Şimdi Ara

Mehmet Topal ve Emre Belözoğlu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam türk mantığı,profesyonel düşünmek gerek bu tür transferlerde
  • galatasaray'dan, parayı ikinci plana atıp avrupa'da oynamak için valencia'ya gideceksin; sonra da 2 sezon oynayıp para için Türkiye'ye döneceksin.
    ben buna saygı duymam arkadaş. mehmet'i çok severdim ama ihanet etti bize.

tamam, ben galatasaray'a dönmesini beklemiyordum. 2-3 yıl kadar sonra fenerbahçe'ye gitse hevesini aldı derdim. ama adam 2 sene oynayıp cart diye fenerbahçe'ye gitti. ben buna kesinlikle saygı duymam.

galatasaray teklif yapmış mıymış. niye teklif yapalım ki? daha 2 sezon önce gitmedi mi bu adam bizden? avrupa'da oynamak istiyorum demedi mi? gideli 2 sene olmuş adama "dön" diye niye baskı yapalım, şaşırdınız mı siz?
  • şimdi öncelikle bence emre biz isteseydik emre fb de değil bizdeydi ona inanıyorum.kendisi fenerli olabilir ama oda biliyordu fenere gitmesinin sonuçlarını.bizim o zaman ki yöneticilerin düşük ücret teklifi ve çokta transferine sıcak bakmamaları nedeniyle oda gitti fenere imza attı.

gelelim mehmete ben şahsen tuttuğu takımı bilmiyorum ama gsli olduğunu düşünüyordum.fenere gitmesinde bence problem yok.biz isteseydik zaten bize gelirdi ondan eminim.bence saygı duymalıyız.

sonuca gelirsek bence emre mehmetten futbolcu olarak çok daha iyi oyuncu.karakterlerine birşey demiyorum sadece oynadıkları futbola bakıyorum.fenerbahçe şuan transferde o kadarda söylendiği kadar iyi işler çıkarmıyor bana kalırsa.bir tek kuyt iyi transfer.o maliyete göre her türlü iyi oyuncu.eski günlerindeki gibi oynarsa çok katkısı olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

galatasaray teklif yapmış mıymış. niye teklif yapalım ki? daha 2 sezon önce gitmedi mi bu adam bizden? avrupa'da oynamak istiyorum demedi mi? gideli 2 sene olmuş adama "dön" diye niye baskı yapalım, şaşırdınız mı siz?

Valencia kadroda düşünmüyorsa o adamda parasına bakacak tabi...
    Hakan Şükür, Arif Erdem gibi oyuncular bırak 2 seneyi daha bir sene olmadan hatta hakan daha sezon ortasında dönmedilermi bize?? Şaşırdınızmı yazmadan önce biraz geçmişi hatırlamakta fayda var.. Eğer kadroda ihtiyaç varsa teklif sunulur bunda sakınca yoktur..
  • bize lazim degildi melo ve selcuk varken, yedek bekler ancak. gerci melo daha belli degil ama -_-' diyecegim bize gelse yedek beklerdi, fenerde emrenin yerine oynar iste.
  • Futbol olarak emre nekadar mehmetten iyiyse karater olarak mehmet emreden okadar iidir. Hayirli olsun. Guzel transfer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Emre'den farklı bir konumda. Her FB'li oyuncudan biri oldu benim için Gökhan Gönül neyse M.Topal'da odur artık ama Emre farklı, onun kaypaklığı eşsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Sakın Topalı Emre veya Fatih Akyelle bir tutmayın çünkü ikiside tek kuruş kazandırmadan gidip dönüşlerinde ise kendisine Galatasaray'da talip iken hatta kadro olarakda gerekli iken parayı tercih edip fenere gittiler..
    Topal ise giderken para kazandırdı, ve Galatasaray'ın ortada bir teklifi yok Valencia'da bu sene kadroda düşünmediği için bize ödediği bonservis ücretinin altına fenere sattı... Bu bonservis ve yıllık ücreti verecek başka kulüpte olmayacağına göre mantıklı olanı yaptı kendi adına...
    Eğer yöneticilerin gazına gelmeyip kendisini sıkıntıya sokacak açıklamalar yapmaz ise her kesimden taktir görecektir.. Zaten herkesin karekterini bildiği düzgün bir kişiliği var..

Katılıyorum

Ayrıyetten topal sanki inanılmaz bir futbolcu da Fenere gitmek içindi diyorsunuz

• Zaten hepiniz 2 yıldır hiç değişmediniz, düşünceleriniz hiç değişmedi. Adam avrupa istiyordu 2 yılda vazgeçmiş olamaz mı? Boş boş konuşun anca. Hem eşine izin çıkmamış diye biliyorum ben.
  • VEFA sadece semt ismi değildir.

VEFA hakan şükürdür,metin oktaydır,tugay kerimoğludur,arif erdemdir,ümit davaladır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adu040

Galatasaray istedi, yıllık 2.000.000 euro verdi, buna rağmen Fenerbahçe'ye gitti ise vefasızdır. Ama ne isteme ne de istemesine rağmen fenerin verdiği ücretin yakınına ulaşamamış bir fiyat verdiyse normal feneri tercih etmesi

YALANA BAK
  • beyler Galatasaray teklif yaptımı bu adama ? HAYIR

o zaman adamı eleştiremezsiniz biz isteseydik eminim mehmet 3ün 5in lafını yapmaz bize gelirdi ..

Mehmeti fenerbahçeye gitmek zorunda bırakanlar utansın !
  • quote:

quote:

Hakan Şükür, Arif Erdem gibi oyuncular bırak 2 seneyi daha bir sene olmadan hatta hakan daha sezon ortasında dönmedilermi bize?? Şaşırdınızmı yazmadan önce biraz geçmişi hatırlamakta fayda var.. Eğer kadroda ihtiyaç varsa teklif sunulur bunda sakınca yoktur..

öncelikle, hakan şükür 3 sene yurtdışında kaldı.
    diğer yurtdışına giden oyuncular, galatasaray'dan gittikten sonra tutunamadılar ve geri dönmek istediler. ayrıca gittiklerinde yaşlarını başlarını almışlardı.
    arif gidip maç yapmadan döndü, bırak da dönsün. zaten yaşı da 29 gibi bir şeydi.
    ümir davala gitti zaten dönmedi de. 1 sezon kiralık aldık o kadar.
    hakan ünsal, o da yarım sezon kaldı, dönmek istedi ve döndü.

valencia kadroda düşünmüyorsa ve dönmek istiyorsa pekala bizimle görüşebilirdi mehmet topal. hayır her şeyi geçtim, 24 yaşında bizden avrupa'ya giden, oraya avrupa'da oynamak istediği için giden biri, daha yaşı da erkenken niye Türkiye'ye dönüyor?

valencia kadroda düşünmüyorsa, başka takım mı istemiyor mehmet topal'ı? ama hiçbiri 2.5 milyon avro vermiyor, ondan dönüyor işte apaçık.

mehmet topal'ın bu hareketini bana kimse savunamaz. köşede kendi kendinize savunun da bana savunmayın lütfen.

• Galatasaray Trabzonun oyuncuları topluyor,Fenerbahçe'de Galatasarayın. Beşiktaşta hani bana hani bana diyor hep
  • quote:

quote:

quote:

diğer yurtdışına giden oyuncular, galatasaray'dan gittikten sonra tutunamadılar ve geri dönmek istediler. ayrıca gittiklerinde yaşlarını başlarını almışlardı.
    arif gidip maç yapmadan döndü, bırak da dönsün. zaten yaşı da 29 gibi bir şeydi.

valencia kadroda düşünmüyorsa ve dönmek istiyorsa pekala bizimle görüşebilirdi mehmet topal. hayır her şeyi geçtim, 24 yaşında bizden avrupa'ya giden, oraya avrupa'da oynamak istediği için giden biri, daha yaşı da erkenken niye Türkiye'ye dönüyor?

valencia kadroda düşünmüyorsa, başka takım mı istemiyor mehmet topal'ı? ama hiçbiri 2.5 milyon avro vermiyor, ondan dönüyor işte apaçık.

mehmet topal'ın bu hareketini bana kimse savunamaz. köşede kendi kendinize savunun da bana savunmayın lütfen.

1. sanırım yaşın küçük olduğu için hatırlamıyorsun Hakan Şükür Torinoda yarım sezon kaldı.. İnter ve Lazio macerasında 2,5 sezon kaldı Zaten diğerlerini yazmışsın..
    2. Bizimle görüşmediğini yada en azından menajeri aracılığı ile görüşmediğni nerden biliyorsun? Mutlaka teklif edilmiştir ama şuan Galatasaray'da ona yer olmadığı apaçık ortada,
    3. zaten ilk yazımda yazdım bu parayı şuan Türk takımlarından başkası vermezdi Mehmete, kusura bakma ama bir insan geleceğinide düşünecek şuan alacağı bir yıllık parayı ömrü boyunca çok az kişi kazanıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

Emre çok farklıdır Mehmet çok farklıdır

o hiç bir zaman Galatasaraylıyım demedi(ben hatırlamıyorum)
    sonra Fenerbahçe'ye gittiginde doğuştan Fbliyim demedi

ikisinin yeri çok farklı,umarım başarılı olur

insanlar bu farkı anlayamıyor ben yazacaktım sen yazmışsın
    ayrıca emre bizdeyken trafik kazası yapıp birini öldürdüğünde katil emre diye bağıranlar o emreyi aldı. uefa zamanları Galatasaraylıyım diyen emre fenere gitti. Ben topal'ın hiç Galatasaraylıyım dediğini duymadım fenere gitmesini yadırgamam hayırlı olsun zaten sevmediğim bir oyuncu tipi.(karakterine lafım yok olamaz da)
  • Soldado haberleri çıkınca Valencia ekenomk krizde alabiliriz diyipde Mehmet Fenere geldi diyen adama şaşarım arkadaş kimse kusura bakmasın. Bonservisi 4,5 Milyon Euro Yıllıkda 2,5 alsa bu adamı niye transfer ettik bu kadar paraya alt yapıdan adam oynatın derdiniz (Bende derdim gerçi Bir Melo değil) Ayrıca onu Valencia ya ısrarla getiren Teknik direktör Unai emery artık Valenciada değil ve bazı oyuncuları gözden çıkartıyorlar.

Ayrıca Engin bile geçen seneki performansıyla hayli hayli önliberoda bile oynayabileceğini gösterdi (Hem daha çok pres yapıyor hemde oyun zekası daha iyi) Bence şu şartlarda Mehmeti bizim almamız hem lüks hemde gereksizdi. Fener aldı hayırlı olsun..
  • Vefa mı? Gidin transfer yapın arkadaş ne vefası hepsi kariyerinin peşinde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1. sanırım yaşın küçük olduğu için hatırlamıyorsun Hakan Şükür Torinoda yarım sezon kaldı.. İnter ve Lazio macerasında 2,5 sezon kaldı Zaten diğerlerini yazmışsın..
    2. Bizimle görüşmediğini yada en azından menajeri aracılığı ile görüşmediğni nerden biliyorsun? Mutlaka teklif edilmiştir ama şuan Galatasaray'da ona yer olmadığı apaçık ortada,
    3. zaten ilk yazımda yazdım bu parayı şuan Türk takımlarından başkası vermezdi Mehmete, kusura bakma ama bir insan geleceğinide düşünecek şuan alacağı bir yıllık parayı ömrü boyunca çok az kişi kazanıyor...

lan yeter yaş yaş yaş, yaşım 23 bir problem mi var? nerede oynadığını gayet iyi biliyorum, torino'da oynaması senin elini güçlendiren bir detay olmadığı için değinmedim. torino'da tutunamayınca bize dönmesi de gayet doğaldır. tutmamış adamı kim alsın avrupa'dan? torino'da maç bile yapmamış adamı, valencia'da sık oynayan mehmet topal ile mi kıyaslıyorsun? tutulmayan adam gayet dönecek Türkiye'ye. tugay niye dönmedi acaba?
    hakan 2. gidişinde, blackburn'de sakatlanınca serbest bırakıldı, yine biz sahip çıktık, yoksa sakatlanmasaydı yine bize gelmeyecekti, bu açık.

ben, bizimle görüştü ya da Türkiye'ye dönmek istedi demiyorum, ısrarla anlamak istemiyorsun. avrupa için ayrıldı bizden, ama para için fenerbahçe'ye döndü diyorum. parayı düşünüyorsa dağlar kadar vergi kesen avrupa'ya gitmek yerine bizde kalacaktı.

galatasaray'ın devreye girmediğini nereden biliyorsun ki? ha zaten biz 500 bin eksik versek yine fenerbahçe'ye gidecektir, para için düştüğü durumdan apaçık belli bu.

• quote:

quote:

quote:

Adam neden durup dururken bizimle gorussun? Istiyor olsaydik transfer komitemiz adamla gorusurdu. Istenmedigi halde kulubun kapisina dayanip beni alin diyecek hali yok.

Ilgincsiniz valla...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.