Şimdi Ara

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
614
Cevap
16
Favori
20.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bir fark görmedim.. aynı gibi.. 3i sürümü sıkıntılı bir sürüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 28 Şubat 2016; 16:07:56 >
  • Flyme 5, nisan ortasında uluslararası sürüm olarak gelecek.
     MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Belki de küllanim koşulların değiştiği içindir.
    Flyme 5 bekliyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu ariyordum sagolun hocam,beklicez demek biraz daha,en azindan gelicek oda guzel haber.
    Beta surumunu indirdim kurmadim,hala kararsizim.

• elinde fazla kılıf olan var mı?
  • Aliexpress'te satan yer bulamıyorum şu telefonu :(
  • Sony z3 compact artı 250 TL ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kumsal40

Sony z3 compact artı 250 TL ;)

satılalı çok oldu kardeşim ;)
  • Bende 5-6 aydır kullanıyorum telefonu, ilk satın aldığımda yarı ingilizceydi, rusların yaptığı i romunu kurdum, sonrasında forumda anlatıldığı gibi telefon ID sini değiştirip meizunun romuna güncelledim.
    Benim yaşadığım sorun sim kişilerini telefona kopyalamak istediğimde hesap seçmemi istiyor, google hesabımı seçip kopyalıyorum.fakat bir süre sonra bazı numaralar kendiliğinden siliniyor.hesap seçmeden telefon hafızasına kopyalama yada doğrudan sim kişilerini kullanmayla ilgili bir ayar bulamadım, bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?saygılarımla
  • elimde mevcut mavi renkte cihaz güzel şarjıda iyi gitmekte
    istanbuldayım düşünen olursa yurtdışıdır kutu fatura vs bulunmamakta
  • kamera hdr modda sapıtıyor genelde 2-3 çekimden sonra böyle ters dönüyor ve renkleride sapıtıyor düzelmesi için kapatıp açmak gerekiyor
    kamera hiçbir ayarı kaydetmiyor kılavuz çizgileri açıyorsun kapatıp açınca tekrar açman gerekiyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 8 Mart 2016; 20:09:41 >

• felix_c65 F kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu bende yaşıyorum.
    Gmail hesabına kayıt yapıyorum ama eklediğim kişi silinmiş oluyor bazen.
    Çözüm bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    sanırım flyme os la ilgili bir durum, daha önce kullandığım hiçbir android telefonda karşılaşmadım, sim kartta 137 kayıt varken google hesabında 100, en az 2-3 kez tekrar kopyaladım ama nafile , belki yeni güncellemeyle düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felix_c65 -- 10 Mart 2016; 11:29:32 >
  • İyi forumlar;
    Bilgilendirme amaçlı bu yazıyı yazıyorum,birinin başına gelirse belki aynı yöntemle benim yaşadığım stresi yaşamadan hızlıca çözer.

Ayarlarda ekran kilit pini var,4.5.4i sürümündeyken bunu unuttum ve yanlış girdim ve kurtarma seçeneği çıkmadı(flyme hesabı açık olmasına rağmen.) Recovery menüsünde de clear data seçeneği şifreliydi.

Neyse biraz araştırdım,meizu desteğe ve türkiye distrübitörünü aradım ve çine yollanıp anakart değişimi yapılması gerektiğini söylediler(anakart satan yerde bulamadım)

http://flyme.cn/firmwarelist-19.html bu linkten önce flyme 5 beta sürümlerinden ilkini indirdim,flyme 5 geçirdim.daha sonra 4.5.4.2A sürümüne geçirdim,sonra telefonu açtım açılış ekranında kaldı,kapatıp recoverye girdim ve bu sefer clear data seçeneği işaretlenebildi ve sorunum çözüldü.

Özet:sevindim

ekleme:
    Forum forum gezerken cihaz için cm12 ve twrp yüklenebildiği gibi konular gördüm,denemedim muhtemelen denemeyeceğim de olurda ilgilenen olursa diye linkleri bırakıyorum.

https://meizufans.eu/fo...-12-1-for-meizu-m2-mini

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=715935

https://www.youtube.com/watch?v=WyIuKEs2m8w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicksiz1i -- 22 Mart 2016; 18:22:22 >

• Bir şekilde yine benim dediğim şekilde çözülmüş. Neyse, sevindim adına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    Hocam 4lu serilerde üst alt sürümlerine gectigimde aynisi olmamisti,iyi ki flyme 5 beta yazilimi cikmista cihaz ordan eski sürüme dönmeyi yadirgadi
    Cihazin anakarti niye satilmiyor onu da anlayamadim hala.

• 4.5 G destekliyor mu m2 miniler :)
    avea sms attım desteklemiyor dedi ama , 4 g yurtdışı tr de 4.5 :)))
  • Daha önce nisan ortası gelecek olan Flyme 5 güncellemesinin takvimi değişti.
     MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU
  • 4G sinyali alan oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan3595

4G sinyali alan oldu mu acaba?

Vodafone ve türkcell iki hat aynı anda kullanıyorum. Sırasıyla mobil veriyi iki hattada verdim. 4g sinyali aldım. Şu an vodafon hattımda mobil veri seçili şebeke sinyal kalitesini gösteren yerde 4g simgesi var. 37,66 mb indirme, 17.88 yükleme hızı aldım. Az önce speedtest ile test yaptım.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.