Şimdi Ara

MERHABA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anakart ram işlemci ye ihtiyacım var. Ekran kartım yeterli. DDR3 bi sistem toplayabilirim sanırım 1000 tl en baba Bütçem çıkışıyor yardımcı olur musunuz. Oyun oynayacağım ultra da oynamak gibi bi isteğim yok medium high arası fazlasıyla ideal. Online Oyunlar değil genelde hikayeli diyebileceğimiz oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palvinn -- 19 Ağustos 2019; 21:23:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-asus-p7h55-m-usb3-0-1156-soket--137024694
    https://forum.donanimhaber.com/crucial-ballistix-tactical-2x-4gb-ddr3-1866--137809023

geçen haftalarda 650 liraya x5650 + sabertooth x58 vardı ancak satılmış sanırım. o olsa çok fena bir sistem olurdu
  • Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den şu xeon dedikleri işlemci tarzı bişey bulsak. İlk defa alacağım için bilmiyorum nasıl yürüyor Aliexpress in işleri hani ona hangi anakartı takacağız onu da bilmiyorum

• Attığım linkteki sistemde xeon x3470 mevcut zaten. 4 çekirdek 8 izlek, güzel bir hız aşırtmayla çok ciddi performans veriyor.
    Malesef link açılmıyor.

Gösterimden kalkmış veya yetkiniz yok diyor kusura bakmayın sizi de yoruyorum.

• Yeni üye olduğunuz için olabilir, aşağıya ekran görüntülerini atıyorum. Eğer almayı düşünürseniz üyelerin nickleri mevcut forum üzerinden mesaj atabilirsiniz.
    MERHABA
    MERHABA

• bu 3 parçayı 400-500 liraya da halledebilirsin. oyunda yüksek beklentin yoksa çok para harcamana gerek yok. 2.el 4-5 senelik güzel parçalar var.
    Çok teşekkür ediyorum.

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Elimde iyi kötü bi sistem var aslında i3 2120 3.30 ghz
    4 gb ram 1333 mhz
    Gigabayte rx 550 2 gb
    Asus un bi anakartı modelini unuttum
    2 tane ram slotu var fakat birisi çalışmıyor gidip bir tane 8 gb ram alsam medium high arası işimi görür mü acaba

• 6500 işlemci anakart ram bakılabilir. Türkerr nicki üye satıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart modelinizi yazabilir misiniz? Elinizdeki mevcut sistemde belki bir kaç değişiklik yapıp daha ucuza kapatabiliriz durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palvinn

Elimde iyi kötü bi sistem var aslında i3 2120 3.30 ghz
    4 gb ram 1333 mhz
    Gigabayte rx 550 2 gb
    Asus un bi anakartı modelini unuttum
    2 tane ram slotu var fakat birisi çalışmıyor gidip bir tane 8 gb ram alsam medium high arası işimi görür mü acaba
    ram değilde ekran kartı değiştirmeye bak :) diğer parçalar iyi.
    ASUS P8H61-M LX3 PLUS R2.0

• Yani aslında sadece işlemci + tek 8 gb ram alınıp devam edilebilir ancak size attığım 550 liraya x3470 ve anakart daha mantıklı duruyor çünkü anakartın tek ram slotu çalışmıyor diyorsunuz.
    i7 2600k destekliyor anakartınız, intelin efsane işlemcilerindendir ver hız aşırtmayı bin tepesine, ancak onları da 450 liranın altında bulmak zor.
    Çok teşekkür ediyorum bi istişare edeyim kendi kafamda ona göre dönüş yapacağım. Tekrardan çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.