Şimdi Ara

Mercedes A200 AMG Genel Yorumlar ve Yakıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşime A200 AMG Benzinli almayı planlamaktayız. Araç ile ilgili, kullanan ya da çevresinde çevresindekilerden bilgi sahibi olanların tecrübelerinden yararlanmak isteriz. İzmir'de yaşıyoruz. 2 kişiyiz çocuğumuz yok, eşim her gün işe git gel 20 km yol yapacak. Güzergah üzerinde aşırı bir trafik yok. Hafta sonları da izmir ve çevresinde gezmeyi seviyoruz. Tahmini yıllık 11.000 - 12.000 km yol yapmayı planlıyoruz. Dizel alternatifini düşünmeli miyim?

• Bayan için uygun bir araç olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle spor ayarlı olduğundan sert süspansiyonlu, görüş açıları kısıtlı. Satarken zarar ettirmez iyi araçtır fakat ben olsam bayan için daha uygun otomobil düşünürdüm
  • Amg diğer paketlere göre sert evet ama donanım olarak zengin. Fiyat açısından değerlendiriyorum. Yeni 1 serisi m paket alternatifiniz olabilir. Ancak mercedesin motoru 1.3 ve bu vergi de avantaj sağlıyor. Ben test etmiştim. Şanzıman çift kavrama ama motorla uyumu güzel. Yakıt olarak test arabası 8-8,5 yakıyordu. Ben dizeli tercih etmem en az 15k ve üstü için dizel alınmalı. Suv de bakabilirsiniz ilginizi çekiyorsa 3008 güzel olabilir. Hem yüksek hem de eşiniz için yola hakimiyet daha kolay olabilir.
  • Araç 1.32 turbo benzinli olan mı yoksam dizel mi
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Sanırım foruma acemi olduğumdan belirtmeyi unutmuşum. Araç 2012 A200 AMG Benzinli 1.6
  • Şanzımanları çift kavrama ve mekatronik sorunları oldukça yüksek size tavsiyem m sport olmayan bir bmw 1 serisi ya da manuel şanzımanlı bir araba bakmanız olacaktır.
  • Aracı aldınız mı ? Yorumunuz nedir ?

• ogameci kullanıcısına yanıt

Aracı almadım hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.