Şimdi Ara

megan 2 sol ön kapı havuzu su alıyor yardım lutfen !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yagmurlu havaalrda sol on kapıının alttakı havuzu su alıyo aracım hb 1 2 damla olsa tmm dıcem ama yarısına kadar su doluyo bazen bardakla bosaltıoyrum bzende bezlle cozumu bılen warsa yardım ederse sewınırım.

• Aracında tesisat varsa hoporlörün bulundu kısımda yamur suyu girmemesi için olan parça kesilmiştir. Kapının plastiği sökülerek koruma yapılması gerekir.
  • Kapıdaki tahliye delikleri tıkanmış büyük ihtimalle. Kapı altında ince siyah fitil olacak, fitilin içinde tahliye delikleri var, temizlerseniz bir daha aynı sorunu yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: useru

Kapıdaki tahliye delikleri tıkanmış büyük ihtimalle. Kapı altında ince siyah fitil olacak, fitilin içinde tahliye delikleri var, temizlerseniz bir daha aynı sorunu yaşamazsınız.

kapı içinden değil kapıdaki iç mekanda bulunan cepten bahsediyor yanlış anlamadıysam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper5

quote:

Orijinalden alıntı: useru

Kapıdaki tahliye delikleri tıkanmış büyük ihtimalle. Kapı altında ince siyah fitil olacak, fitilin içinde tahliye delikleri var, temizlerseniz bir daha aynı sorunu yaşamazsınız.

kapı içinden değil kapıdaki iç mekanda bulunan cepten bahsediyor yanlış anlamadıysam.

Hocam farketmez, tahliyeler tıkandığı için biriken su kapı iç cebine doluyor.
  • sol kapıdakı cep arkadslar pas pas fln su almıyor aracta tesısat war ancak fabrıka cıkısındakı kolan capında baska bır kolon takılmıstır kapıya kolon vıdalarının gevsek olmasından kaynaklanırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper5

Aracında tesisat varsa hoporlörün bulundu kısımda yamur suyu girmemesi için olan parça kesilmiştir. Kapının plastiği sökülerek koruma yapılması gerekir.

cevabın ıcın tesekkur ederım nasıl sokuceqıme dair bi anlatm bulamadım bılqınız warsa paylasırsanız swınırım.
  • Bende clio3 vardı onun vidalarını ve gizli kapı çekme kolunun orada vida ları çıkarıyorsun ve plastiği çekiyorsun sana göre ve saçtan ayrılıyor. Kolonun vidaları gevsek olmamalı ayrıca slikonla yapıştırılıp vidalanmalı. Megane 2 lerin tesisat yapılınca su alma problemi var o su girmesini engeleyen parçaları kesilince sen farkında olmadan o tesisatçı kesmiştir onları buyuk olasılıkla.
  • bizzat su camın kelebek kısma yakın yinden hoparlör korumasına değiyor oradan hoparlöri çürütüp patlatıp içeriye giriyor% 100 uygulamalı gördüm suyun nasıl gördüğünü ,şimdilik çare şu sanırım taktığımız hoparlörü poşetle srreç filmle kaplayıp suyun onun üzerinden yol almasını engellemek ayrıca kapı içi hoparlörün üst kısma top haline getirilmiş poşet doldurmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkşamGüneşi -- 17 Ocak 2016; 19:55:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.