Şimdi Ara

Mediamarkt Samsung Note10 Lite 4349TL+Samsung 23 lt mikrodalga hediye(499 lira)+100 parafpara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt Anneler günü kampanyası yapmış, Note 10 lite ile birlikte SAMSUNG MS23K3515AW/TR 23 lt Mikrodalga Fırın birlikte 4349 Lira.

paraf,parafly kartınız var ise 100 lira da puan geliyor. basit bir hesapla 4349-100-499 = 3750 lira civarlarına geliyor.
    fiyatını ve hediyelerini uygun bulduğum için 1 ad sipariş verdim ve belki faydalanan çıkar diye paylaşıyorum.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-note10-lite-128gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-ate%C5%9F-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1s%C4%B1-1208072.html

Mediamarkt Samsung Note10 Lite 4349TL+Samsung 23 lt mikrodalga hediye(499 lira)+100 parafpara

Mediamarkt Samsung Note10 Lite 4349TL+Samsung 23 lt mikrodalga hediye(499 lira)+100 parafparaMediamarkt Samsung Note10 Lite 4349TL+Samsung 23 lt mikrodalga hediye(499 lira)+100 parafpara

• Fiyat iyi gibi siyah için link:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-note10-lite-akıllı-telefon-duman-siyahı-1208073.html
    Bir de S10 lite (4800) daha pahalıya satılıyor garip değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paraf günüm de olur heralde, e-ticaret detoplam olaymış geçen ayki gibi dadından yenmezdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • techsen32 kullanıcısına yanıt
    s 10 lite modelinde snapdragon 855 işlemci var hocam.
  • note9 kullanıyorum, yerine note10 lite alınır mı?
  • Samsung niye bu telefonu satmak için sürekli yanında bişey veriyo? Satsana 3500’e direk.

Yakında mandal leğen falan da verir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • techsen32 kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz ay fiyatları aynıydı hocam. s10 lite a da benzer fiyatla benzer kampanya yapsalar ben de alacaktım ama fiyatı düşmek yerine zamlandı yaklaşık 300-400 tl.

mediamarkt club üyeliği ile 50 tl de indirm yapıyor sanırım. zubizu ya da bakmak lazım.
  • stuka kullanıcısına yanıt
    Sanmam, note 9 zamanının amiral gemisi, daha kaliteli olacağı kanısındayım. Bildiğim kadarıyla da aynı işlemciyi kullanıyorlar. Belki note 10 lite güncel teknolojiler barındırabilir, o da amiral gemisi olmadığı için sanmıyorum.

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Samsung değil de mediamarkt veriyor hediyeyi. İndirim kıyaslama sitelerinden de araştırdım. Şuan 4344 lira altında satan görünmüyor. Burada parafly indirimi ile 4260 civarına geliyor. Mikrodalga da 500 liradan aşağı yok hiç bir yerde. Fiyat diğer sitelere göre cazip ama haklısın, yanında çeşitli ürünler vermek yerine fiyat aşağı olsa çok daha güzel olurdu.
    Zira ben mikrodalgaya 400 liradan satışa koydum. İhtiyaç olmadığı için.

• kalmamış sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stuka

note9 kullanıyorum, yerine note10 lite alınır mı?
    Note 9 la aynı işlemci var. Gerek yok yani

• 2 ay sonra o fiyata iner zaten dolar sabit kalırsa.

• Tükenmiş iki üründe diğer renkleri de yok galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

Tükenmiş iki üründe diğer renkleri de yok galiba
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-note10-lite-128gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-ate%C5%9F-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1s%C4%B1-1208072.html

kırmızısı ben de halen var görünüyor hocam. sepete eklemiştim

linke tıklayınca anasayfaya atıyor. anasayfada çok satanlarda tıklayınca açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 6 Mayıs 2020; 2:16:25 >

• S10 lite almayı defalarca denedim ödeme adımında hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: stuka

note9 kullanıyorum, yerine note10 lite alınır mı?
    Güncelleme dışında bir avantajı olmaz . Note9 daha üstün bence. Kasa ekran stereo hoparlör su geçirmezlik dex desteği deliksiz ekran usb3 vs . Samsung un güncelleme saçmalığı olmasa ben de 9 alacaktım.

• Mediamarkttan ürün alınmaz.Almaya çalışır alamazsınız sepete ekler ödeme yapmaz ödemeyi alır siparişi göndermez iptal eder.Kart kampanyasına güvenirsiniz komboları bozar.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • note 10 lite işlemci olarak aynı olabilir ama note 9 kalite olarak daha iyi.
    (fiyat farkını hakediyormu ? )

samsung elinde fazla işlemci kaldığını düşünüyorum o yüzden böyle iyi işlemci kullanıyor.
  • tşk. note9 la devam o zaman, note10 ya da plus un fiyatı düşünce ona geçeriz artık.
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Belki ben şanslıyım ama, Sepete ekledim, ödemeyi yaptım. Parafly puanım geldi, bugün kargo takip no geldi. Yurtiçi kargoya vermişler. Yarın muhtemelen teslim edecekler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.