Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

• İşçilik ve görüntü çok iyi. Fakat bej yerine orjinal renk olan siyah olsa daha da orjinal dururmuş.içerdeki siyah renkler bu işin sonradan yapıldığını açıkça belli ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar, her turlu yoruma acigim ama bir arkadas yorum yazmis sadece.Yorumlarinizi bekliyorum, bu basligi ayakta tutmaya calisiyorum, ama tek basina olmaz.

Olumlu olumsuz her yorumunuzu bekliyorum, acik sozlu yazmaniz cok onemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Eylül 2018; 14:32:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun. Belliki arabanızla uğraşmayı seven birisiniz.

Kapı kolu vs arada siyah kalmasa daha orjinal gibi duracak. Ön torpido gibi en azından arka kapı altlarını da yapsan arkada bütünlük oluşurdu.Ama bu haliyle de fena olmamış. Hiç authantiqe benzemiyor. Ama keşke o kadar masraf yapacağına dinamik alıp ona yapsaydın daha değerdi. Yine de hoş olmuş güle güle kullanın.

Bir de uğraşıyorsan arka çevirmeli camları otomatik yapma çok zor olmasa gerek. Tam bilmiyorum ama çok masraflı bir şey değilse yapılabilir diye düşünüyorum.

Konuyu ayakta tutmaya çalıştığın için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepton355 -- 23 Eylül 2018; 16:1:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

İşçilik ve görüntü çok iyi. Fakat bej yerine orjinal renk olan siyah olsa daha da orjinal dururmuş.içerdeki siyah renkler bu işin sonradan yapıldığını açıkça belli ediyor.
    Yorum icin tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Belliki arabanızla uğraşmayı seven birisiniz.

Kapı kolu vs arada siyah kalmasa daha orjinal gibi duracak. Ön torpido gibi en azından arka kapı altlarını da yapsan arkada bütünlük oluşurdu.Ama bu haliyle de fena olmamış. Hiç authantiqe benzemiyor. Ama keşke o kadar masraf yapacağına dinamik alıp ona yapsaydın daha değerdi. Yine de hoş olmuş güle güle kullanın.

Bir de uğraşıyorsan arka çevirmeli camları otomatik yapma çok zor olmasa gerek. Tam bilmiyorum ama çok masraflı bir şey değilse yapılabilir diye düşünüyorum.

Konuyu ayakta tutmaya çalıştığın için teşekkür ederim
    Evet, Dinamik alip onun uzerinden calismak lazimdi, Otantikden baslamak hata oldu, ama baslayinca gerisi geliyor. Araca orjinal kol dayama, deri direksiyon, arka kapilara hoparlor, led xenon, hiz sabitleyici ve Vossen Celik Jant yapildi.

Arac ben de kalirsa arka camlar otomatik, aynalarda elektrikli olacak, sunroof ya da cam tavan yapilacak.Sirada far ve yagmur sensoru var.

Deri ile yorumu en son yapacagim kimseyi etkilememek adina, yorumlar cok onemli.
    Ozellikle paylasiyorum ve acikcasi elestiri de istiyorum olumlu olumsuz.Diger arkadaslarin da yorumlarini bekliyorum.

Bu arac benim icin modifiye araci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Eylül 2018; 18:36:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Evet, Dinamik alip onun uzerinden calismak lazimdi, Otantikden baslamak hata oldu, ama baslayinca gerisi geliyor. Araca orjinal kol dayama, deri direksiyon, arka kapilara hoparlor, led xenon, hiz sabitleyici ve Vossen Celik Jant yapildi.

Arac ben de kalirsa arka camlar otomatik, aynalarda elektrikli olacak, sunroof ya da cam tavan yapilacak.Sirada far ve yagmur sensoru var.

Deri ile yorumu en son yapacagim kimseyi etkilememek adina, yorumlar cok onemli.
    Ozellikle paylasiyorum ve acikcasi elestiri de istiyorum olumlu olumsuz.Diger arkadaslarin da yorumlarini bekliyorum.

Bu arac benim icin modifiye araci.

Alıntıları Göster
    Hocam peki koltuk ve kapılar için ne kadar masraf tuttu yazabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hocam peki koltuk ve kapılar için ne kadar masraf tuttu yazabilir misin

Alıntıları Göster
    Nakit 2000 TL odedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 23 Eylül 2018; 20:34:42 >
  • geng G kullanıcısına yanıt
    İnşallah kazasız belasız kullanırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geng kardeşim forumu canlı tutma çabaların için teşekkür ederim.

Koltuk döşemeleri göze çok hoş geliyor, inşallah kir tutmayan bir malzemedir çünkü açık renk kiri belli ediyor maalesef. Döşemenin işçiliği fena değil gibi.

Madem para harcamayı göze almışsın, kendi çapımda tavsiyede bulunayım. El freninin olduğu kısımdaki konsolun ve teybin çevresindeki konsolun rengini koltuk döşemelerinin rengine uydurabilirsin. Kapıların plastik döşemelerini expression veya privilege modellerindeki bej renkli olanlarla değiştirebilirsin(bununla beraber orta direklerin içindeki döşemeyi bej olanla değiştirebilirsin). Direksiyonu privilegenin direksiyonu ile değiştirebilirsin ve bu arada hız sınırlayıcı sabitleyici takabilirsin. Otomatik kararan dikiz aynası takabilirsin, çok güzel bi özellik.

Sunroof yapma fikrinden bence vazgeç, aracın kasasında oynama yapmanı tavsiye etmem, uyum sağlayamayabilir.

Aklıma geldikçe ekleme yapabilirim.

• Arkadaslar, tesekkurler. Kimseyi etkilememek adina yorum yazmamistim, isin gercegi begenmedim, 1000 TL daha fazla verip bilindik bir firmada yaptirirdim geri donme sansim olsaydi.

Iscilik hatalari cok, dikislerde hatalar var, yolcu koltugunda potluklar ve baska yerlerde de az da olsa potluklar var.

En onemlisi malzemenin kaliteli olmadigini, mobilyalarda kullanilan ucuz malzeme gibi bir sey kullanildigini dusunuyorum.Bunlar da benim dusuncelerim, ama dogru, ama yanlis.

Ortak nokta siyah plastiklerden kurtulunmasi gerektigi, bunlardan kurtulmak gerekecek, cikmacilardan temin edecegim, aklimda var onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 24 Eylül 2018; 8:29:39 >
  • geng G kullanıcısına yanıt
    harika görünüyor hocam güle güle kullan. orjinal gibi duruyor.
  • quote:

Arkadaslar, her turlu yoruma acigim ama bir arkadas yorum yazmis sadece.Yorumlarinizi bekliyorum, bu basligi ayakta tutmaya calisiyorum, ama tek basina olmaz.

Olumlu olumsuz her yorumunuzu bekliyorum, acik sozlu yazmaniz cok onemli.
    Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Bende başta bakarken dinamik falan olsa gibi düşündüm ama böyle daha iyi bir başladımmı işçilikde iyiyse yapıldığına deyiyor. Açık renk daha iyi olmuş bence. En fazla kirlenince bir bezle silinir. Araca sunroof taktırmayı düşünüyorsan bilmiyorum cebindeki paraya bağlı ama yaptırabilirsin ben sunroof çok severim araca yakışır. Ama şu da var yapılan bu masraflarda aracı satarken maddi olarak çok fazla bir şey katmaz. Sadece daha iyi satılmasını sağlar masraf yaparken bunuda göz önüne almak lazım. Çünkü zamanında bende ne paralarrrrrr harcadım araçlarımı yaptırırken :)

• quote:

Arkadaslar, tesekkurler. Kimseyi etkilememek adina yorum yazmamistim, isin gercegi begenmedim, 1000 TL daha fazla verip bilindik bir firmada yaptirirdim geri donme sansim olsaydi.

Iscilik hatalari cok, dikislerde hatalar var, yolcu koltugunda potluklar ve baska yerlerde de az da olsa potluklar var.

En onemlisi malzemenin kaliteli olmadigini, mobilyalarda kullanilan ucuz malzeme gibi bir sey kullanildigini dusunuyorum.Bunlar da benim dusuncelerim, ama dogru, ama yanlis.

Ortak nokta siyah plastiklerden kurtulunmasi gerektigi, bunlardan kurtulmak gerekecek, cikmacilardan temin edecegim, aklimda var onlar.
    Valla bu kadarı çok iyi. Kullanılan malzeme zaten suni deri. Orjinal deri bu fiyatlara bırak yaptırtmasını malzemesini bile alamazsın.
    Adamlar VIP minibüse 1.sınıf deriyi döşetiyor onbinlerce liraya yinede orjinal gibi olmuyor olmazda. Fabrika üretim gibi durmuyor sonradan yapılan döşeme. Buna tavan döşemeside dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Valla bu kadarı çok iyi. Kullanılan malzeme zaten suni deri. Orjinal deri bu fiyatlara bırak yaptırtmasını malzemesini bile alamazsın.
    Adamlar VIP minibüse 1.sınıf deriyi döşetiyor onbinlerce liraya yinede orjinal gibi olmuyor olmazda. Fabrika üretim gibi durmuyor sonradan yapılan döşeme. Buna tavan döşemeside dahil.

Alıntıları Göster
    Suni Derinin de kalitelisi, kalitesizi var, bu arabadaki döşeme kolaylıkla yırtılacak, deforme olacak hissi veriyor, kapı döşemeleri çok pastel duruyor özellikle, buray hiç beğenmedim, kapı döşemelerini kırmızı yapsak nasıl olur, düşünceniz nedir ?

Sonradan yapılan döşemelerin iyi durmadığını bilmiyordum, demek ki orjinallerde de sıkıntılar var. Şimdiye kadar kullandığım araçlar fabrika çıkışlı deri döşemeye sahipti, belki ondan kaynaklı bir beklenti de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Bende başta bakarken dinamik falan olsa gibi düşündüm ama böyle daha iyi bir başladımmı işçilikde iyiyse yapıldığına deyiyor. Açık renk daha iyi olmuş bence. En fazla kirlenince bir bezle silinir. Araca sunroof taktırmayı düşünüyorsan bilmiyorum cebindeki paraya bağlı ama yaptırabilirsin ben sunroof çok severim araca yakışır. Ama şu da var yapılan bu masraflarda aracı satarken maddi olarak çok fazla bir şey katmaz. Sadece daha iyi satılmasını sağlar masraf yaparken bunuda göz önüne almak lazım. Çünkü zamanında bende ne paralarrrrrr harcadım araçlarımı yaptırırken :)

Alıntıları Göster
    Dinamikle başlardım, Otantikle başlamak hata oldu, ama başlayınca dönüşü olmuyor. Sunroof olacak araç bende kalırsa, buradan da yazarım kötü bir durum olursa.

Maddi hiçbir şey katmaz, beklentim para değil, dediğim gibi bu araç modifiye aracı benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

harika görünüyor hocam güle güle kullan. orjinal gibi duruyor.
    Teşekkürler yorumunuz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

İşçilik ve görüntü çok iyi. Fakat bej yerine orjinal renk olan siyah olsa daha da orjinal dururmuş.içerdeki siyah renkler bu işin sonradan yapıldığını açıkça belli ediyor.
    Siyah döşeme değil de, kırmızı renk yaptırmak en doğrusu olacakmış. içerdeki siyah renklerden kurtulmak gerekiyor, çok doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimatrock

geng kardeşim forumu canlı tutma çabaların için teşekkür ederim.

Koltuk döşemeleri göze çok hoş geliyor, inşallah kir tutmayan bir malzemedir çünkü açık renk kiri belli ediyor maalesef. Döşemenin işçiliği fena değil gibi.

Madem para harcamayı göze almışsın, kendi çapımda tavsiyede bulunayım. El freninin olduğu kısımdaki konsolun ve teybin çevresindeki konsolun rengini koltuk döşemelerinin rengine uydurabilirsin. Kapıların plastik döşemelerini expression veya privilege modellerindeki bej renkli olanlarla değiştirebilirsin(bununla beraber orta direklerin içindeki döşemeyi bej olanla değiştirebilirsin). Direksiyonu privilegenin direksiyonu ile değiştirebilirsin ve bu arada hız sınırlayıcı sabitleyici takabilirsin. Otomatik kararan dikiz aynası takabilirsin, çok güzel bi özellik.

Sunroof yapma fikrinden bence vazgeç, aracın kasasında oynama yapmanı tavsiye etmem, uyum sağlayamayabilir.

Aklıma geldikçe ekleme yapabilirim.
    Maalesef, malzeme en ufak bir kiri tutuyor, plastik kapı döşemelerinde nereden geldiğini anlamadığım kirler oluyor, bu malzeme 2 ay sonra kendini belli edecek, potluklar, kırışıklar olacak mı, bakacağız, olacak gibi geliyor bana, yine de bekleyip görmek lazım, malzemenin kaliteli olmadığını düşünüyorum, montajı yapan yere de haksızlık etmek istemiyorum, o yüzden yorumlarımı en son yazdım,ayrıca kapı döşemeleri çok pastel duruyor, kapı döşemesindeki renk ve görüntü hoşuma gitmiyor, buraya ne yapılabilir, fikri olan arkadaş var mı, yazarsa iyi olacak.

Teybin konsolunu uyduramam, çünkü araç otantik, orjinalinde bej konsol yok, ancak boyanarak olur. El frenin olduğu konsol zaten bej rengi. Kapıların plastiklerini değiştireceğim bej olanlar ile orta direkler dahil. Araçta hız sabitleyici var, yapıldı.

Otomatik kararan dikiz aynası nasıl yapılıyor, yazarsanız o da aklımda, yağmur ve far sensörü de, bunların nasıl olacağını yazarsanız yaptiracagim araç bende kalmaya devam ettigi surece.

Yorum için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 24 Eylül 2018; 16:37:12 >

• Arkadaslar araca yagmur ve far sensorunu nerede ve nasil yaptirabilirim, bilgisi olan var mi ?

• 
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.