Şimdi Ara

Meizu 16 Satışa sunuldu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon nasıl acaba, abime v30 plus almıştık ama garip bir sorun oluştu, garanti de yok, acaba tamir ile uğraşmayıp bu cihazdan mı alsak.

• Atıl730 A kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir acaba? V30 plus çok kişiye önerdiğim bir üründü.

• Amazon TR'de 3099 TL'den 3 taksit ile satılıyor.
  • taksit yalnızca ticari kartlara oluyor eminmisiniz normal kullanıcıya da olduğunu
  • iphone 7 plus kullanıyorum bu telefon ilgimi çekti iphone dan geçsem kamera ve batarya üzer mi sizce?

• Selfroot kullanıcısına yanıt
    2 side çok sevindirir

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıyosunuz cihazı sanırım ekran koruyucu takınca ekrandan parmak izi çalışmıyo sanırım doğru mudur?

Meizu teknik servisi Türkiye de nasıldır bazı firmaların her şeye kullanıcı hatası deme problemi meizuda da var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

taksit yalnızca ticari kartlara oluyor eminmisiniz normal kullanıcıya da olduğunu
    Evet. Ticari kartım yok. Enpara KK ile 3 taksite bölüyor. Ürün sayfasında da taksit bilgisi var. Sistem hatası falan olabilir. Taksitli almak isteyen varsa denesin bence.
    hayır hocam çalışıyor isterseniz 2 tane üst üste cam koyun yine çalışıyor. Arkadaşların algılayamadığı sensör optik ışık algısıyla çalışan bir sensör cam takılınca ortamın kırılma indisi değişir ve ışık daha fazla kırılır yani kaydedilen parmak izi profiliyle okunan değişir. BU YÜZDEN cam taktıktan sonra tekrar yeniden parmak izi tanıtmanız gerekli cam taktıktan önceki parmak iziniz okunmaz. Camı taktıktan sonra tekrar parmak izinizi tanıtın.

Meizu Türkiye teknik servisi gayet iyi hocam suistimal edilmediği sürecede iyi olacak
  • bizde denedik son ana kadar geliyor ancak banka ödeme sistemine gelmedik çoğu kişi hata verir diyor.
  • quote:

bizde denedik son ana kadar geliyor ancak banka ödeme sistemine gelmedik çoğu kişi hata verir diyor.
    Ben aldım 3 taksit seçerek. Ödeme provizyondan çıktığında tekrar bilgilendiririm.
  • Meizu android güncellemesi almıyor diye duydum ?

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Pro 7 serisinin durumu ortada. Sadece Flyme güncellemesi alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Doğrudur. Pro 7 serisinin durumu ortada. Sadece Flyme güncellemesi alıyorlar.
    Hocam o olay meizudan çok mediatekin suçu mediatek kullanan cihazlar halen adam akıllı android güncellemesi alamıyorlar 16th gibi snapdragon kullanan cihazlarda böyle bi problem olacağını çok sanmam

• quote:

Sorun nedir acaba? V30 plus çok kişiye önerdiğim bir üründü.
    Mesela mesaj yazıyorum, sonra ana ekrana dönüyorum ama mesaj silik bir şekilde gözüküyor.

• Atıl730 A kullanıcısına yanıt
    ghost screen hocam geçmiş olsun kaç aylık cihazdı çok hızlı olmuş

16th yi öneririm bu konuda ekran malzemesi çok daha iyidir.
  • çok teşekkürler hocam
    Maalesef iş biraz da Meizu'da bitiyor. Global ayağını iyi yönetemiyor. Çin ROM'larında Android sürümünü yükseltebilen bi şirketten bahsediyoruz.
  • Epeyde telefonun sar değeri 1.72 olarak verilmiş bu biraz fazla değil mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.