Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.656
Cevap
48
Favori
168.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biri çıksın sistem zil sesleri şurda desin yol göstersin ya bulamadım flyme 6 da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Biri çıksın sistem zil sesleri şurda desin yol göstersin ya bulamadım flyme 6 da

Neden zil sesleri klasörü lazım ki

• canyash kullanıcısına yanıt
    Android root firmware vsvs yazılımdan hiç anlamam :) bi ara bakayım dedim international sürüm, şu sürüm, bu sürüm.Şarjı uçuruyor filan da duyunca , dedim bırak uğraşma ya :)

Stabil sürüm varsa bozmıyım hiç keyfimi dedim ama geçen ay ekranı kırdım illallah ettim.

Dün geldi yenisini taktım bi değişiklik olsun tele yeni bir hava gelsin istiyorum :)

Anlatsana biraz flyme 5 nasıldı :) Şimdi bana tel 4.5.4.2I oneriyor. Onu yükleyince 5 mi önerecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

Android root firmware vsvs yazılımdan hiç anlamam :) bi ara bakayım dedim international sürüm, şu sürüm, bu sürüm.Şarjı uçuruyor filan da duyunca , dedim bırak uğraşma ya :)

Stabil sürüm varsa bozmıyım hiç keyfimi dedim ama geçen ay ekranı kırdım illallah ettim.

Dün geldi yenisini taktım bi değişiklik olsun tele yeni bir hava gelsin istiyorum :)

Anlatsana biraz flyme 5 nasıldı :) Şimdi bana tel 4.5.4.2I oneriyor. Onu yükleyince 5 mi önerecek.

Ekran parlaklığı nasıl hocam taktığınız ekranda bende çok kısık

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle aynısı değil ama dediğin gibi çok kısık ta değil. Parlağı parlak yani . Renk tonu da bir tık sıcağa yakın gibi . Ayarlardan girip bir-iki tık soğuğa çektim oldu gibi.

Yine de orjinali gibi beklemiyordum zaten.Bence güzel ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Zil sesini değiştirmek için..normal zil sesini değiştiriyorum ama hafıza kartını çıkarınca filan zil sesi gidiyor.sistem içine atınca gitmiyor

• Ays Ays Beybi kullanıcısına yanıt
    Öneri filan boşver..ilk sayfada link var direk flyme 5 final sürüm var indir telefon içine at yükle ya da flyme 6 beta indir onu at yükle

• Güzel sade stabil bir rom önerisi ve nasıl kurulacağı ile ilgili yardımcı olacak biri varmı??? sadece flaş lama da olur bulduğum romlar varda nasıl kurulacağı ni bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerimo -- 19 Haziran 2017; 12:35:58 >
  • quote:

Zil sesini değiştirmek için..normal zil sesini değiştiriyorum ama hafıza kartını çıkarınca filan zil sesi gidiyor.sistem içine atınca gitmiyor

Telefonun kendi hafızasına atın hocam niye o kadar detaylı uğraşıyorsunuz
    Detaylı uğraşmak değil çok basitti daha önceki sayfalarda yine sormuştum biri cevap vermişti galiba flyme 6 da değişti

• quote:

Detaylı uğraşmak değil çok basitti daha önceki sayfalarda yine sormuştum biri cevap vermişti galiba flyme 6 da değişti

Ben 5 e geri döndüm. Şarj olayı yüzünden.

• canyash kullanıcısına yanıt

Dosya,,,tüm dosyalar,,, ringtones klasörünün içine atın

• alperenugur kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu anlattığınız yeri biliyorum ama benim dediğim hani sistem zil sesleri var onun içine atıyorsun sonra ayarlardan zil seslerine gidince sistem zil sesi olarak görüyor attığın müziği..neyse bişey yaparız artık

• quote:

Teşekkür ederim bu anlattığınız yeri biliyorum ama benim dediğim hani sistem zil sesleri var onun içine atıyorsun sonra ayarlardan zil seslerine gidince sistem zil sesi olarak görüyor attığın müziği..neyse bişey yaparız artık

Hocam ha sistem zil sesi olmuş ha yerel müzikten zil sesi olmuş ne farkedicek ki. telefonu formatladığınızda kaybolup gidicek neden o kadar uğraştığınızı hala anlamadım

Buldum şimdi karıştırırken...cihaz/sistem/media/audio/ringtones

• Arkadaşlar aklınızda olsun ekranı alacaksanız, buradan alın benim ekran orjinal gibi sayılır, yalnız foto bulanık çıkıyor hem arka hem ön. AliExpress tarafından önerilenbu mağazaya göz atın. Düşük fiyatlarla harika ürünler bulun!

http://s.aliexpress.com/uyQvuqee

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar tekrar merhaba, operatorumu telekomdan vodafone a taşıdım. Yalnız sim kart alırken dikkat etmedim micro dur herhalde deyip aldım. Tabi micro olmayınca aldığım yer yenisini vermedi kesip telefona taktı. Şimdi internet bi yana konuşmak bile zor. İnterneti açınca telefon deli gibi ısınıyor ve şarjını hemen tüketiyor. Sorun şu ki vodafone kullanıp da benim gibi cekmeme sorun yaşayan var mı? Yedek sim alıp micro sim taksam bu sorunu çözer mi? Çünkü türk Telekomda micro sim kullanıyordum ve yolda dahi interneti 3g alabiliyordum. Bu arada 5.1.5OG kullanıyorum. Bu işin sürüm ile alakası olabilir mi? Tavsiye ettiğiniz sürüm var mı ?@fantastik74

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orbays -- 26 Haziran 2017; 9:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

İstanbul içi M2 Note satan yok mudur ya :(

Ben satıyorum hala ilgilenirseniz

• En son ki beta sürümü güncellemesiyle letgo bildirimlerini bir türlü alamıyorum. Neden olur böyle bir şey, fikri olan var mı?

• arkadaşlar ben biraz uzak kaldım meizu dan şu anda flyme 4 i sürümü var g sürüme nasıl geçerim
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.