Şimdi Ara

Mekanik klavye önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

OSU isimli oyun için klavye arayışındayım. Kailh speed silver switch çeşidi bana uygun geldi. Oyun içinde yeri geliyor 3 dakika içinde 1000 kere tuşa basmak gerekebiliyor. Bu yüzden basarken elimi yormayacak,kafa ütülemeyecek kaliteli bir klavye arıyorum.

• kaihl redli benim en ucuz gördüğüm lenovo legion k500 yalnız bu üründe türkçe q seçeneği yok çok etkilmiyor aslında ğü gibi karakterleri ezbere yazmak gerek

LENOVO Legion K500 RGB Mekanik Gaming Klavye Siyah Oyuncu Klavyeleri (mediamarkt.com.tr)

494 tl fiyatı mediamarkt yeni üyelere 500 tl üstü 50 lirada kupon veriyor üstüne 50 liralık bir ekipman ücretsiz alabilirsiniz

CORSAIR K68 Cherry MX Red Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

cherry mx red size iyi gelebilir bazı yerlerde kailhden kaliteli bulunsa da çok farkı yok gibi genel anlamda 715 e falan gelir kargoyla

alttaki klavye de hp nin cherry mx brown switchli 569 tl şuan gittigidiyor da bu switchlerde sessiz diye geçiyor ama red switch kadar sessiz olmayabilir düşünebilirisiniz.

Hp OMEN Encoder 6YW75AA Kahverengi Cherry MX Mekanik Klavye Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Ben de size benzer bir mekanik klavye araştırması sonucu en uygun fiyatlı bu 3 ürün arasında kaldım hp yi alacam gibi geliyor ama bilemiyorum hala :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judger90 -- 11 Ağustos 2021; 20:52:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: judger90

kaihl redli benim en ucuz gördüğüm lenovo legion k500 yalnız bu üründe türkçe q seçeneği yok çok etkilmiyor aslında ğü gibi karakterleri ezbere yazmak gerek

LENOVO Legion K500 RGB Mekanik Gaming Klavye Siyah Oyuncu Klavyeleri (mediamarkt.com.tr)

494 tl fiyatı mediamarkt yeni üyelere 500 tl üstü 50 lirada kupon veriyor üstüne 50 liralık bir ekipman ücretsiz alabilirsiniz

CORSAIR K68 Cherry MX Red Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

cherry mx red size iyi gelebilir bazı yerlerde kailhden kaliteli bulunsa da çok farkı yok gibi genel anlamda 715 e falan gelir kargoyla

alttaki klavye de hp nin cherry mx brown switchli 569 tl şuan gittigidiyor da bu switchlerde sessiz diye geçiyor ama red switch kadar sessiz olmayabilir düşünebilirisiniz.

Hp OMEN Encoder 6YW75AA Kahverengi Cherry MX Mekanik Klavye Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Ben de size benzer bir mekanik klavye araştırması sonucu en uygun fiyatlı bu 3 ürün arasında kaldım hp yi alacam gibi geliyor ama bilemiyorum hala :)

Önerileriniz için teşekkür ederim. Bu göstermiş olduğunuz ürünlerin herhangi bir kronik sorunu olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim. Şu an kullandığım Poseidon Z isimli üründe çift yazma sorunu mevcut. Sizin de aynı şey başınıza gelsin istemem.

• hogcada kullanıcısına yanıt

Haklısınız gamepower ya da rampage gibi modelleri bu yüzden eledim zaten corsair k68 ile ilgili yorumlar genelde iyi ama lenovo ve hp omen ülkemizde çok az sattığı için yorum bulmak zor bir de uzun süre kullanmak gerek ilk alındığında hepsi iyi ama sonradan bozabiliyor orası artık biraz da şansımıza kaldı 😊

• Bu klavyeyi kullanıyorum ve memnunum hocam.

www.incehesap.com
    GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/gamepower-calypso-su-gecirmez-gaming-oyuncu-klavye-fiyati-45406/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.