Şimdi Ara

Media Get Nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
107.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu media get utorrent gibi bi torrent indirme programımıdır. dahası ücretlimidir?

• silinebilir. saçma sapan birşeymiş
  • arsız bir program kendi kendine yükledi :) gereksiz..
  • ben de downloadmenager indirdim içinde illa da yükle hadi beni yükle gibi şeyler var anlamadım gitti. ama yüklemiycem !! inadım inat
  • Media get luzumsuz indirme icin ideal mesela mp3 karisik turk 2011 indircen demi, yaklasik olarak 1,35 GB bunu sana normal indirme programlarindan veya webistesi uzerinden direkt indirme zamanlamasindan cok daha hizli indiriyo. Bi klasor dolusu 1,35 GB dosya normalde saniyede ortalama 400 KB ile inerken bu saniyede 900 KB'ta sabitlenip 20-25 dakikada indiriveriyo. Hic anliyamiyosun bile. Hatta P2P programlari gibi pc acilista calisip sendekileride baskalarina peskes cekebiliyo. Ama indirme ve upload limitini siz belirliyebiliyosunuz. Dahasi Sizden hangi dosyanin gonderildigini gorebiliyo olsanizda Ares ve limewire programlarindaki gibi bu kullanicilarin im olduklarini size soylemiyo. Ben abur cubur dosyalar icin ideal diyorum. Mesela MP3 ve orjinal seslendirme filmler diyelim.
  • massa21 kullanıcısına yanıt
    media get kullanmadan yazmayın buraya media get super aradığım butun oyunları çıkıyor oyun oynamayı seviyorsan indir
  • Hicbir yararini gormedigim berbat bir indirme paneli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kesinlikle mediaget indirmeyin sonra kaldıramazsınız ben denedim zaten onu kaldırmanın yolu yok
    onu kaldırmanın tek yolu antivirüsler ama öyle eset-kaspersky-avast-avira-comodo falan değil başka programlar kullancanız boşuna bilgisayarınızı kastırmayın virüste bulaştırmayın

• İstemsizce kurulan bir program yani net üzerinden bir program indirirken yanında kurulan bir programdı PC yi zor temizledim Programın illlaki pozitif yanları vardır kotülemek istemem ama bende olumsuz etki bıraktı kurmamanı tavsiye ederim.
  • gereksiz
  • Arkadaşlar Konu bayağı Eski fakat Bu Virüs Hala Devam Ediyor.

Çalışma Mantığı :

Siz Bir Torrent Dosyası İndirmek İstiyorsunuz fakat Karşınıza Bu Çıkıyor. İNDİRMEYİN.Virüs Gibidir.İnternetten İndirdiğiniz Bütün Dosyaları Mediaget Şeklinde Çalıştırır ve İstediğiniz Dosyası İndiremezsiniz.

Bende Bir kerecik indireyim dedim . Format Atmak Zorunda Kaldım.
    Yani Silinmesinin Yolu Yok Ya Silerseniz Kendini Kopyalar Tekrar İner Bilgisayarınıza Yada Oyle Boşboş Durup Yer Kaplar..

Kısaca İndirmeyin bana Göre En Sinirbozucu bir Virüs Türüdür.

Saygılarımla :)
  • Arkadaşlar çok merak ediyorum mediaget indirme klasöründe mediaget aracılığı ile indirdiğim dosyaları paylaşıma açtığını ( gönderdiğini ) biliyorum ANCAK aynı klasörde bulunan
    herhangi başka bir yerden kopyalayıp buraya yapıştırdığım ( mediaget ile indirmediğim) şahsıma özel videoları da paylaşır mı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seriousboy

Arkadaşlar çok merak ediyorum mediaget indirme klasöründe mediaget aracılığı ile indirdiğim dosyaları paylaşıma açtığını ( gönderdiğini ) biliyorum ANCAK aynı klasörde bulunan
    herhangi başka bir yerden kopyalayıp buraya yapıştırdığım ( mediaget ile indirmediğim) şahsıma özel videoları da paylaşır mı.?

konu ile ilgili bilgisi olan bir arkadaş yok mu.lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chzix

Arkadaşlar Konu bayağı Eski fakat Bu Virüs Hala Devam Ediyor.

Çalışma Mantığı :

Siz Bir Torrent Dosyası İndirmek İstiyorsunuz fakat Karşınıza Bu Çıkıyor. İNDİRMEYİN.Virüs Gibidir.İnternetten İndirdiğiniz Bütün Dosyaları Mediaget Şeklinde Çalıştırır ve İstediğiniz Dosyası İndiremezsiniz.

Bende Bir kerecik indireyim dedim . Format Atmak Zorunda Kaldım.
    Yani Silinmesinin Yolu Yok Ya Silerseniz Kendini Kopyalar Tekrar İner Bilgisayarınıza Yada Oyle Boşboş Durup Yer Kaplar..

Kısaca İndirmeyin bana Göre En Sinirbozucu bir Virüs Türüdür.

Saygılarımla :)
    Bilgilendirme için teşkkrler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.