktı bu ne o halde
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Seni Allah ıslah eylesin ne diyelim yani. Sana punkçı mankçı da az gelir. Sana direkt death metalci, kedi kanı içen biri lazım ya da acil eskere çağırsınlar seni.

Hellmarch,

kedi kanı mıııııı

amanınnn
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: xentios

İski eleştirmek iyidir fakat bazen sağlam temelleri olmayan ve kışkırtma amaçlıymış izlenimi veren konular açıyorsun.( Mesala daha sonradan silinsin yazdığın konuda -reklam yapmayayım:)- reklam linkinin çalışmamasından dh'ı sorumlu tutmuştun.

xentios,
    ben reklam linkini açtığımda o zamanlarda genpa sitesi açılmıyordu. hattaa 2 gün boyunca açılmadığı için o tepki topic'imi açmıştım.

öte yandan ben hiçbir zaman laf olsuna eleştirmem. ithamlarımın her zaman somut dayanakları vardır.

Peki iski açtığın konuda bu olaydan kimi sorumlu tutmuştun?
    |
    |

• Yarbay
    2290 Mesaj
    genpa ve Dh yönetimini
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Masal
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.