Şimdi Ara

Mediamarkt Digiturk Lig tv kampanyası 449 TL(Avea koduyla) + Bonuslulara %10 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
15
Favori
31.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Aynen öyle. Biz bir de bu indirimin üstüne 65 tl pay pali alabilir miyiz diye düşünüyoruz. O da olursa harika ötesi olur.

İyi fırsat!

Paypal'ın da geçerli olduğunu varsayarsak, sepeti 600'e tamamlamak gerek o halde.

Yani;

Lig Tv 549 TL + 51 TL'lik lazım olan birşey =600 TL

600-100(woops)
    500-65(paypal)
    435-43,50(bonus)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhapsodist

Arkadaşlar çok önemli bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    550 lira olan paketi, paypal + woops indirimi ile beraber alabiliyor muyuz?
    450 liraya düşüyor woops ile, paypal'da 500 üzeri geçerli olmuyor sanki.
    iki kampanyayı kullanıp paypal ile 65
    woops ile 100 lira indirim alıp 385 liraya almış olan var mı ürünü ?

500 tlye tamamlarsan alışverişini pay pal indiriminden faydalanabilirsin. Woops indiriminden sonra ödeyeceğin miktar 450 tl ye düşeceği için 50 tllik bir ürün daha alman lazım. O zaman 385 e denk gelir.
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    paypal+bonus olayını denicemde; paypaldan bonus kart ile ödeme yapınca taksit yaptıramıyoruz ama dimi ?
  • avantajixide unutmayın
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerine sordum,hem paypal,hem de garanti bonus %10 indiriminden aynı anda yararlanamıyormuşuz. Zaten saatler kaldı o kampanyanın bitmesine.

İmkanı olanlar için bugün woops + 65 tl paypal indirimiyle paket 385 tl'ye,
    Bonus'u olanlar için woops+ %10 bonus inidirimiyle paket 405 tl'ye denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertnizami

avantajixide unutmayın

Haklısın,ordan da 12.5 tl gelir :)
  • quote:

Arkadaşlar müşteri hizmetlerine sordum,hem paypal,hem de garanti bonus %10 indiriminden aynı anda yararlanamıyormuşuz. Zaten saatler kaldı o kampanyanın bitmesine.

İmkanı olanlar için bugün woops + 65 tl paypal indirimiyle paket 385 tl'ye,
    Bonus'u olanlar için woops+ %10 bonus inidirimiyle paket 405 tl'ye denk geliyor.

Hocam aktive zamaninida sorsaydin keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kendimi üyeliğimi iptal edip bundan sipariş verdim. Kuruluma geldiklerinde Çanak lnb ve kablo hakkımız var mı? Bilen var mı?
  • Ayrica world var bnde paypal nasil yapiliyor? Taksit oluyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsatlar bölümüne bir daha girmeyeceğim arkadaş.. Akşam akşam tek ödeme ile fena girdi :)
    paypal+bonus kullanıyormuş (m.hizmetleri öle dedi) tabi ne kadar bilgili bu konuda bilmiyorum ama kullanamamak için bir sebep yok.
    Paypal'a bonus kartımı tanımladım ve oradan ödeme yaptım.

Tek problem taksit yapmadı. Tek çekim olarak bir daha ki ay mesaj atarım size icra daire başkanlığından.

Mediamarkt Digiturk Lig tv kampanyası 449 TL(Avea koduyla) + Bonuslulara %10 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 6 Ocak 2014; 22:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Ben de kendimi üyeliğimi iptal edip bundan sipariş verdim. Kuruluma geldiklerinde Çanak lnb ve kablo hakkımız var mı? Bilen var mı?

Çanak,kablo hakkınız var. Benim evde duruyor verdikleri çanak ve lnb. Ama yeniden üye olmak istediğiniz de 20 ya da 30 tl aktivasyon ücreti var. Eskiden bu ücret yoktu. Yani iptal etmeden devam etmek isteseydiniz sizin için daha avantajlı olurdu. Ben mevcut üyeliğim üzerinden şifreyi müşteri hizmetlerine vererek uzattım ve ekstra bir ücret vermedim.

Stormeagle,eğer her ikisinden de faydalanıp,faydalanmadığını bize buradan yazarsan, en azından merakımızın giderilmesi için güzel olur.Çünkü bana garanti bankası olmaz demişti her ikisi bir arada.

Bu arada ürünün son aktivasyon tarihini müşteri hizmetleri bilmiyor arkadaşlar. Olan mağazalardan birine gidip bizzat öğrenmeniz lazım. Ancak 30.04.2014 tarihinden önce olacağını zannetmiyorum.

Bilgilendirme yaparım ancak bonus veya paypal ödemesi hemen olmuyor sanırım ? 1 hafta sonra mı yoksa şubat ayında mı ne öyle bir şey yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/DIGITURK-12-Ayl%C4%B1k-%C5%9Eampiyonlar-Paketi,103452,465033,911643.html?langId=-14

bu üründe woops kodları geçerlidir.woops kodu isteyen olursa özelden yazabilir 1 tane var sadece

pm atıldı.
  • Bu arada umarım kartınızı verdiğim linkten ilişkilendirmişsinizdir. Evet bir tarih yazıyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Ben de kendimi üyeliğimi iptal edip bundan sipariş verdim. Kuruluma geldiklerinde Çanak lnb ve kablo hakkımız var mı? Bilen var mı?

Çanak,kablo hakkınız var. Benim evde duruyor verdikleri çanak ve lnb. Ama yeniden üye olmak istediğiniz de 20 ya da 30 tl aktivasyon ücreti var. Eskiden bu ücret yoktu. Yani iptal etmeden devam etmek isteseydiniz sizin için daha avantajlı olurdu. Ben mevcut üyeliğim üzerinden şifreyi müşteri hizmetlerine vererek uzattım ve ekstra bir ücret vermedim.

Stormeagle,eğer her ikisinden de faydalanıp,faydalanmadığını bize buradan yazarsan, en azından merakımızın giderilmesi için güzel olur.Çünkü bana garanti bankası olmaz demişti her ikisi bir arada.

Bu arada ürünün son aktivasyon tarihini müşteri hizmetleri bilmiyor arkadaşlar. Olan mağazalardan birine gidip bizzat öğrenmeniz lazım. Ancak 30.04.2014 tarihinden önce olacağını zannetmiyorum.

Bunu bilmiyordum, daha kartımı ve cihazımı iade etmedim. Şansımı bir deneyeyim teşekkürler... Peki bu şekilde, mevcut üyelik üzerinden kullanırsak. Yazın 2 ay dondurabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enorton -- 6 Ocak 2014; 22:45:40 >

kurdum ilişki onaylandı dedi de; şubat da aktif olacak sanırım bonus puan
  • DH gücü ile Hepsiburada Vestel kampayasından aldığım kampanyası süperdi.

Vestel 56 cm Fuul Hd Led Tv + 1 yıl Hd Digitürk+ Lig tv = 350 TL

Aylık 30 TL'ye gelir Lig Tv ve yanında Vestel 56 cm Fuul Hd Led Tv Hediye

1 Hafta oldu kurulum yapıldı, teşekürler HB VE DH
  • BKM ile paypalın mantığı aynı olsa da sistem farklı. BKM ile ödediğinizde ekstrenizde Mediamrkt olarak gözükür ama Paypal ile öderseniz ekstrenizde mediamarkt olarak değil paypal olarak geçer. Bu nedenle garantinin kampanyasından %90 yararlanamayacaksınız düşüncesindeyim. Axess kartlara 5 taksit yapıyor, paypal. Tek çekiyor ama Axess 5'e bölüyor. Kayıt gerekiyordu sanırım Axess kampanyalardan bakınız arkadaşlar, o şekilde ödemeniz daha mantıklı olur.
  • Arkadaşlar daha önce hiç digitürk kullanmadım abone olmadım bunu alırsam kurulum uydu alıcı felan verecek mi digitürk ?
    Bilen bir arkadaş bilgi verirse bende almayı düşünüyorum...
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    Hemen müşteri hizmetlerini arayın ve iptal kararınızdan vazgeçtiğinizi söyleyin. Şifre geldikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp,üyeliğinizi bu şifreyle devam ettirmek istediğinizi söyleyin. Ancak peşin ödemeli sistem olduğu için yazın dondurma olayı olmuyor. Bilginize.

Cerberus,sorunun cevabını verdim zaten. 20 veya 30 tllik aktivasyon ücreti dışında hiç bir şey vermiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 6 Ocak 2014; 22:53:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.