Şimdi Ara

Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
101.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bende yaptım şahane bişey ses kaliteside baya farkediyor
  • Halen kaset çalardan yaptığım Aux çıkışını kullanıyorum, ses kalitesi track cd seviyesinde olmasada , gayet tatminkar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • te?ekkur ederiz foto?raflarla bizlere yol gösteren arkada?lara gerçekten çok ba?aryly bir uygulama en kysa zamanda bende deneyece?im 2008 authentique aracyma
  • arkadaşlar merhaba 2006 megane 2 sahibiyim aracım update list kaset çalar tepyli aux bağlantısını bende yapmaya çalıştım ama başarılı olamadım resimlieri ekledim nereye bağlamam gerekiyo kabloları yardımcı olur musunuz ?
     Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahipek -- 24 Temmuz 2013; 14:51:20 >
  • yaa hocam yeşil kırmızı beyaz kablolar neyi temsil ediyor? sağ-sol-gnd ? hangisi hangisi?
  • benim cd palyer mp3 çalıyor update list yazıyor üstünde aracım 2006 megane 2 privilage benim sorum biraz farklı olacak güzel bi ses sistemi bağlayabilirmiyim radyoyu değişmeden araca ?
  • Hocam o konularda çok bilgili değilim, forumda bu durumla ilgili bölüm olması lazım bence orada daha detaylı bilgi bulabilirsiniz...
  • Arkadaşlar 5 ay geçti hala cevap yazan olmamış; hangisi sağ-sol-gnd? Bilmiyorum lütfen yardım eder misiniz?

• En son resimdeki A-B-C bölümlerinin bağlantıları ilk resimlerde verilmiştir.
     Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım) Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım) Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım) Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım)

• bu pabuçları nerde bulabilrim acaba ? bi de tam adı ne ? pabuç diyince bunu mu veriyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme tahtasi -- 10 Mart 2014; 22:06:11 >
  • birkac saat once 2006 kangoo da sorunsuz bi sekilde uyguladim.

muzik kalitesi hic fena degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme tahtasi

bu pabuçları nerde bulabilrim acaba ? bi de tam adı ne ? pabuç diyince bunu mu veriyorlar ?

Merhaba pabucları bulabildinzmi?
    ben direk bagladm sol taraftn ses boguk çıkıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: illegal_89

quote:

Orijinalden alıntı: deneme tahtasi

bu pabuçları nerde bulabilrim acaba ? bi de tam adı ne ? pabuç diyince bunu mu veriyorlar ?

Merhaba pabucları bulabildinzmi?
    ben direk bagladm sol taraftn ses boguk çıkıyo

elektonikcilerde var.

disi faston tip pabuc diye geciyor.en kucugunu almaniz gerekiyor.
    para bile etmiyo aslinda ama ilk baktigim yerde bulamadim ben de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de ses boğuk çıkıyor. Şarkı sözleri duyulmuyor neredeyse.
    2006 sportway megane cd çalar.

• Bass ayarını kısıp tizz'i açın.
  • Arkadaslar ben update list oan mp3 playerimin altina goruntu guzelligi acisindan cd changer aldim ama takabilecegim kablo yok bosta yardimci olabilirmisiniz bana bi

• hangi kablo sağ, hangisi sol, hangisi şase bunlar belirtilmemiş.
  • Merhaba Arkadaslar,

Bende 2005 model Megane sahibiyim, aracta CD changer ve kaset calar mevcut, AUX secenegini ekranda bulamadim, ama bir sekilde AUX cikisi yapabilirmiyim ayni yontem ile ?
    CD Changer'i iptal edip etmeme inanin hic umrumda degil, sadece MP3 play'i baglayabilecegim bir port yapmak istiyorum. Asagidaki benim CD calar/changer ve kaset calarim.

Megane II Aux bağlantısı aktifleştirme...(Fotoğraflı anlatım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clupus -- 10 Eylül 2014; 16:08:44 >

• Konuyu hortlatmış olacağım, arkadaşlar ben bağlantıyı yaptım ses geliyor fakat ortadaki beyaz kabloyu takınca sol hoparlörün sesi bozuluyor, onu çıkarınca iki tarafa da ses veriyor? O ortadaki kabloyu takmasam seste farklı bir sıkıntı olur mu? Volume'u çok açınca biraz ses cızırtısı geliyor.
  • megane 2 için orjinal aux kablosu satılmakta. kesme lehim felan yok. cihazın arkasına soket şeklinde takıyorsun tamam. sonra o ucu istediğin ses çıkışan tak ve müzik dinşe. ister tel ister mp3 player tak. fiyatı 10 dolar Clio/Espace/Kangoo/Laguna/Megane/Scenic/Trafic/Twingo (2005 - 2012)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.