Şimdi Ara

Mekik Çekmek Göbeği Eritirmi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
109.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mekikle bereber dıyet yapman lazım ve cardio
  • beler bi yardımcı olun, bnde yağ war ama uzun boylu oldugum ıcın orta kılolu gozukuyorum. göbekteki yağları eritmek için neler yapabılırım? bugunlerde ıtıbaren düzenli mekik- sınav- agırlık kaldırma ve ip atlama ya baslıcam yararı olur mu? nekadar surerebilir tahmınen, tekrarılıorum o kadar fazla gobek yok--ve bn yazları hep inceliyorum bu gobek kısları cıkıor malum.yazları bisiklet zayıflatıor-ama yaza biraz ince olarak gırmek gerekmez mı ? malum deniz..
  • istersen gunde 10.000tane mekik cek gobek erimez. Cardio ve dengeli ve saglikli beslenme ile gobek erir hatta 8-pack yapilir.
  • Bakın şimdi konuyu hortlatmak gibi olmasında ben şöyle bi öneride bulunucam

Ben 14 yaşındayım bu yaz babamın genel müdürü olduğu otelde beni tenisçinin yanına verdi. Tam tamına 62 gün orada çalıştım. Her gün düzenli tenis oynadım. Her sabah koştum. İlk zamanlar 9-10dk koşarken bu zaman geçtikçe arttı. En son 45dk aynı hızda koşmaya başladım. Zaten oteldeydim açık büfe önümde. Sabah öğle akşam düzenli yemek yedim. Ama hiç kısmadım. Otelin body salonunun antrönürü yemek yerken asla şunu bunu ayırt etme demişti bana. Ayrıca saat 4-5 gibi bahçeden elma fln yerdim. Boyum 1.67 oraya gittiğimde 57 kiloyum. Eve geri döndüğümde 51 kilo artık siz anlayın. Kısacası bu işlerden çok anlamam fakat sana önerebiliceğm tek şey her sabah koş sakın ama sakın kahvaltı etmemezlik yapma Ne göbek kalır nede yağ adına bişey.
  • her gün en az 40 tane mekik çekin. göbek bölgeniz sıkılaşacaktır. sorununuz kalmayacaktır.
  • ßak KardeŞim MekiK Göbek Eritir.. FaKat BuNun YaNınDa Dengeli BesLenMek Ve Spor LaZım . Bak MeSeLa BeN 13 YaŞınDaYım BeNim Her TaRaFım KaS

Ben SaNa ŞuNu SöylEyeyim ÇeNe KaSı İçiN SakıZ ÇiğNe DöVÜşlerDe KenDini Sık DövüŞe Gir Düşman yumrukları yüzüne isabet etse bile acı hissetmezsin
    Karın kası için mekik çek günlük ben 820 mekik çekiyorum sen ilk başta günlk 100 diğer gün 125 diye 25 25 artır
    Kol KASı için sürekli 5 kiloluk 5 kiloluk kaldırmazsan 3 kilo ile başla sonra 4 kilo sonra 5 kilo öyle diye diye kol kasların sertleşir.
    BAcak kası içn sürekli koş ama daha etkili istiyorsan kumsalda koş denizin kenarındaki kumlarda koş 1 ayda bacak kasların gelişir
    Sırt kası için mekik çek şinav çek günlük 50 tane mekik 75 şinav çek ne zaman çektiğin önemli değil önemli olan çekmen
    OmuZ KaSı için de yine sırt kasını tekrarla
    Göğüs kası içinde omuz kasını tekrarla

iNŞallah YarDım Etmişimdir.. KoLaY GeLsiN

• quote:

Orijinalden alıntı: kralman_918

ßak KardeŞim MekiK Göbek Eritir.. FaKat BuNun YaNınDa Dengeli BesLenMek Ve Spor LaZım . Bak MeSeLa BeN 13 YaŞınDaYım BeNim Her TaRaFım KaS

Ben SaNa ŞuNu SöylEyeyim ÇeNe KaSı İçiN SakıZ ÇiğNe DöVÜşlerDe KenDini Sık DövüŞe Gir Düşman yumrukları yüzüne isabet etse bile acı hissetmezsin
    Karın kası için mekik çek günlük ben 820 mekik çekiyorum sen ilk başta günlk 100 diğer gün 125 diye 25 25 artır
    Kol KASı için sürekli 5 kiloluk 5 kiloluk kaldırmazsan 3 kilo ile başla sonra 4 kilo sonra 5 kilo öyle diye diye kol kasların sertleşir.
    BAcak kası içn sürekli koş ama daha etkili istiyorsan kumsalda koş denizin kenarındaki kumlarda koş 1 ayda bacak kasların gelişir
    Sırt kası için mekik çek şinav çek günlük 50 tane mekik 75 şinav çek ne zaman çektiğin önemli değil önemli olan çekmen
    OmuZ KaSı için de yine sırt kasını tekrarla
    Göğüs kası içinde omuz kasını tekrarla

iNŞallah YarDım Etmişimdir.. KoLaY GeLsiN

koruma kalkani v1.6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lui9i

istersen gunde 10.000tane mekik cek gobek erimez. Cardio ve dengeli ve saglikli beslenme ile gobek erir hatta 8-pack yapilir.

günde 10 bin mekik çekersen o göbek erir sana garanti veriyorum
  • deneme 123 flood
  • mesaj yazınca mesaj sayım artmıyor!!!
  • Klasik mekik çekmek yerine alternatiflere yönelin. Daha hızlı sonuç alırsınız.

Hareketlere göz atabilirsiniz.

https://zayiflamaiksiri.com/mekik-cekmek-gobek-eritir-mi/

• Bitek mekikle olmaz yediğine de bakacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.