Şimdi Ara

##Mercury## serverdaki guild ler ve masterlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mercury serverında ki tum arkadaslarımbize ait bir bolum olsun ve turkler bir isbirligi icinde olalım bu bedava item ve kastırmak diiil sadece gavurlar turklerle kapısınca toplanmak icin butun master lar burada toplanalım biz POWERTURK ben master _Yenilmez_TR

• Mercury serverında ki tum arkadaslarımbize ait bir bolum olsun ve turkler bir isbirligi icinde olalım bu bedava item ve kastırmak diiil sadece gavurlar turklerle kapısınca toplanmak icin

demişsin söyle bakalım bedava kasma olmadan arkadaşına 50 tane pot ısmarlamadan nasıl millet yüksek lvl olacak

bot kurdu oldu diyelim sen hala aynı lvl de kalırsan seni kim kascak

char charın külüne muhtaçtır :D
  • Bende Mercury de oynuyorum yenilmez tanırsın belki :P adım The_Mercury
  • qüzel yapmısınz bende by_FireMaN_ nasılsınz bu arada haa bizm quıld __KuWaiT__ MERCURYDEYİZ qenelde onlıneyz... Yenilmez'i de tanırım kendileri nuker
  • YA BEYLER YAZIN BEN SU GUİLDİN MASTERIYIM BURDA ORTAK BİSİLER YAPALIM SUAN 7 GUİLD UNİONUZ BİR GUİLD DAHA ALICAZ
  • tmm usta ben qelebirm BİZM MASTERLE KONUSAYIMDA okee
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerdarS9

Mercury serverında ki tum arkadaslarımbize ait bir bolum olsun ve turkler bir isbirligi icinde olalım bu bedava item ve kastırmak diiil sadece gavurlar turklerle kapısınca toplanmak icin

demişsin söyle bakalım bedava kasma olmadan arkadaşına 50 tane pot ısmarlamadan nasıl millet yüksek lvl olacak

bot kurdu oldu diyelim sen hala aynı lvl de kalırsan seni kim kascak

char charın külüne muhtaçtır :D

çok zekisin ismini niye serdar koymuşlar??????(Zeki koysalardı)
  • ben mercuryde 24 lvl im ama cumaya kalmaz 30 olurum beni biri guılde alabilir mi?
  • arkadaşlar bende mercurydeyim Guildim ise Osmanlılar görmüşünüzdür heralde ama master deilim memberim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.