Şimdi Ara

Megane 3 Bakım hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tatile gidecegim ortalama 2500km yol yapicam aracım 88 binde bakıma 3 bin km si var kararsız kaldım bakımı erken mi yapayım yoksa gelince mi yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tatile 2 haftadan fazla varsa bence yaptır hocam. Fazla bakımın zararı olmaz.

1 haftadan daha az bir süre varsa, bakımı da yetkili servis dışında yaptıracaksan elletme.

• Açıkçası parçaları ni alicam direk özel bosch serviste gidip yaptırıcam ayın 30 unda çıkıcam tatile

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzhanDURSUN

Açıkçası parçaları ni alicam direk özel bosch serviste gidip yaptırıcam ayın 30 unda çıkıcam tatile

Hocam sizin arabada neler değişecek bilmiyorum ama, hafif periyodik bakımsa daha önünüzde süre var yaptırın bence.

Ama triger vs gibi ağır bakıma girecekse son bakımları hesaplayıp parça ömrüne göre karar verin. Usta hatası durumunda başınızı ağrıtabilecek parçaları değiştirmeyin bence.

(burada yıl ömrü olanlar için ayrı pir parantez açmak lazım. Yıl ömrünü doldurduysa riske girmeye de gerek yok diyorum.)

Kısaca değişecek parçalara ve en son ne zaman değiştiğine göre karar verin hocam.

• Haklısınız yaptırayım gitsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.