Şimdi Ara

Medal of Honor Warfighter

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
9.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herksin bildiği gibi oyun bende dahil olmak üzere hayal kırıklığı oldu ama linkin parkın moh için özel olarak hazırladığı ve klip çektiği bir şarkı var ki ben hastası oldum harika olmuş sizinde beğeneceğinizi umarak videonun linkini atıyorum.
    Not:videoyu güzel bir çözünürlükte yüklemeye kalksam sabahı bulur o yüzden sadece link ve bu arada hiç bir oyunun fanboyu değilim.
    http://www.youtube.com/watch?v=ScNNfyq3d_w
    düzeltme:hiç bir şekilde spolier yoktur rahat rahat izleye bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wichtking -- 28 Ekim 2012; 1:28:15 >

• sen nasıl kurdun ben kurdum tıklıyorum açılmıyor hiç bişey olmuyor FLT sürüm açamadım oyunu açılmıyor herşey düzgün kurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

sen nasıl kurdun ben kurdum tıklıyorum açılmıyor hiç bişey olmuyor FLT sürüm açamadım oyunu açılmıyor herşey düzgün kurdum

Orjinal alabilirsin
    Ha yönetici olarak çalıştır olmadı belgelerden MOH bulup salt okunuru kaldır
  • olmuyor ne denediysem olmadı oyunun resmine tıklıyorum açılmıyor görev göneticisinden baktığım zaman işlemlerden orda açık gözüküyor ama normalde açık değil oyuna tıklıyorum açılmıyor işlemlem de açık görünyor oyun sıkıldım artık
  • oyun açıldıktan sonra weapons practice böülümünde hedeflere ateş etmen isteniyor ateş ediyosun ama orayı geçemedim yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyun açıldıktan sonra weapons practice böülümünde hedeflere ateş etmen isteniyor ateş ediyosun ama orayı geçemedim yardım lütfen...

sol alta basılı tut sonra nişan al sağ ve sol köşelere doğdu eğil öyle ateş et yoksa kabul etmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.