Şimdi Ara

Merhaba asus-vg27aq1a-27 monitör hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu monitörden almak istiyorum, ama karar veremedim genelde Pubg mobile ve Volarant oynuyoruz tavsiye edermisiniz acaba ?

https://www.hepsiburada.com/asus-vg27aq1a-27-170hz-1ms-displayport-hdmi-wqhd-hdr10-ips-g-sync-freesync-gaming-monitor-p-HBCV00000F2MAI?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnoX -- 28 Ağustos 2022; 13:25:36 >

• ben geçen sene 11 indirimlerinde almıştım 2800 tl civarında tutmuştu o zaman fiyatına göre gerçekten çok güzel monitördü, onun üzerine birkaç model daha kullandım ama çok para vermeden alacaksanız memnun kalırsınız, beta plus dan almanızı tavsiye etmem ben aldığımda 1 adet sadece kırmızı renkte ölü pixel çıkmıştı iade kbl etmediler, hakem heyeti ile uğraşmak istemedim için uğraşmamıştım.

• IsPraNo kullanıcısına yanıt

Hocam en son 5.200 tl idi şimdi 5800 tl oldu, alip almak ile karasız kaldık fiyat gittikçe yükseliyor.

• Hocam fiyat konusunda birşey diyemem ama güzel monitördür tavsiye ederim ülkede birşey almadığınız zaman pişman olur hale geldik malesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam monitör güzel model olrak 3 yıl garnti veriyor vatandan alıdğındada ölü piksel garantisi var tercih edebilirisin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.