Şimdi Ara

Memlekettengelsin.com ORAL ET ENTEGRE SUCUK KG 32 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    since yazmış cins adamlar ismi oral zaten .

bedava verseler almam.o since i kaldırsınlar önce.since ne arkadaş.pc firması falan olsan anlarım da sucuk üretiyon.

bu skeci yazan kesin bunlardan esinlendi.

push edecen bunları

• KOMBO KRALI kullanıcısına yanıt
    Ben sattigima bakarim

• Sevgili dostlar Erzurum'da yaşayan bir kişi olarak firmayı bilirim. Ürün üretim süreclerinden de mesleki nedenlerle haberdarım, bu anlamda tavsiye ederim. İsime takılmayın:D
  • STND kullanıcısına yanıt
    migros kart alacam herhangibir aylık aidat ücreti vs. varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihk

Sevgili dostlar Erzurum'da yaşayan bir kişi olarak firmayı bilirim. Ürün üretim süreclerinden de mesleki nedenlerle haberdarım, bu anlamda tavsiye ederim. İsime takılmayın:D

Ürünler geldi .gerçekten teşekkürler memleketten gelsin 350-400 gram arası 8 adedi 87,05 krsa geldi

Yarin sabah tek tek tartacam total minimum 8X350 gram
    Maximum 8X400 gram olması gereklidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 10 Mart 2015; 19:48:24 >
  • Hocam sucukta benim şimdiye kadar yediğim en güzel marka başyazıcıydı. Ondan daha güzel sucuk yemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün kaliteli fiyat cazip güvenle yiyebileceğiniz ve ailenize yedirebileceğiniz bir marka..👌

• Forumdaşlar firmaya güvenebilirsiniz.Ürünleri kalitelidir ve uzun süredir bu piyasadalar.Bu arada Hakmar'ın dondurulmuş köftesini de bildiğim kadarıyla bu firma veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

2 martta 20,5 tl idi bana gelen mailde
     Memlekettengelsin.com ORAL ET ENTEGRE SUCUK KG 32 TL

valla o zamn gorsem o zaman da alırdım hocam

75/15 ındırım ben sıtede durdum durum ekrana cıktı 15 tl ındırım kazanmak ıstermısınız dedı evet dedım kod verdı vereyım mı kodu sıze

hocam bende de 20,5 tl iken verdi ama sepette kabul etmedi kodu . o zaman. size zahmet pm den verebilirmisiniz odu bir deneyeyim

Vallahi kodu bulamadim ama mh aradi hata olduğunu söyledi iptal etmek istediklerini bildirdiler kesinlikle ürünleri istiyorum dedim sistemsel sorunmus sanirim o an düşmüş fiyat bende almisim. Neyse müşteri memniyeti acisindan iptal etmeyip ürünleri kargoya veceklerini söylediler. Hatta aklima gelmedi değil vakifworld 6X100 e 50 TL wp birleşir diye ama alacak bisey bulamadim birden aldim

iyice acaipleştiler ya bunlar. verdiği şeyi geri almaya çalışmalar falan. ben canlı dan bişiler sordum. dedim sün 20 lraydı şimdi mialde 23,5 sitede 23,9 niye böyle. yok günvcelleniyormuş falan. sanki dolar

Aynen yıllardır gıcık davranıyorlar özellikle bana

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Firmanın ismi sakat, bir terslik çıkmasın sonra

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.