Şimdi Ara

megan yardım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir ay önce 2005 model megane ll 1.4 hb aldım geçen gün yağmur yağdı. arabaya bindim gaza basınca ön yolcu kısmının göğüslüğünün altından içeri oluk oluk su giriyor ve kaportanın camla birleşen yerinin altından lıkır lıkır su sesi geliyor (yani su oraya birikiyor) gerçi servise gideceğim ama başka birinin başına geldimi diye merak ediyorum.

• arabanda sanroof varmı.varsa %100 ordandır.eğer varsa yaz.başımdan geçti.sorununu çözebilirim
  • hayır san roof yok. zaten yolcu tarafından ayak altından geliyor su yukardan değil. geçen arabayı yıkattım yine oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat

hayır san roof yok. zaten yolcu tarafından ayak altından geliyor su yukardan değil. geçen arabayı yıkattım yine oldu

su tahliye yolu yaprak ve benzeri birşeylerle tıkanmış olabilir serviste temizlerler ama içeriye su alması hiç hoş değil yaptırırsan yazıver sorun neymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: NiNa

quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat

hayır san roof yok. zaten yolcu tarafından ayak altından geliyor su yukardan değil. geçen arabayı yıkattım yine oldu

su tahliye yolu yaprak ve benzeri birşeylerle tıkanmış olabilir serviste temizlerler ama içeriye su alması hiç hoş değil yaptırırsan yazıver sorun neymiş

haklısın çok sinir bozucu bir durum.
    bi türlü servise gitmeye zaman bulamadım.
    yaptırınca mutlaka yazarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.