Şimdi Ara

Mercedes B150 mi Golf 1.4 TSI mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • golf yakar, geçer . ( nokta )
  • Ben bu vw meraklılığını anlamıyorum :) Arkadaşım gitti dün yeni golf aldı 64 bin tl ye. 64 bin nedir arkadaş ya yani bu arabaya bu kadar verilir mi abartmanın alemi ne ben de kullandım öyle ahım şahım bir şey de değil. Buna vereceğim paraya gider 55 bine honda civic hatchback alırım daha iyi. Hiç bi firmanın fanı falan değilim hangisi güzelse gider onu alırım şimdi caponcu falan diyen çıkar bana kesin :) şu ana kadar da 5 farklı marka kullandım aralarında binlerce liraya değecek bir fark yok. vw ye sağlam derlerdi ilk üretim cruze lardan var arkadan caddy vurdu tamponum kırıldı 600-700 liralık zararım oldu caddy nin ön komple parçalandı. Bir de ilk cruze lar bilindiği gibi general motors üretimi değil en dandik sac kullanılıyor derler...
  • bu konuyla beraber golf un kiyaslanmadigi araba kalmamis oldu. her siniftan her turlu arabayla kiyaslanip hep kazanan taraf oldu. ben o yuzden golf diyorum. golf alin paranizi bosa harcamayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamar

bu konuyla beraber golf un kiyaslanmadigi araba kalmamis oldu. her siniftan her turlu arabayla kiyaslanip hep kazanan taraf oldu. ben o yuzden golf diyorum. golf alin paranizi bosa harcamayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golf tabiki
  • Şu forumda B150 yi adam akıllı kullanmış en fazla 15 kişi vardır. Onlardan biri de beş para etmediğini söylemiş.

Kullanmayanlar da konuyu açana sarhoş muamelesi yapmış.

Seviyorum bu forumu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.