Şimdi Ara

megane 4 ile ilk 10000 km deneyimim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
8.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Megane konusunda, XC90 ve kıyas cümlelerinizi kınıyorum, güle güle kullanın.

hocam konfor anlamında tabii ki xc90 biraz daha iyi çünkü havalı süspansiyon mevcut:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Megane konusunda, XC90 ve kıyas cümlelerinizi kınıyorum, güle güle kullanın.

hocam konfor anlamında tabii ki xc90 biraz daha iyi çünkü havalı süspansiyon mevcut:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediklerinize katılıyorum ancak ses kalitesini nasıl beğendiniz anlayamadım. 1.2 tce ve 1.5 dci motorlu versiyonları kullandım, araba her yönden harika olmuş ancak o hoparlörler hiç yakışmamış, ortalama bile değiller, vasat bir ses sistemi var. Megane 2'nin hoparlörleri daha kaliteli ses veriyor.

• hocam su ana kadar araca binip te sesten memnun olmayan gormedim sadece radyo da yuksek seslerdr istasyon kalitesine gore bazen bogul geliyor eq ayarlari ile oynayin derim ben cidden begendim cogu aractan iyi focus un sony si gibi sanki

• quote:

mesele ülkeye katma değerdir apple çin de üretiyor ama abd malı, lakin yıllardır kalkınan çin ekonomisi biraz makro ekonomiyi ve mikro ekonomiyi arastırınız

çinle bizi bir mi tutuyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

quote:

mesele ülkeye katma değerdir apple çin de üretiyor ama abd malı, lakin yıllardır kalkınan çin ekonomisi biraz makro ekonomiyi ve mikro ekonomiyi arastırınız

kendimize inanmalıyız güvenmeliyiz taklit ile başlamış bir ekonomi çin ama dünyaya kafa tutuyor sahip olduğumuz köklü Türk-İslam medeniyeti yaklaşık 2 bin yıllık ve çinlilere settini yaptırmış bir medeniyet, muhtaç olduğun kudret içindeki asil kanda mevcuttur, inanmak-dua etmek ve çalışmak ana düsturumuz olmalı, saygılarımla...

• teybin ses kalitesi kotu yuksek seslere cikiyor ancak kalite kotu onun disinda bu paraya guzel arac ise gidip gelmeye kullaniyorum onun icin yeterli 6.vites olmadigindan uzun yolda motor gurultusu kafa utuler ama malzeme kalitesi iyi bagaj ve ic mekan genisligi cok iyi donanimida gayet yeterli bluetooth hiz sabitleme ve sinirlama lastik basinc gostergesi var koltuklari rahat tokluk anlaminda alman araci gibi su anda ,ilerde ne olur bilmem bu aracin 2 eksigi var 6.vites ve kol dayama onun disinda parasina gore cok iyi arac
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

quote:

kendimize inanmalıyız güvenmeliyiz taklit ile başlamış bir ekonomi çin ama dünyaya kafa tutuyor sahip olduğumuz köklü Türk-İslam medeniyeti yaklaşık 2 bin yıllık ve çinlilere settini yaptırmış bir medeniyet, muhtaç olduğun kudret içindeki asil kanda mevcuttur, inanmak-dua etmek ve çalışmak ana düsturumuz olmalı, saygılarımla...

Applenin cinde üretmesinin temel nedeni ucuz is gücü ayrica Türkiye'de üretilen araçları avrupa üretiminden nedense daha dandik oluyor

• Cryin kullanıcısına yanıt
    insanlar dandik olmasın araçların dandik olması çok ta mühim bir mesele değil, hayata nasıl baktığına bağlı iyi bakarsan iyi görürsün.
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Ben Bluetooth ile kullanmıştım. Aşırı kötü demesem de şimdiye kadar ki en iyi Megane olduğunu düşündüğüm bu arabaya daha iyi bir ses sistemi koyulmalıydı bence. Focus'un ise en boş versiyonunda bile radyo dinlediğim hoparlörler çok kaliteliydi.

• kyokushin K kullanıcısına yanıt
    90 hp 1.5 dci en iyi seçenek sanırım. Hem 6 ileri vites var, hem de 110luga göre az yakıyor. Araba o kadar sessiz ki ilk bindiğimde benzinli sandım.

• hocam spotify premium ile en yüksek kalite ses aktarımı ile bas ve tizleri 1 er kademe yükselterek deneyiniz, ciddi manada keyif alacaksınız ben araçtan ziyadesiyle memnunum hamdolsun, Allah kaza bela vermesin güle güle kullanmayı nasip etsin
  • Geçmiş olsun , Allah cc başka dert vermesin , bunlar gelip geçici şeyler.

Şimdi sen dersinki arka süspansiyondan vuruntu sesi gelmiyor , cam fitillerim düşmedi , direksiyon kutusundan ses gelmiyor şanzımanda ağlama sesi , viteste ileri geri oynayan vites kolu vs vs vs. bunlar sende olmamıştır. İnşallahta olmaz....

• quote:

insanlar dandik olmasın araçların dandik olması çok ta mühim bir mesele değil, hayata nasıl baktığına bağlı iyi bakarsan iyi görürsün.

Koskoca paralara 0 aldigimiz boyle araclardan da trim sesi gelmesin hocam

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Araç kiralıktı, yine kiralarsam denerim. Güzel günlerde kullanın inşallah.

• Hayırlı olsun hocam,çekişi nasıl? araç yüklü iken (örn 5 kişi),ilk kalkış falan nasıl?
  • hocam 4 kisi bindik yuzde 10 egimle gayet tatminkar zaten 2 vites cikarsin rahatlikla

• Aracınız hayırlı olsun

Bende de ithal olan megane 4 hb var

Trim sesi falan yok ne konsolda ne kapıda

Yollarımız malesef çok bozuk lüks araçlardan bile zamanla trim sesleri gelebiliyor

Siz yine de ses gelen Bölgeyi serviste tespit ettirin çok basit bir Çözümü olan durumlar çıkabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de hb gt line inceledim fakat hem şanzıman hem de iç kaliteyi beğenmedim.

Trim konusunda iyi diye duymuştum. Sadece açılır tavandan geliyormuş.

• Kardeş Megane yerli üretim mi XC90 ile karşılaştırıp öyle bir övmüşsün ki sanki Müslüman Türk Kardeşlerimiz yaptı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.