Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ENİŞTEM 2004 MEGANE 1.6 DYNAMİC HB ALDI ARACIN SUNROOF'uNDAN 120'yİ GECİNCE COK SES GELİYO SERVİSE GİTTİK ADAM BİŞEY YAPAMAYIZ DEDİ ÇEVREDEKİLER YAPILIYO DİYOLAR SUNROOF'ELİMLE AŞŞAGI CEKİNCE SES KESİLİYO BUNU NEREDE YAPTIRABİLİRİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: road2hell

Geçen hafta keşfettim:

http://www.meganeownersclub.co.uk/

Forumlara baktığınızda birçok problem gözüküyor.Bazıları kronik galiba;

1-Tıkırtılar ( ön konsol,kapılar)
    2-Frenlerin ötmesi
    3-Geri giderken direksiyon çevirildiğinde çıkan sesler
    4-Cam motor arızaları(camların ters yönlerde açılıp kapanması veya hiç kapanmaması gibi...)
    5-Sensörlerden gelen sesler(klima sensörü,ısı sensörü)
    6-çabuk yıpranan/anormal ses çıkartan silecekler(6 ay gibi bir süre nasıl?)

bunlara ilaveten, 2-3 senesini doldurmuş araçlarda;

7-aracın su alması
    8-start/stop mekanizmasının bozulması.

1,2,3,5 ve 6 numaralı şikayetler ve şıklarda olmayan birkaç sorun bizzat başıma geldi.Daha aracım 15.000 kilometrede(Megane II HB Dyn. BVA).Umarım daha fazlası garanti bitmeden gerçekleşmez.

serviste bunların tamiri yok mu? Özellikle "8-start/stop mekanizmasının bozulması." bu ne kadar masraf cıkarır acaba? Tam arabayı almak uzereyken iyi olmadı sunları okudugum.

• quote:

Orjinalden alıntı: cyberfrs

quote:

Geçen hafta keşfettim:

2-Frenlerin ötmesi
    4-Cam motor arızaları(camların ters yönlerde açılıp kapanması veya hiç kapanmaması gibi...)

7-aracın su alması

1,2,3,5 ve 6 numaralı şikayetler ve şıklarda olmayan birkaç sorun bizzat başıma geldi.Daha aracım 15.000 kilometrede(Megane II HB Dyn. BVA).Umarım daha fazlası garanti bitmeden gerçekleşmez.

serviste bunların tamiri yok mu? Özellikle "8-start/stop mekanizmasının bozulması." bu ne kadar masraf cıkarır acaba? Tam arabayı almak uzereyken iyi olmadı sunları okudugum.

start stop mekanizması alt tarafı yaylı buton

• YA BİZİM Bİ MÜŞTERİ GECEN GÜN ARABAINI İSMİNİ VERMİYEYİM Bİ RENAULT SERVİSİNE GOTURMUS ARABAYI ALDIKTAN SAG CAM CALISMAMAYA BASLAMIS Bİ BAKTIRMISLAR CAMIN MOTORU YOK ALMIŞLAR MOTORUNU BOYLE SERVİSE
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

quote:

quote:

Geçen hafta keşfettim:

2-Frenlerin ötmesi

7-aracın su alması

Eksik yazmışım;alt tarafı yaylı buton değil,kartı okuyamama problemide dahil.Bir arkadaşın başına gelmişti,ancak ne kadar ödedi hatırlayamadım.Ayrıca, tıkırtılara kesin bir çözüm yok sanırım.Servise gittikten 1-2 hafta sonra tekrar başlıyor tıkırtılar.Frenlerin ötmeside buna benzer. 4 servise sordum, hepside çözüm yok, bunlar Mercedes'de bile var gibi cevaplar verdiler.Kendi bulduğum çözüm:yüksek sesle müzik dinlemek.

Diğer sorunların çözümü var tabii.Ben gittiğim servislerden memnun kaldım.Hepsi ilgili ve kibar davrandılar.Ayrıca makyajlı versiyonlarda bu problemlerin bir kısmını çözmüş olabilirler,onu da seneye okur/duyarız herhalde.

Bu arada aracı alacak arkadaşlar için, iyi yönlerinden de bahsetmek lazım,haksızlık etmiyeyim:

1-Yalıtım başarılı,
    2-Fren dozlamasına alışmak zaman alsada, frenler çok başarılı(2-3 kez kaza yapmaktan kurtardı beni),
    3-Yüksek hızlarda stabil.Farkında olmadan 130-140'a çıkabiliyorsunuz.
    4-Donanım,
    5-Servis ağı,
    6-Güvenlik *****

• arkadaşlar 2005 model ve üstü tercihen bordo veya metalik gri 30.000km i geçmemiş megane 2 1.4 hb arıyorum. satan olura pm atsın lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberfrs -- 23 Kasım 2006; 21:48:31 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

quote:

quote:

Geçen hafta keşfettim:

2-Frenlerin ötmesi

7-aracın su alması

Eksik yazmışım;alt tarafı yaylı buton değil,kartı okuyamama problemide dahil.Bir arkadaşın başına gelmişti,ancak ne kadar ödedi hatırlayamadım.Ayrıca, tıkırtılara kesin bir çözüm yok sanırım.Servise gittikten 1-2 hafta sonra tekrar başlıyor tıkırtılar.Frenlerin ötmeside buna benzer. 4 servise sordum, hepside çözüm yok, bunlar Mercedes'de bile var gibi cevaplar verdiler.Kendi bulduğum çözüm:yüksek sesle müzik dinlemek.

Diğer sorunların çözümü var tabii.Ben gittiğim servislerden memnun kaldım.Hepsi ilgili ve kibar davrandılar.Ayrıca makyajlı versiyonlarda bu problemlerin bir kısmını çözmüş olabilirler,onu da seneye okur/duyarız herhalde.

Bu arada aracı alacak arkadaşlar için, iyi yönlerinden de bahsetmek lazım,haksızlık etmiyeyim:

1-Yalıtım başarılı,
    2-Fren dozlamasına alışmak zaman alsada, frenler çok başarılı(2-3 kez kaza yapmaktan kurtardı beni),
    3-Yüksek hızlarda stabil.Farkında olmadan 130-140'a çıkabiliyorsunuz.
    4-Donanım,
    5-Servis ağı,
    6-Güvenlik *****

benimkisi makyajlı dci 100 şuan 6000 km de şuanda 4 yıllık yukarıdaki problemlerin hiçbirisi şuan bende yok tıkırtılar ne zaman başlıyormuş?

sadece ön farın birinin yanmaması üzerine servise gittim soketi çıkmış taktılar başka da sorunum olmadı

• ben de sizinki gibi bir araç alıp LPG taktırmayı düşünüyorum.
    Ancak merak ettiğim bazı konular var:
    1) 17-18 milyara megane2 bulabilir miyim?
    2) Megane2 bakarken özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı? hani bazı modellerin beli terihlerde üretilenlerinde genel sorunlar olur. Öyle birşey var mı?
    3) Bakım masrafları nasıl? kaç bin km'de gidiyor periyodik bakımlara.
    4) HB mdelinin Euro NCAP test sonuçlarını gördüm. Çok beğendim. Ama HB ksada yapılan b testler yerli üretim sedan için de geçerli. yani güvenlik her iki kasada da aynı mı? Alacağım arabanın güvenli olmasını istiyorum. Daha önce bir kaza geçirdiğim için bu konuda biraz hassasım galiba.
    Bu konularda bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

evet arkadaşlar 2004 megane 2 1.6 dinamik aracım mart ayından beri brc marka sıralı sistem lpg ile çalışmaktadır işim icabı her gün ankara kırıkkle arasını (170-180 km)bu araçla gidiyorum lpg takıulalı 13000 km yol yaptım en ufak bir sorun ile karşılaşmadım kmde uzun yolda 90bintl felan yakar şehir içindede 100bin tlyi geçmez sakin bir kullanıcıyım aracımı asla zorlamam bu tüketim 90-100-110 kmler için geçerlidir lpg ve magane ile ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz dizel meganıda lpgli motorumla çok rahat geçerim haberiniz olsun...

• 17 18 e biraz zor gibi
    ozellikle sedan zor
    anca 2004 baz model 1.4 HB 'ler var o fiyata.
    bende 2005 dusuk km de 1.4 arıyorum HB
    satan olursa pm lutfen

quote:

Orjinalden alıntı: yildiz12

ben de sizinki gibi bir araç alıp LPG taktırmayı düşünüyorum.
    Ancak merak ettiğim bazı konular var:
    1) 17-18 milyara megane2 bulabilir miyim?
    2) Megane2 bakarken özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı? hani bazı modellerin beli terihlerde üretilenlerinde genel sorunlar olur. Öyle birşey var mı?
    3) Bakım masrafları nasıl? kaç bin km'de gidiyor periyodik bakımlara.
    4) HB mdelinin Euro NCAP test sonuçlarını gördüm. Çok beğendim. Ama HB ksada yapılan b testler yerli üretim sedan için de geçerli. yani güvenlik her iki kasada da aynı mı? Alacağım arabanın güvenli olmasını istiyorum. Daha önce bir kaza geçirdiğim için bu konuda biraz hassasım galiba.
    Bu konularda bilgi ve tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

evet arkadaşlar 2004 megane 2 1.6 dinamik aracım mart ayından beri brc marka sıralı sistem lpg ile çalışmaktadır işim icabı her gün ankara kırıkkle arasını (170-180 km)bu araçla gidiyorum lpg takıulalı 13000 km yol yaptım en ufak bir sorun ile karşılaşmadım kmde uzun yolda 90bintl felan yakar şehir içindede 100bin tlyi geçmez sakin bir kullanıcıyım aracımı asla zorlamam bu tüketim 90-100-110 kmler için geçerlidir lpg ve magane ile ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz dizel meganıda lpgli motorumla çok rahat geçerim haberiniz olsun...

• 2004 Megane II HB 1.6 Auth. 20 gün önce sattım. 2.5 sene kullandım ve 39000 km deydi.
    Karşılaştığım arızaların ve yaptırdığım bakımların yaklaşık fiyatları:

-15000 km bakımı 150 YTL, Sol ön aks garantiden değişti (650 YTL)
    -30000 km bakımı 170 YTL
    -Ön silecekleri ses yapıyordu , değiştirdim 27 YTL
    -Garantisi bitmeden önce Renault bayisindeki tanıdığımın tavsiyesiyle kontrol için götürdüm, elektronik kart arızalı çıktı, garantiden değişti (650-700 YTL)
    - Arabam işyerinin önünde çalışmadı, Direksiyon kolon kilidi özel servis değiştirdi, 350 YTL. Yetkili servis teklifi 750+KDV+İşçilik
    - Tatile çıkmadan önce Rot kolu, fren balataları, polen filtresi- yağ-yağ filtresi , benzin filtresi, 380 YTL , özel servis (fren balataları değişince ses kesildi)
    - İşyerinde yine kitlendi, akü bitmiş? Yeni akü 90 YTL. Akü bitince hafıza silinmiş. Programlanması için 1 gün serviste kaldı, tanıdık olduğu (aslında servisin abonesi olduğum için :) ) için başka para ödemedim.
    - 3. kez kitlendi, marş motoru arızası, 150 YTL özel servis. Yetkili servis 350-400 YTL arası parça fiyatı verdi.
    - en son egzantrik seti arıza yaptı ve satmaya karar verdim .yaklaşık 450-500 YTL masraf çıkardı.
    4. sıradan sonrakiler garanti bittikten sonra 6 ay içersinde gerçekleşti.

Eee diyecekseniz hiç mi iyi yönü yoktu.
    - Bir kere tasarımına bayılıyordum, halen de çok seviyorum.
    - Frenleri süperdi, 3-4 kez hayatımı kurtarmıştır.
    - Yol tutuşta hiç bir problem yaşamadım.
    - Motor performansı iyiydi
    - Yakıt tüketiminden memnundum
    - Uzun yolda yormadan rahat yolculuklar yaptım
    - Süspansiyonu iyiydi
    - Arka camın dik olması sayesinde arka koltukta oturanların güneşten rahatsız olduğunu duymadım.
    - Yakıt deposu 60 lt, menzili gayet iyi (ikide bir benzin almayı sevmem)
    - 5* güvenlik
    - Servisler eskisi kadar ilgili olmasa da yaygın

Tüm Megane ve renaultculara kazasız belasız, arızasız günler dilerim.

• Öncelikle tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekür ederim . Yazdıklarınız beni korkuttu. Ppeki eski kasa Megane'lar hakkında bilginiz var mı? 2003 ya da 2004 model eski kasa Megane tavsye eder misiniz? Megane I 'lerin de konforu iyi ve onlar da NCAP 'ten 4 yıldız almış. Ne dersiniz ?

Bir de ben benzinli bir araç alırsam mutlaka LPG taktıracağım. Diğer bir deyişle LPG takırabileceğim (bagajı geniş) bir araba alacağım YA DA daha küçük bir dizel araç...
    Görüşülerinizi bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: taris1

2004 Megane II HB 1.6 Auth. 20 gün önce sattım. 2.5 sene kullandım ve 39000 km deydi.
    Karşılaştığım arızaların ve yaptırdığım bakımların yaklaşık fiyatları:

-15000 km bakımı 150 YTL, Sol ön aks garantiden değişti (650 YTL)
    -30000 km bakımı 170 YTL
    -Ön silecekleri ses yapıyordu , değiştirdim 27 YTL
    -Garantisi bitmeden önce Renault bayisindeki tanıdığımın tavsiyesiyle kontrol için götürdüm, elektronik kart arızalı çıktı, garantiden değişti (650-700 YTL)
    - Arabam işyerinin önünde çalışmadı, Direksiyon kolon kilidi özel servis değiştirdi, 350 YTL. Yetkili servis teklifi 750+KDV+İşçilik
    - Tatile çıkmadan önce Rot kolu, fren balataları, polen filtresi- yağ-yağ filtresi , benzin filtresi, 380 YTL , özel servis (fren balataları değişince ses kesildi)
    - İşyerinde yine kitlendi, akü bitmiş? Yeni akü 90 YTL. Akü bitince hafıza silinmiş. Programlanması için 1 gün serviste kaldı, tanıdık olduğu (aslında servisin abonesi olduğum için :) ) için başka para ödemedim.
    - 3. kez kitlendi, marş motoru arızası, 150 YTL özel servis. Yetkili servis 350-400 YTL arası parça fiyatı verdi.
    - en son egzantrik seti arıza yaptı ve satmaya karar verdim .yaklaşık 450-500 YTL masraf çıkardı.
    4. sıradan sonrakiler garanti bittikten sonra 6 ay içersinde gerçekleşti.

Eee diyecekseniz hiç mi iyi yönü yoktu.
    - Bir kere tasarımına bayılıyordum, halen de çok seviyorum.
    - Frenleri süperdi, 3-4 kez hayatımı kurtarmıştır.
    - Yol tutuşta hiç bir problem yaşamadım.
    - Motor performansı iyiydi
    - Yakıt tüketiminden memnundum
    - Uzun yolda yormadan rahat yolculuklar yaptım
    - Süspansiyonu iyiydi
    - Arka camın dik olması sayesinde arka koltukta oturanların güneşten rahatsız olduğunu duymadım.
    - Yakıt deposu 60 lt, menzili gayet iyi (ikide bir benzin almayı sevmem)
    - 5* güvenlik
    - Servisler eskisi kadar ilgili olmasa da yaygın

Tüm Megane ve renaultculara kazasız belasız, arızasız günler dilerim.

• ARKADAŞ YAPTIRMIŞ GÖSTERGE IŞIĞINI GECE MAVİSİ YAPTIRMIŞ AMA SÖKTÜRMEDİĞİM YER KALMADI DİYOR. CEP TELEFONU TAMİRCİSİNE YAPTIRDIM DİYOR. BEN GÖRMEDİM AMA MÜKEMMEL OLDU DİYO. BENDE YAPTIRACAM AMA BEN BEYAZ TAKTIRACAM BU IŞIKLARI. MALİYETİ KAÇ PARA OLMUŞ BİLİYOMUSUNUZ ARKADAŞLAR... 15 YTL.... ŞAŞIRDIM DUYUNCA AMA GARANTİSİ DEVAM EDEN ARKADAŞLAR HİÇ DENEMEYİN YOKSA MALUM. GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIYOR ARAÇ

quote:

Orjinalden alıntı: cncrd

quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Harbiden çok güzel görünüyor sonradan yaptırma imkanımız yok mu böyle birşeyi???
    quote:

Orjinalden alıntı: specops

MEGANE II BÖLÜMÜ

ya bende bu renk istiyorum yok mu oluruuu ? :'(

yaptırırsınız ama zahmetli olabilir
    söküp takma işlemini bilirsen kendinde yapabilirsin
    butonların altında aydınlatma ledleri var onları değiştireceksin

• quote:

Orjinalden alıntı: yildiz12

Öncelikle tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekür ederim . Yazdıklarınız beni korkuttu. Ppeki eski kasa Megane'lar hakkında bilginiz var mı? 2003 ya da 2004 model eski kasa Megane tavsye eder misiniz? Megane I 'lerin de konforu iyi ve onlar da NCAP 'ten 4 yıldız almış. Ne dersiniz ?

Bir de ben benzinli bir araç alırsam mutlaka LPG taktıracağım. Diğer bir deyişle LPG takırabileceğim (bagajı geniş) bir araba alacağım YA DA daha küçük bir dizel araç...
    Görüşülerinizi bekliyorum.

Megane I kullanmadım, bir arkadaşımda vardı 1.6. Şikayeti olduğunu hatırlamıyorum. Zaten çok da araba kullanan birisi değildi, sıkılınca düşük kmde iken Megane II diesel sedanla değiştirdi.

Küçük diesel veya büyük bagajlı araba ihtiyacınıza bağlı. Bagaja ihtiyacım olduğundan ben sedan aldım ama HB modelleri her zaman daha fazla sevmişimdir. HB de küçük LPG tankı taktırabilirsiniz.

• arkadaşlar bizde bugün 2004 model 1.6 megane II Dynamique için pazarlık yaptık...araç 38.000km'de ve çok temiz duruyodu..pazrlığımız 23.800 YTL oldu..bugün kapora verdik ve pazartesi işlemlerine başlıyacağız.. sizce fiyat uygunmudur? birde servise götürüp baktırınca gerçekten tüm yapılanları söylüyorlarmı? daha önce karşılaşmıştım, bi araç için bir servise gittiğimde "abi araba çok temiz dediler" bir diğer serviste aynı araç için "sağ çamurlukta boya var " demişerdi? siz bu konuda ve fiyatta ne diyorsunuz??teşekkürler..
  • manosky a
    öncelikle hayırlı olsun diyeyim Ama dikkatli olun eğer alacağınız arabanın hep bakım yapıldığı servise baktırırsanız araç ile ilgili bazı şeyleri söylemeyebilirler. bu yüzden arabayı sizin bildiğiniz samimi olduğunuz bir yere götürün illaki araçta olan biten şeyleri size söyleyebilirler. Mesela bazı meganlar da triger seti arızası 30 binlerde olab,iliyor ve normalde triger 60 binden sonra değiştiğinden motorcular triger kapağının açılıp açılmadığını biliyorlar. Ayrıca bir kaportacı aracın nersende boya var ne yapılmış ne değişmiş size kolaylıkla söyleyebilir daha sonra da yetkili bir servise götürür baktırısınız Ancak gittiğiniz serviste bilgisayarolsun. çünkü Meganlar elektronik arabalar olduğundan Aracı çalıştırmak için kart takılan yere bilgisyarı bağlayarak araçtaki beyinlere airbaglere darbe sensörlerine ve motora bu şekilde ulaşıp bilgi alınabiliniyor. Ayrıca eğer aracın hafızası resetlenmiş ise buradan görebiliyorsunuz.ayrıca yetkili serviste arabanın plakasını girince arabanın yetkili serviste yapılmış herşeyini size veriyorlar. Aracın fiyatına gelince eğer normal bir dinamik ise fiyat biraz fazla aynı özelliklerdeki megane yi daha ucuza bulabilirsin. Ben geçen hafta Full+full 2004 29bin km deki meganeyi 24500 e aldım. eğer araban normal dinamik ise bence o arabanın şu anki piyasa değeri 22750-23000 gibi. yine de ben aklını bulandırmayayım. Hayırlısı olsun.

• pazarda 23 civarına 2005 model 50.000km de megane 2 dynamique 1.6 lar vardı
    aynı paraya 1 sene daha yenisini alabilirsin.
    hatta buyuk ihtiymal bir kac ay garantiside kalmıs olur alacagın arabanın

quote:

Orjinalden alıntı: manosky

arkadaşlar bizde bugün 2004 model 1.6 megane II Dynamique için pazarlık yaptık...araç 38.000km'de ve çok temiz duruyodu..pazrlığımız 23.800 YTL oldu..bugün kapora verdik ve pazartesi işlemlerine başlıyacağız.. sizce fiyat uygunmudur? birde servise götürüp baktırınca gerçekten tüm yapılanları söylüyorlarmı? daha önce karşılaşmıştım, bi araç için bir servise gittiğimde "abi araba çok temiz dediler" bir diğer serviste aynı araç için "sağ çamurlukta boya var " demişerdi? siz bu konuda ve fiyatta ne diyorsunuz??teşekkürler..

• arkadaşlar 2005 model ve üstü, 30.000km i geçmemiş megane II 1.5 hb veya sedan DİZEL arıyorum. satan olura pm atsın lutfen.
    Bu modellerin şuanki güncel fiyatları hakkında da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • valla 2005 model megane II sedan dynamıc modelini arkadaş 36 milyara almıştı o zaman
    ne düştü bu piyasa beee.... hayret doğrusu.
  • teamrenault.com Hakan balkaya'dan alıntıdır

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

• quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Arkadaşlar çok acil yardım özellikle 1.4 kullanıcılarına bir sorum var.Bugün arabayla işe giderken ayağımı gazdan çektiğimde az ama ilginç bir ses duydum.Sanki bir uğultu gibi her ayağımı gazdan çektiğimde aynı sesi duymaya devam ettim.İş çıkışı hemen servise gittim.Servisteki kişi bu sesin 1.4 lerin hepsinden geldiğini söyledi.Ses çok az ve bir şarıltı sesi gibi teyp göstergesinin olduğu taraftan geliyor.Servisteki eleman bunun tamirinin mümkün olmadığını ve arabayı böyle kullanmam gerektiğini söyledi.Adama zaten biraz siniroldumbu lafından sonra.Bu sorun için Fabrikayı bile aradık ama 1.4lerin hepsinde aynı sorun var dedi.Hatta Ellerinde 1.4 kasa bir arabavarsa bunu bana ispatlayacağını ve ona hak vereceğimi söyledi.
    Bende 2,5 aydır bu arabayı kullandığımı ama ilk kez bu sesi duyduğumu söylediğimde .Daha önceden de vardır ama siz farketmemişsinizdir gibi bi laf söyledi.
    Ben baya kıllandım bu işten ama adam bana istersen başka bir servisi ara sor herkes aynı şeyi söyler dedi.
    Cidden arabasında bu tip bir sesle karşılaşan oldumu hiç.
    Sadece 1.4 lerde yaşanan bir sorunmuş.?????
    YARDIIIMMMMMMMM LÜTFEN

bende 2005 hb var 1.4 bende böyle bi sıkıntı yok sadece camlar açıkken stabilizede hafif bi ses yapıyor o kadar bi de taban halısı problemim var o kadar aranızda taban halısı ile ilgili problem yaşayan oldu mu acaba

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.