Şimdi Ara

merhaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben sitenize yeni geldim bana siteyle ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

• sen dunyanın en sahane sitesine geldin(belki admin ler gorur beni mod yapar)
  • Yeni banlanmadın değil mi?
  • siteye yeni gelmişsin ama maşALLAH ilk msjın renkli, ne çabuk öğrendin
  • Burası bizim site mi

Buralar bizimmi yani vaaayyyy

Valla kardeş işte burası böle herşey belli istediğin konuya gir. Tüm paylaşmak istediklerini paylaş İstediğin bilgiye istediğin linkten ulaş. Bak buraya gelip merhaba yazdıına göre tamamdır. Ama burası sadece forum bölümü. İstersen sadece forumlara değil ana sayfada ürün tanıtımları filan var onlara da bakarsın Bişi olursa sor yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarbay -- 30 Ocak 2007; 17:44:32 >
  • hayır ben sitenizi bilmiyordum bir üyenizden gördüm adı : TALHA BİN... gerisini hatırlamıyorum
  • tamam şimdi anlaşıldı FAKE durumları
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuZZY|NaTuRa

arkadaşlar ben sitenize yeni geldim bana siteyle ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Adından anlasılacagı uzere "donanımhaber" yani Donanim hakkında (Bilgisayar,mobil cihazlar, kameralar vs dahil) bilgi veren haber sitesi.

Fakat; Sonradan Sanırım Konu dışı,Oyun,Bilim,kültür vs tartışma forumları açılmış. %70 kültürlü %15 Ergenlige girme aşamasında %15'i aaa burası güzel bi siteye benziyo diyen insanlardan oluşuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.