Şimdi Ara

Meizu metal'i morelocale ile rootsuz türkçeleştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sanırım mailin şifresini de hatırlamıyorsunuz, onun çaresi şu uzun zamandır girmediğiniz için maili firma unutuyor yani sadece kullanıcı adını, siz eski isim ile mesela ne ise, limeware@hotmail.com gibi o isimde tekrar hesap açın eski maillere ulaşamasanız da yeni gelenlere ulaşabiliyorsunuz bu şekilde yapabilirseniz %99 olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    ohatta maıl attım sılın accountu dıye onuda yyapmıolar benım bunu bı sekılde rootlamam lazım ama denemedıgım sey kalmadı ınt versıyonu yuklesemde kabul o da olmuyor yurtdısından alındıgı ıcın delırıcem ya kırıcam atıcam az kaldı bıdaha asla meızu fılan almam
  • LimeWaRe kullanıcısına yanıt
    Telefonda kayıtlı olan e-maili yazarmısın bana.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    pm attım...
  • versıyon dusurup kıngoroot ıle rootluyorum success dıyo ama root chekerınden bakında rootsuz dıo kafayı yıcem
    Ilginç, kingo Root dışında başka bir yolu var mı?
    Telefon yeniden falan başlıyor mu Root olurken gerçi yeni versiyonda yeniden başlamasına gerek kalmıyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Ilginç, kingo Root dışında başka bir yolu var mı?
    Telefon yeniden falan başlıyor mu Root olurken gerçi yeni versiyonda yeniden başlamasına gerek kalmıyor galiba.

benım bıldıgım yok enıden baslamıoar ne sacma ıs yapmıslar ya bıkac versıyon denedım her dıl var turkceyok kırıcam atıcam az kaldı derdım turkce kullanmakta degıl global surume gecsem su cıncesacma sapan reklamlar gelmez en azından
    Root konusunda yardımcı olamayacağım ama reklam konusunda telefonun ayarlar kısmında veri engelleme kısmı vardır. Reklam gösteren uygulamaları kara listeye alabilirsiniz. Aman kırmayın telefonunuzu satın bari

• Merak eden vardır belki.

• Hata ayıklamayı açıyorum. Bilgisayardan görmüyor.

• kaga55 kullanıcısına yanıt
    Dostum, bi kaç kere dene ekstra adb driver kurulu mu?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.