Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likeNOother -- 6 Mayıs 2006; 11:14:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: er9en

quote:

Orjinalden alıntı: selcukbay25

Arkadaşlar megane 2 sedan siparişimi verdim.Privilage serisi tüm aksesuarlar mevcut.Bekliyorum sabirsizlikla

ben privilage'daki jantları beyenmedim ama içerideki malzeme kalitesi ve işçilik 10 numara .
    vw diye bağıranlar gitsin baksında işçilik görsünler

benimde o jantlar hoşuma gidiyor.Aracın içide çok hoş.. reno rulez

• quote:

Orjinalden alıntı: likeNOother

quote:

Orjinalden alıntı: selcukbay25

Arkadaşlar megane 2 sedan siparişimi verdim.Privilage serisi tüm aksesuarlar mevcut.Bekliyorum sabirsizlikla

hayırlı olsun

güzel seçim

teşekkür ederim
  • merhaba arkadaslar. 28 milayara 0 araba arıyordum . Bu fiyata çok da donanımlı ve dizel bir araba yok, benzinli corolla, note, benzinli astra derken yarın megane 2 yi almaya gideceğim. 1.5 dizel Megane II Expression alıyorum.
    33 000 e anlastık sizce nasıl fiyat. 1.3 2000 model Yaris i de 11000 e sayıyorlar.Klimasız...sizce iyimi..
    Cevaplarınızı bekliyorum. Cevaplarınıza göre son dakika hamleleri yapacağım.
  • bence megane II iyi bir seçim

yarisin piyasasını bilmiyorum ama 33.000 iyi bir fiyat megane için..

arabada gayet güzel.. hayırlı olsun
  • birde yarından itibaren renaulta %3 zam gelecekmiş. Zamsız fiyattan da anlaştık. Büyük ihtimalle doların ve euronun çıkışı sürerse zamlar %10 a yaklaşabilir. Bunlarda duyduklarım. Bu arada teşekkürler likeNoOther. Umarım herkes gönlünden geçen arabayı alır , kazasız ve sorunsuz kullanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: lotus1

merhaba arkadaslar. 28 milayara 0 araba arıyordum . Bu fiyata çok da donanımlı ve dizel bir araba yok, benzinli corolla, note, benzinli astra derken yarın megane 2 yi almaya gideceğim. 1.5 dizel Megane II Expression alıyorum.
    33 000 e anlastık sizce nasıl fiyat. 1.3 2000 model Yaris i de 11000 e sayıyorlar.Klimasız...sizce iyimi..
    Cevaplarınızı bekliyorum. Cevaplarınıza göre son dakika hamleleri yapacağım.

Bence iyi fiat, benzinlisine en düşük 32 diyorlar. Nereden aldınız bu fiatı?
  • bende megane aldım 2006 privalage ateş kırmızısı renginde dci 100 hp peşin 42.600 aldım araç tam full
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bende megane aldım 2006 privalage ateş kırmızısı renginde dci 100 hp peşin 42.600 aldım araç tam full

hayırlı olsun privillage ın iç mekan kalitesi işçilik 10 numara
    çok kaliteli bir araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

yaww arkadaslar bişey sorjam sizlere 1,5 motor sportway megane dizel sizce 31000 kusur edermi???değer mi yani o paraya

ya bana kalırsa sportway alma dynamique al
  • bu arada ben 19'a sattım 2.el alıcak olanlar için fiyatta bi fikir oluşması açısından sölim dedim.
    ama benim araba 2004 model 25.000 km'de kazasız garanti kapsamında 0 gibiydi.
    bence o paraya alıcabilecek en iyi araba gerçekten çok çok iyi bi araba herkese tavsiye ederim.
  • @ er9en kardeş dynamique modeller kaça gidiyor az çok biliyosundur, bir soriim dedim
    2003-2004 50k km ye kadar ? hb sedan farketmez.
  • HB di sanırım dimi?
    quote:

bu arada ben 19'a sattım 2.el alıcak olanlar için fiyatta bi fikir oluşması açısından sölim dedim.
    ama benim araba 2004 model 25.000 km'de kazasız garanti kapsamında 0 gibiydi.
    bence o paraya alıcabilecek en iyi araba gerçekten çok çok iyi bi araba herkese tavsiye ederim.

• ARKADAŞIM BUNLAR ELİMİZDE KALDI BENDEDE 1,4 VAR ZARAR ETMİYELİM DİYE MECBUREN SATMIYACAGIZ 1 ALTERNATİF DAHA VAR LPG SİSTEMİ TAKTIRIP BU ZARARI LPG DEN ÇIKARTMAK GELİYOR AKLIMA . SENİN ARABA ŞEHIR İÇİ VE DIŞI NE YAKIYOR
  • 100 YTL LİK BENZİNLE 300 KM ŞEHİR İÇİ
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

Orjinalden alıntı: bsd

Nasıl 1.4 motor 1.6 dan fazla yakabilir ki ? Anlamadım. En kötü ihtimalle aynı yakmaz mı?

1.4 benzinli
    abi kasa motora ağır geldiğinden aracı kaldırmak için motor daha çok zorlanıyor...daha fazla yakıyor böylece.....1.6 lar ideal cok rahat kaldırıyıor arabayı....

bi de su var aklımda 100bg güç uretirken motor kaldırmaz deniyor
    fakat 1.5 dizel 80 bg ile esek gibi gidiyor deniyor.
    bu sizce de tezat değilmi?

loganın veya clio nun 1.4 ünden daha kotü bir motorumu var megane ın

hayır arkadaşlar motoru en iyi 1.4 motorlardan biridir.
    98 hp gücünde.
    0-100 12.5 sn
    max hız:185
    şehiriçi yaptığım ortalama yakıt tüketimi 8 lt.

BENDEKİ 9 -10 ARASI SEDAN HİÇDE DÜŞMEDİ !

• ya bu megane a lpg iyi gidiyomus arkadaslar km de 90 bin fln yakıyomus hangi megane alıp lpg takmalı 1.6 mı 1.4 mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

ya bu megane a lpg iyi gidiyomus arkadaslar km de 90 bin fln yakıyomus hangi megane alıp lpg takmalı 1.6 mı 1.4 mu

1.6sı daha az yakıor lpg takıncada nasıl benzin harcıyorsa o oranda lpg yakar (yaklaşık olarak) ama sana tavsiyem 1.5 dci modelini al bende var ben memnunum benzinliği unutuyorsun
  • evet arkadaşlar 2004 megane 2 1.6 dinamik aracım mart ayından beri brc marka sıralı sistem lpg ile çalışmaktadır işim icabı her gün ankara kırıkkle arasını (170-180 km)bu araçla gidiyorum lpg takıulalı 13000 km yol yaptım en ufak bir sorun ile karşılaşmadım kmde uzun yolda 90bintl felan yakar şehir içindede 100bin tlyi geçmez sakin bir kullanıcıyım aracımı asla zorlamam bu tüketim 90-100-110 kmler için geçerlidir lpg ve magane ile ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz dizel meganıda lpgli motorumla çok rahat geçerim haberiniz olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

ya bu megane a lpg iyi gidiyomus arkadaslar km de 90 bin fln yakıyomus hangi megane alıp lpg takmalı 1.6 mı 1.4 mu

1.6sı daha az yakıor lpg takıncada nasıl benzin harcıyorsa o oranda lpg yakar (yaklaşık olarak) ama sana tavsiyem 1.5 dci modelini al bende var ben memnunum benzinliği unutuyorsun

+1000
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.