Şimdi Ara

MEGANE II GÖSTERGE YOL BİLİSAYARI YAZILARININ GÖRÜNMEME SORUNU VE ÇÖZÜM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
71.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tikate almadılar demek
  • valla ben de bir kaç haftadır yaşıyorum aynı problemi geçem manisaya gittim sıcakta 2 saat yattı araba. baktım gösterge düzelmiş. soğuyunca yine başladı saçmalaya. ben bir söküp deneyeyim. olmadı zaten götürecez tamirciye.
  • 10 TL'ye tamirciye söktürdüm, sprey falan sıktı, düzeldi..

Servis zaten kapıdan girer girmez "değişecek" diyor.
    Helanın yerini sorsan "değişicek" diyor adamlar.
  • Allah razi olsun kara kara dusunuyordum servise bayilacagim diye okuduktan sonra indim arabaya 5 dakika soktum taktim duzeldi.
  • vallah eline sağlık arkdaşım sayende servise gitmekten kurtuldum ....teşekkürler...
  • Kontakt sprey kullanımı zarar vermez muhtemelen. Denemiş olan var mı bu şekilde?
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düzelmesi için güneşligi sökmem yetti teşekkürler paylaşıma
  • Araç güzel ufak sorunları can sıkıcı olmaması temennisi ile kazasız sürüşler.
  • huseyinder07 kullanıcısına yanıt
    Eline koluna sağlık kardeş. helal olsun sana ekran sorunu senin sayende hallettim sorun ortadan kalktı teşekkür ederim.

• rica ederim hala özlerim bu aracı
  • merhaba bu sorun bende de var söküp takınca düzeliyor ama sonra yine aynısı oluyor ekran gidiyor kalıcı cözümü yokmu dur bunun
    teşekkürler
  • Yukarıda anlatıldığı şekilde bende söküp taktım ama bu geçici çözüm oluyor, 3-5 gün sonra yazılar tekrar siliniyordu. Göstergeyi tamamen sökerek baskı devreye ulaştım. Yol bilgisayarı ekranının bağlantı bacaklarını temizledim, 2 aydır hiç silinmedi.
  • Akü kutup başını çıkarıp 10 saniye bekleyip tekrar takın ekran düzeliyor.
    DİKKAT oto radyo kodunu biliyorsanız bu işlemi yapın bilmiyorsanız diğer yolu deneyin....
  • Slm arkadaşlar benim arabada da aynı sorun var gosterge gidiyo servise gittim makineye bağladılar hiç bir arıza göstermiyor hava falan tuttular Düzeldi sonra yine gitti kalıcı çözüm bulabilen varmı varsa yardimci olabilirmi tesekkurler

• Megane 2 aracım var plaka aydinlatma ve sağ kisa parkim yanmiyordu ic sigortasinda bi sigortasi yanmisti onu söktüm yedeklerden taktim fakat o fazlaydi şuan aracimin iç göstergesi radyosu hicbirseyi calismiyor neden olabilir acaba ????

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.