Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airmouse gerektirmeyen Netflix ATV versiyonunu aşağıda paylaşıyorum arkadaşlar. Yalnız çözünürlük 480 p. Çözünürlük önemli değil, normal kumandamla Netflix kullanmak istiyorum diyenler için:

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/mecool/737833-netflix-in-hd-is-being-killed-in-some-of-the-chinese-boxes/page68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 26 Ocak 2021; 9:6:3 >
  • Netflix 1080p için bir gelişme var mı acaba Düz KM9

• charles kullanıcısına yanıt

Freaktab'da ilgili bölümleri okudum. Çözüm önerileri var ama hiç biri çalışmadı bende.

• Mecool KM9 cihazımı satıyorum arkadaşlar. İlgilenenler için linki aşağıdadır. (Satıldı)

https://forum.donanimhaber.com/satildi-satilik-mecool-km9--147716745

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 2 Şubat 2021; 13:1:26 >
  • Airmouseumu satıyorum arkadaşlar. İlgilenenler için linki:

https://forum.donanimhaber.com/satildi-satilik-wechip-airmouse--147733548

• Bu cihaz için detaylı kumanda yani üstünde numaralar olan kumanda nereden bulabilirim ?

IP Tv için gerekli , kanalları direk numarasıyla bulabilmem için.

• Selamlar, cihazımı satmayı düşünüyorum ortalama kaç lira fiyat biçmeliyim? Cihaz KM9 Aosp sürümü rom atarak atv versiyonuna çevirmiştim.

• ÖNCELİKLE İYİ YILLAR DİLİYORUM.
    KM9'a netflix yüklemek istiyorum ancak çalışan apk bulamadım. Aldığım zamanki (3 yıl) android 8.1.0 duruyor. Android bilgim hiç yok. Android versiyonu yükseltilebiliyor mu? Cihazı güncellemek gerekir mi? Ayrıca romlu olup olmadığını nasıl öğreneceğim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aptoid deki Netflix uygulamalarından uygun olanını deneyerek bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, mi stick bluetooth kumandası km9 uda çalıştırır mı? Deneyen oldu mu daha önce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aviator_ kullanıcısına yanıt

biraz geç oldu. yine de teşekkürler.

• Kullanan varmı hâla.?

• Ben varım :))

• Disney + için KM9 da kullanabileceğimiz APK dosyası arıyorum. Bulanlar link verirse memnun olurum. Tşk

• Mars51 M kullanıcısına yanıt
    Ben apk buldum fakat Km9 a yüklemek istediğimde açılmıyor uyarısı veriyor.
    Bu sorunu çözebilen varsa cevap verirse memnun olurum.

• frux kullanıcısına yanıt

onlarca apk dosyası denedim, hepsi kuruldu ve kayıt işlemini de yapabiliyorum. ama ekranda menü ikonları çıkmıyor (ev, arama ve indir ) herhangi bir filmi oynatmaya kalktığımda da hata 39 uyarısı alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.