Şimdi Ara

Mediamarkt stokta olan ürünün siparişini iptal etti. [Kodu göndermediler.] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet büyük ihtimalle yarın bir gün de bir başkası mağdur olacak.

@ATAM & FATİH
    Sanmıyorum ama umarım uygularlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hocam ama yinede şükretmek lazım ya eline geldiğinde sorun yaşasaydın ve kullanıcı hatası olarak değerlendirebilirlerdi de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoBç kullanıcısına yanıt
    Evet öyle de olabilirdi tabi zaten daha ücret iadesini alamadım bakalım nolacak.

Bu arada konu öne çıkan konular arasında neden görünmüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_091 -- 6 Haziran 2020; 20:5:26 >
  • Abi çıldıracacağım artık.
    Hepsiburadadan alışverişi kestim, MediaMarkt ile ilgili yorumlar ortada, bir şey olur Vatan'dan bir şey alınmaz yazarlar, Teknosa ile ilgili başka şeyler çıkar..
    Bitmedi!
    Horoz Lojistikten nefret ediyorum, MNG'nin hali ortada, Yurt içi ve Aras desen ayrı dalga.

Bu firmaları bu ülkede denetleyecek hiç bir kurum yok mu ya? İnsan nereden ne alacağını şaşırdı artık..
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Maalesef dediğiniz gibi büyük firmalar bir de bunlar halleri ortada. Nerden alışveriş yapacağımız şaşırdık ve elden hiç bir şey gelmiyor. Gerekli kurumların bunlar hakkında gerekli işlemleri yapmaları gerekiyor artık. Tüketici daha fazla mağdur olmamalı.

• Adminler konum neden öne çıkanlardan kaldırıldı? Bir cevap verebilir misiniz?@conjure@XanthiN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_091 -- 7 Haziran 2020; 2:36:58 >
  • Konunun öne çıkanlardan düşmesini bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rza_35

Konunun öne çıkanlardan düşmesini bende merak ettim
    Anlamadım ben de ne olduğunu ama umarım DH yönetimi tarafından yapılmamıştır.

• Adınıza üzüldüm keşke geri bildirim yapsaydınız iletişime geçmeye çalışsaydınız çünkü stokta olup iptal etmeleri biraz saçma belki ürünün bi bozuk tarafı olabilir sizi mağdur etmemek adına da iptal edilmiş olabilir

• cy2828 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aldıktan 3 gün sonra arayıp bilgi aldım ve siparişin hazır olduğunu sadece kargoya verilmek için beklediğini söylediler. Zaetn sipariş iptal edildikten sonra da arayıp stok olduğunu öğrendim. Ellerinde ürün olmasına rağmen göndermediler ve ürün hala satışta.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Teşekkür ederim. Aldıktan 3 gün sonra arayıp bilgi aldım ve siparişin hazır olduğunu sadece kargoya verilmek için beklediğini söylediler. Zaetn sipariş iptal edildikten sonra da arayıp stok olduğunu öğrendim. Ellerinde ürün olmasına rağmen göndermediler ve ürün hala satışta.
    İnanamıyorum gerçekten rezillik ya hala sattıkları bir ürünü göndermemeleri aşırı saçmalık o yüzden ya gidip bakıp almalı şeyleri seviyoruz

Evet dalga geçer gibiler, diyecek bir şey yok ve elimizden pek bir şey gelmiyor. Bu indirimleri de mağazada yapmadıkları için ve bu dönemde mağazaya gidilemeyeceği için online şekilde almıştım. Ama en iyisi yine gidip almakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_091 -- 7 Haziran 2020; 1:54:7 >
    Gerçekten çok üzüldüm adınıza inşallah en kısa zamanda gidip bakıp kendiniz alırsınız böyle internetten güvensiz bir şekilde zor oluyor

Teşekkür ederim desteğiniz için, öyle yapacağım artık inşallah.

• Merhaba, manuel bir işlem görünmüyor zaten moderatörlerin böyle bir yetkisi yok. Öne çıkanlar fonksiyonu nasıl işliyor bilmiyorum ama sadece tahminimi söyliyeyim. Konun 6 Haziran 2020; 18:47:55'de "Tv Genel" bölümünden "Firmalar ile Yaşanan Sorunlar" bölümüne aktarılmış. Eğer konun bu tarihten önce öne çıkanlar kısmında görünüyordu ve taşındıktan sonra yok olduysa, taşınma kaynaklı yazılımsal bir durum yüzünden öne çıkanlar tablosundan düşmüş olabilir. Bir diğer ihtimal de her bölüme açılan konuların öne çıkanlar listesinde dahil olmadığı. Hepsiburada Rezaleti adlı konu da "Firmalar ile Yaşanan Sorunlar" bölümünde ve o konu da öne çıkanlar listesinde görünmüyor. Ayrıca o konu da başka bir forumdan "Firmalar ile Yaşanan Sorunlar" bölümüne aktarılmış. Benim ihtimallerim bunlar. Bir şey çıkar mı söz veremem fakat daha yetkili arkadaşları etiketleyip bir göz atmaları için haberdar edebilirim: @Citizen @powerstorm @Jeolog.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi konu taşındıktan sonra öne çıkan konulardan kayboldu. Umarım yazılımsal bir problem vardır ya da diğer ihtimaldeki gibi bu kategori geçerli değildir. Bu kategorinin de insanların daha fazla mağduriyet yaşamasını engelleme ve seslerini duyurması adına, öne çıkan konularda yer alması gerekmektedir eğer yer almıyorsa.

Ne demek her zaman

Merhaba,

Konuyu 'Firmalar ile Yaşanan Sorunlar' bölümüne ben aktardım. Öne çıkarılan konuları kaldırma gibi bir yetkimiz zaten bulunmamakta. Aktardıktan sonra, bu kategorinin öne çıkanlarda geçerli olmaması sebebi varsa bu sebeple ya da yazılımsal olarak herhangi bir sebeple öne çıkanlardan kalkmış olabilir. Kasıtlı olarak yapılan bir işlem söz konusu değildir.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Selamlar, teşekkür ederim cevabınız için.

• Teşekkür ve sonuç editi geldi.

Edit4: Öncelikle hepinize destekleri için çok teşekkür ederim. Bugün gün içinde Mediamarkt müşteri hizmetleri aradı ve bu hafta içinde ürünü aynı fiyattan alabilmem için tarafıma kod ileteceklerini söylediler. Ben de bunun gibi bir sürü örneğin olduğunu, başkalarını da mağdur ettiklerini belirttim ama pek oralı olmadı, olsa da zaten onun yapabileceği bir şey olmadığını biliyorum. TV’yi de kazasız belasız teslim alırım umarım. Sizler sayesinde sonuç alabildim, umarım başkaları da mağdur olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.