Şimdi Ara

Mercedes-Benz 230e alacağım bugün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • orta kasa broadway üzerine 20 bin vereceğim, 85 model 230e alacağım yalnız kafama takılan bir kaç şey var.

dün test sürüşü yaptım direksiyon 90 derece durmuyor ya bundan ya da boşluktan aracın gezdiğini farkedip birkaç kez direksiyon kırdığım oldu. ya da ben alışmışım tam düz tutmaya direksiyonu.

kaputu kaldırdığımda motor o kadar sıcakti ki sanki türkiyenin bir ucundan bir ucuna gelmiş araç, bunların motorları çok mu ısınıyor böyle?

satıcıya internette bunların 5 vites yazdığını söylediğimde; 4 vitesleri de var 200e lerde de aynı şekilde dedi. doğru mudur? ve sıralı sistem değildi sadece gaz ya da benzin denedim ve çalışıyor.

ve koltuk ileri geri gitmediğinden direksiyon nerdeyse karnımda olmasına rağmen debriyaj uzak kalıyordu ayağıma, normali bu mudur bu araçların, hiç mercedes kullanmadım :(

çürük yok denecek kadar azdı.

bu araç ya da başka mercedes tecrübesi olan varsa modelini belirtirlerse çok sevinirim. ustalık durumları da varsa cabası. keşke başka bir model 230 e olsa da bir deneyimlesem, ankaradayım.

cevaplar için şimdiden çok teşekkürler

• Neredeyse 40 yaşında bir Mercedes . Yazık bizim milletimize böyle hurdalara mahkum olduk .
    Kardeş sen bu aracın yolda kalmamasi için dua et .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnavutluk mu burası da 40 yıllık Mercedes alıyorsunuz. O arabaların yürütme masrafı hakkında fikriniz var mı?

• Aracınızın modelini yükseltemiyorsanız değiştirmeyin.Anlattığınız kadarıyla iyi bir araba değil.Zaten iyisini bu paraya vermezler.İlk masrafta renault yu ararsınız.O masrafta yakın görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.