Şimdi Ara

MEGANE I BÖLÜMÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
22.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla duz megane nı bilemıcem ama bızde 2001 megane scenic wardı 2.0 motor 140 hb banamısın demiodu her kosulda performans superdı 220 kh geçtı yanı zaten konfor super jeep havası verıo içi genis normal otomobil gibi değil bana sadece iç tasarımı yetersız geldi daha çekıcı malzeme kullanıla bılırdı onun dısında hiç bı sorun yoqsu sun an bizde 2004 espace war ondanda scenic ten daha ii zaten bır ust modelı 3 kades oldukları için yanı megane scenic bence güzel bi araç performans bakından konfor bakımından tasarıma gelınce genelde arabanın tavan kısmını beğenmezler kambur duruyomus 10 kişiden 3 beğenmıo megane scenic i
  • merhaba foruma bu gün üye oldum.bir hafta önce 1,6 rte megane 1998 model 13500 ytl ye aldım.aracımın özellikleri çift hava yastığı .klima, abs,triger kayışı yeni değişmiş 99,000 km de motor bakımlı fiyatı uygun mudur?
  • Üst donanımlıysa ve 2001 ve sonraki modelse çok iyi bir araç. çok tutumlu. çok hızlı ve çok seri. virajlarda inanılmaz dengeli vs vs.

quote:

Orjinalden alıntı: olcaytu

arkadaşlar çevremdekiler neden megane aldın kazık gibi diyorlar gerçekten öyle mi ya moralim bozuldu bu arabanın artıları ve eksileri neler kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim onun için bu bölüme yazdım lütfen kulaktan duyma birşeyler yazmayalım saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

Üst donanımlıysa ve 2001 ve sonraki modelse çok iyi bir araç. çok tutumlu. çok hızlı ve çok seri. virajlarda inanılmaz dengeli vs vs.

quote:

Orjinalden alıntı: olcaytu

arkadaşlar çevremdekiler neden megane aldın kazık gibi diyorlar gerçekten öyle mi ya moralim bozuldu bu arabanın artıları ve eksileri neler kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim onun için bu bölüme yazdım lütfen kulaktan duyma birşeyler yazmayalım saygılar

kardeş üst donanımlı 2004 model ama eskii kasa

• Aracın elinin altında.En doğru cevapları kendin aracını kullandıkça alacaksındır.Renault marka olarak kendini dünyaya kanıtlamış .Aracının keyfini çıkar bence.İyi günlerde kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafçoo

Aracın elinin altında.En doğru cevapları kendin aracını kullandıkça alacaksındır.Renault marka olarak kendini dünyaya kanıtlamış .Aracının keyfini çıkar bence.İyi günlerde kullan.

• rta,rte,rxi,rxt...lerin hangisine karşılık geliyor.bu alize serileri hep birbirlerine karıştırıyorum.bide bunların hangisi daha değerli daha kolay
    alınıp satılıyor bilen varsa sevinirim.
  • Arkadaşlar bende megane 1 2003 model expression aldım fakat benden önceki sahibi kitapçığını kaybetmiş servis bi tane buldu o da eski yol bilgisayarı anlatılmıyor elinde olan bir arkadaş tarayıp bana mail atsa çok güzel olacak özellikle yol bilgisayarı için
    mail adresim semih_murat@hotmail.com

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Eger bulamazsan hicbir yerden bana don, servisten en kotu ihtimalle maisten bulurum ben
  • ARKADAŞLAR MEGANE 1 2001 RXİ DA YOLDA GİDERKEN 20KM HIZDAN SONRA OTOMATİK KAPI KİTLEME VE MÜZİK SESİNİN HİZA GÖRE ARTIP AZALMASI FONKSİYONU VARMI VARSA NASIL YAPILIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: turusan

ARKADAŞLAR MEGANE 1 2001 RXİ DA YOLDA GİDERKEN 20KM HIZDAN SONRA OTOMATİK KAPI KİTLEME VE MÜZİK SESİNİN HİZA GÖRE ARTIP AZALMASI FONKSİYONU VARMI VARSA NASIL YAPILIYOR

bende rxt var,her ikiside mevcut,rxi de de olması gerekir,müzk sesinin hıza duyarlı olması için müzik sistemine menüden gireceksin, otomatik kapı kapanması ise içerdeki merkezi kilit düğmesine basılı tutacaksın ayrı bir ses duyacaksın,tavandaki kilit sembolünün ışığı yanacak, kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

quote:

Orjinalden alıntı: turusan

ARKADAŞLAR MEGANE 1 2001 RXİ DA YOLDA GİDERKEN 20KM HIZDAN SONRA OTOMATİK KAPI KİTLEME VE MÜZİK SESİNİN HİZA GÖRE ARTIP AZALMASI FONKSİYONU VARMI VARSA NASIL YAPILIYOR

bende rxt var,her ikiside mevcut,rxi de de olması gerekir,müzk sesinin hıza duyarlı olması için müzik sistemine menüden gireceksin, otomatik kapı kapanması ise içerdeki merkezi kilit düğmesine basılı tutacaksın ayrı bir ses duyacaksın,tavandaki kilit sembolünün ışığı yanacak, kolay gelsin.

menüden girip neyi secicez ses için ve kapı dısardan kilitleme tusuna nekadar basıyoruz birde durunca acılıyormu kitli kalmayalım arabada

• valla menü tabiri diğer cihazlardan alışkanlık olmuş,cihazda menü yokdu galiba,emin olmamakla birlikte müzik-nota sembolden giriliyordu gerisini şu an hatırlayamıyorum,önümde olsa bilirim,şu an bilemeyişim de ben orijinal teybi 3 sene kadar önce değiştirdim,şu an radyo-cd mp3 çalar kullanıyorum.kapı kilit konusuna gelince içerdeki merkezi kilit düğmesine bahsettiğim sesi duyana kadar basılı tutuyorsun.sistem devreye girince 6 km. süratten sonra otomatik kapanıyor,durunca açılıyor.ayrıca bu araçlarda merkezi kilit devrede bile olsa kapılar içerden hep açılır,sadece dışardan açılmaz.bunlar hep kitabında yazar müzik sistemi dahil (Müzik konusu kendi kitabında) kitabını okumanı öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

valla menü tabiri diğer cihazlardan alışkanlık olmuş,cihazda menü yokdu galiba,emin olmamakla birlikte müzik-nota sembolden giriliyordu gerisini şu an hatırlayamıyorum,önümde olsa bilirim,şu an bilemeyişim de ben orijinal teybi 3 sene kadar önce değiştirdim,şu an radyo-cd mp3 çalar kullanıyorum.kapı kilit konusuna gelince içerdeki merkezi kilit düğmesine bahsettiğim sesi duyana kadar basılı tutuyorsun.sistem devreye girince 6 km. süratten sonra otomatik kapanıyor,durunca açılıyor.ayrıca bu araçlarda merkezi kilit devrede bile olsa kapılar içerden hep açılır,sadece dışardan açılmaz.bunlar hep kitabında yazar müzik sistemi dahil (Müzik konusu kendi kitabında) kitabını okumanı öneririm.

OLSAYDI EMİN OL OKURDUMM

• Neyse, bu arada hallettin mi?ben epeydir kitabını okumuyorum,ben kitabından okuyarak hallettiğimi hatırlıyorum.Dediğim gibi ben müzik sistemimi değiştirdim,orijinali beklemede, kapı otomatiğinide dur kalklarda devamlı aç-kapa (sesinide duyuyorsun) yaptığı için kullanmıyorum.Zaten o sistemin kullanım amacı yoğun trafikte yavaş seyrederken araç içindeki çanta v.s. gibi şeylerin kap-kaçcılardan korunması gibi konulara yönelik.
  • arkadaşım i trafik yazan düğmeye basarsan typten hep aynı volume de ses alırsın kanal değiştirmen fark etmez.
  • arkadaşlar sizleri de kulüprenaulta bekleriz

ayrıca bhe arkadaşım o senin bahsettiğin i trafik trafik haberleri geldiği zaman yayının kesilip trafik haberlerini vermesidir kanalın değişmesiyle alakası yoktur bu Türkiye'de pek oturmamış birsistemdir ama istanbul bolu arasında tüneller var oradaki tünellerde çalışıyor ayrıca o tuşa 2-3 sn süreyle basarsan haberler başladığğında direk o frekansa geçiyor ama ben ülkemizde hiçbir zaman çalıştığını görmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: obenhidir

Ben megane I hastasıyım.Tamam megane II çıktı çıkalı rağbet fazla ama bana dizayn olarak kaba geliyor.
    maddi durumu kısıtlı olanlar meganeI i tercih etsinler daha memnun kalacaklardır.
    tüm megane I sevenleri görüşleri için bekliyorum.

BENCEDE GÜZEL BİR ARABA AMA MEGANE II ÇOK HANTAL (BENİM FİKRİM)
  • benim megane 1 den sonra 2 banada üst devirlerde yavaş geldi.
  • :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.