Şimdi Ara

★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.461
Cevap
9
Favori
30.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha ne değişecekti çok pardon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberk3842

Parmak izi okuyucu , metal kasa ,ekran kalitesi, hızlı şarj?

• Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    nasıl yani hocam

telefonu root yapmadan, google play yüklenemiyormu ?
    nasıl vardınız bu sonuca?

arkadaş silip tekrar yüklediğinde markete girebildiğini yazmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 31 Aralık 2015; 10:55:04 >
  • Google installer 1.4.4 apk ile googleplay sonunda indirebildim arkadaşlar.

Root yapılmıyor bu telefona zaten şimdilik

• Arkadasim burasi meizu metale ait konu burada su telefon iyi bj telefon kötú seklinde yorum yazmaktan kacinmalisinkz kacinmaliyiz. Hem kullanicilari rahstsiz etmemis olursaniz hemde konuyu bos here isgal etmemis olursunuz madem bu telefonu kullanmiyorsunuz gidin kendi kullandiginiz telefonun konusunda yorum yapin konuyu trollemeye calisiyorsunuz ayip! Genel yorumlarinizi mtk snapdragon ana konusu var orada yapabilirsiniz daha faydali olur!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katiliyorum Mehmet hocam

• Şu telefona pahalı diyenlerin hangi modeli kullandığını cidden bende çok merak ediyorum.

• Merhaba
    Meizu Metal satın aldım. Öncelikle tecrübeli arkadaşlara 1-2 sorum var. Kendim keşfedemedim hala.

1- Google play'i app center'dan arattım ancak çıkanların hiç biri google play ile alakasız idi.
    2- Flyme Os arayüzünde son uygulamaları nasıl açıyoruz. Yani normalde home butonuna basılı tutunca gelen task managerı nasıl çalıştırıyoruz.
  • Yasin hocam aramiza hos geldiniz.
    1.sorunu cevabi app store Dan Google installeri yukleyin basarili bir sekilde yukleyince reset atin oyle acin.
    2.soruyu tam anlayamadim. Ekrani altindan ust tarafa cekince actiginiz programlar karsiniza cikiyor.

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.
    Nereden satın aldınız hocam?

• Cevap için teşekkürler.
    Google installer'ı yükledim klasik olarak hata verdi. İnstaller uygulamasının içinden tekrar sil dedim. Ayarlardan installer uygulamasının verilerini temizledim. Şimdi tekrar deniyorum.
    Evet aynen son uygulamaları soruyordum cevap için teşekkürler :)

Telefonu xseller'dan aldım
  • Aynen benim bu forumda tanidigim kimse yok senin gibi birilerin yardakcisi herkesi kendi gibi gorur Adam ol haddini bil! Biktirdin artik yeter be cocuk oldugunu belli oluyor beyin yasininda 3 yasindaki bir cocuga ait oldugu daha cok belli oluyor hadi cocugum banana soyle sana kitap alsin biraz cahilligini giderirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaslanhan

quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaslanhan

Polemikte olsun istemiyorum ama dayanamıyor ve yazıyorum. Hocam bu telefona 16/32 170 ve 200 dolar olan fiyatlarına pahallı demeye hiç utanmıyormusun. Allah aşkına hiçmi yüzün kızarmıyor hocam. Kullandığın telefona kaç para verdin Allah bilir. İnsanda zeka, vicdan ve ağız ayarı olmazsa ortaya senin gibi birşey çıkıyor ne yazık ki. Yanlış yaptığın yetmiyor birde yanlışını söyleyenlere hakaret ediyorsun. Senin bu konuda ne işin var. Konu başlığında "saçmalamak serbesttir" mi yazıyordu da geldin. Ne telefona sahipsin, nede almayı düşünüyorsun. Seninkisi camda "bizimle çalışmak istermisiniz" ilanı görüp içeriye girip hayır demek gibi birşey. Bin düşün, bir söyle lütfen.

Allah dan polemik olsun istemiyorsun ha bide istesen ne olurdu acaba..utanmadan birde polemik olsun istemiyom yazmış ya kaç yaşındasın acaba akıl yaşını soruyommeizu kullandığımı yazdım halbu ki konuda,ama sen ve şakşakçı arkadaşın yazılanları başka bir tarafınızla okuduğunuz için anlamamanız gayet normal..ayrıca siz hakaret ederken iyi biz ederken terbiyesiz olacağız o ne güzel dünyaymış..sizin gibi eksik beyinlerin telefon kullanmadan önce okuduğunu anlama dersleri alması lazım öncelikleayrıca size soracak değiliz hangi konuya girip girmeyeceğimizi..edepsizlik de bir tek sizin tekeliniz de değil velhasıl..evet fiyatı eleştirdim çünkü bana göre ve konudaki bazı arkadaşların yazdığı gibi pahalı..sen ve şakşakçı kankana göre de ucuzdur..ama bize göre bunun yerine redmi note 3 daha mantıklıdır.daha da anlamadıysan nasıl anlatırız bilemiyom..lakin ilk saygısızlığı kankanız yaptığı için o cevabı aldı,nitekim bazıları telefonu araç değilde hayatının anlamı eşi sevgilisi falan sanıyor ilginçtir..sizi bilmem de meizu ve xiaomi benim babamın firması değil...

sırf akşam yukarıdaki bir arkadaş rica etti diye mesaj yazmadım ama sizin derdiniz tartışmak belli ki...

Forumda tanıdığım hiç kimse yok. Kanka kelimeside hiç tarzım değil üstelik. Senin için söylediği gerizekalı lafını şimdi okudum. Daha önce okumuş olsaydım bu kadar sert yazmazdım kesinlikle. İşte öfke böyle birşey. Halbuki 5 dakika beklesem yada daha dikkatli okuyup cevap yazsam ortaya böyle bir durum çıkmayacaktı. Tabiki bu durum senin bu konuya gelip saçmalamanı haklı çıkartmıyor. Hangi telefonu beğeniyorsan onun konusuna git orada artılarını, tespitlerini yaz. Burda insanların bir hevesle aldıkları yada almayı planladıkları bir cihaz için "bence bu donanım 200 dolar etmez" demek hangi amaca, hizmet eder. Bu düpedüz kabaca ve saçma sapan bir davranış. Aslında sen hakettiğinden değilde kişiliğim gereği ben kendimi mahçup hissettim açıkçası. Ama halen yeterince zeki olmadığın konusunda ciddi emareler var. Ve bence bu konuya gelip "bu 200 dolar etmez" demende bunun en somut kanıtı olmuş.

bak bir kere anlayarak okudun hak verdin.. bende bunu diyordum işte tekrar bir daha okursan benim tarafıma da geçecen emin ol..saçma diyebilirsin sana katılmıyom diyebilirsin ama hakaret edersen iş değişir..ha hala anlayamıyorsan aynı şekilde benimde senin zekandan şüphe duyacağım kuşkusuzdur..birde sırf cevap vermek için yazmasan son cümleni de yazmazdın eminim...

• Yasin hocam ayni sey benimde basina gelmisti telefonu kac kere sifirlamistim :) simdi ayni sorun yok cok sukur.

• rap0666 R kullanıcısına yanıt
    ulan olm sende iki gram beyin olsa daha doğru düzgün cümle kurmaktan haberin yok ilkokul terk barzo gelmiş burda 200 dolarlık telefon kullansan ne yazar 2 binlik kullansan ne..bu kafayla..biz senin gibi yeni yetme değiliz forumda..vara yoğa yazmak için konu dışı diye bölüm kurmuşlar ama senin gibi juniorlara özel bölüm olmadığı için spastik beyninle kalakalmışın ortada...

senin gibi boş beleş adamla tartışmayı bile zul saydım kendime...neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 31 Aralık 2015; 19:22:13 >
  • Tartışmanızı özelden yapın. Sonuçta internete açık bir ortam yaşı küçük bir kardeşimiz denk gelip okuyabilir. Lütfen saygı çerçevesini koruyalım. Eğer sabrınız yok ise blok özelliğini kullanabilirsiniz.
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    sizden ve konuyla ilgisi olmayan diğer arkadaşlardan kendi adıma özür dilerim zaten şikayet ettim mesajları normalde kimseyle tartışmaya girmem ama bazılarının şirazesi kayık...tek bildikleri de küfür olunca böyle oluyor..

• Bayteroix sana sadece guluyorum bakalim olayi Kim baslatmis gule gule sana :)

• geriye doğru mesajlarından belli ne olduğun o yüzden yorma kendini..senin gibi bordo klavyeliler forumda kiloyla..
    neyse yönetim mutlaka gerekeni yapar unutma...kulaklarının çınladığı yeter bu akşam sana...

• Whatsappta problem yaşayan oldumu ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.