Şimdi Ara

Media Player + Ses Sistemi Tavsiyeniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Salona film izleme ve müzik dinleme amaçlı bir sistem kurmayı düşünüyorum ama tam olarak neyin daha mantıklı bir hareket olacağına karar veremedim henüz yardımcı olursanız sevinirim.
    Önceleri WD HD TV LIVE alıp ona 3,5" 1 veya 2TB bir external disk bağlayarak. Bu diski depo olarak kullanıp ordan istediğimi izlemeyi ve dinlemeyi planlıyordum. Daha sonra da biraz daha ilerde bir sistemi alır buna bağlarım diyordum ama geçenlerde LG hw964tz modelini gördüm ve tasarım olarak çok öne çıkan bir ürün. Ayrıca gördüğüm kadarıyla bir çok ses ve video türünü oynatma özelliğini oynatma yeteneğine sahip. O yüzden ayrıca bir media player alma ihtiyacı kalmıyor.
    Aradığım şey aslında mümkünse her ihtiyacımı tek bir ürünle çözebilmek.
    Çalıştırmak istediğim formatlar: CD, DVD, VCD, mp3,wma,flac, divx,xvid,blue-ray(olmasa da olabilir şimdilik) vs...
    Ses çıkışının çok yüksek olmasına gerek apartmanda oturuyorum ve açabileceğim düzey kısıtlı.
    Olabilirse bu cihazın içinde kendi hdd'si olmasını veya external disk alıp takabilmeyi istiyorum.
    Bir de ses sisteminin en azından arka iki hoparlörünün kablosuz olması gerekiyor.
    Bu istediklerimi karşılayabilecek bir şey var mıdır yoksa çok şey mi istedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadRR -- 18 Ocak 2010; 12:16:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.