Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Aralık - Salı * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

- Türk Lirası(TL) ile girilmiş fiyatlarda Dolar kuru sebebiyle değişiklik olabilmektedir, lütfen satın almadan önce kontrol ediniz.

EKEN Alfawise V50 Pro Aksiyon Kamerası / İndirim Kodu: GBAFFYL164 / 55$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 22 + 1 Manyetik Uçlu Tornavida Seti / İndirim Kodu: GBBFEX027 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE A4S Akıllı Robot Süpürge / İndirim Kodu: BFGBTR39 / 146$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI OSMO Mobile 2 El Gimbal / İndirim Kodu: IT$THRCosmo / 125$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KSD - A23 Kulaklık / İndirim Kodu: DecGBTR35 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MEIZU POP Kablosuz Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: DecGBTR33 / 70$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SEAGO E2 Otomatik Diş Fırçası / Flaş İndirimli / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bilek Destekli Mouse Pedi / İndirim Kodu: DecGBTR29 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Utorch Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: DECdeal034 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 1080P FHD Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: BFGBTR47 / 21$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise 128GB UHS - 3 XC Yüksek Hızlı Mikro SD Hafıza Kartı / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MT10 Air Mouse / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

RunCam 2 Full HD 1080P WiFi FPV Kamera / Flaş İndirimli(puan kullanılabilir) / 57$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI E5885Ls - 93a Mobil WiFi 2 PRO Router / Flaş İndirimli / 135$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ZAPO Wireless GAME Router AC 1200MBPS Powerful Signal Dual-Band Wi-Fi Router / Flaş İndirimli / 46$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIVIBRIGHT F20 HD LCD Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 140$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

WD Green M.2 2280 240GB SSD / Flaş İndirimli / 50$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XIAOMI Soocas ES3 SO Sakal Tıraş Makinesi / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

gocomma 2.4G Kablosuz Dokunmatik Fare / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ZEROTECH Hesper WiFi FPV RC Drone[Ücretsiz Kargo] / Flaş İndirimli / 430$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIVIBRIGHT GP100 LCD Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 140$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zhiyun Crane 3-axis Gimbal / İndirim Kodu: 19KL3P8J6T / 400$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Deffpad L955AT Laptop[8GB RAM + 128GB SSD] / İndirim Kodu: GBNBDFI7 / 430$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung EVO+ 256GB MicroSDXC Hafıza Kartı / İndirim Kodu: QY1AV092B3 / 51$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast A10H 2/16GB Tablet / İndirim Kodu: WP1M24WBD7 / 77.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ALLDOCUBE Freer X9 Tablet PC / Flaş İndirimli / 120$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LAKE I Home Cloud TV Box / Flaş İndirimli / 49$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 50M Lazer Mesafe Ölçüm Cihazı / İndirim Kodu: GBexhf36 / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dijital Ekranlı 6 USB Portu Şarj Adaptörü / Flaş İndirimli / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo HX06 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Helifar H803 Drone / İndirim Kodu: GBexhf27 / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 300 Duş Başlığı / İndirim Kodu: GBexhf28 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3 Adet - Utorch Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: GBexhf30 / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Hostweigh NS-14 Kantar / İndirim Kodu: GBexhf32 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lightme RGB Gece Lambası / İndirim Kodu: GBexhf33 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic Air RC Drone / İndirim Kodu: DROPRO9 / 610$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / İndirim Kodu: QWYT2200D4 / 260$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet PC[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet PC[3GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 166$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Excelvan CL720 LED Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 125$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MPOW DS - D6 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

i8 RGB Air Mouse / İndirim Kodu: DecGBTR40 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LED Göstergeli - Banyo Musluğu Termometresi / İndirim Kodu: 0U0K9URM / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Junsun Q2 Araç Kamerası / İndirim Kodu: QY1X07185H / 43$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BT - 35 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 7.8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli / 29$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A7 Bluetooh Kulaklık / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise P1 HEPA Mini Masaüstü Hava Temizleyici / Flaş İndirimli / 50$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC[4GB RAM + 64GB ROM] / Flaş İndirimli / 160$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Amazfit Ayakkabı[Tüm Renk ve Numaralarda Geçerli] / İndirim, İki Ürünü Sepete Ekleyince Uygulanacaktır / 35.5$ ~> [1 - Buraya Tıklayın ve Sepete Ekleyin] / [2 - Buraya Tıklayın ve Sepete Ekleyin]

Alfawise WM02 Kablosuz Dikey Fare / İndirim Kodu: GBexhf24 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook Air 13.3[8 GB RAM + 256GB SSD / Intel Core i5-8250U İşlemci / NVIDIA GeForce MX150 2GB Ekran Kartı] / Flaş İndirimli / 800$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Araç Şarj Adaptörü > Priz ve USB Dönüştürücü / Flaş İndirimli / 35$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi XMYX03YM Bluetooth 4.2 Hoparlör / İndirim Kodu: WP1E125L79 / 20.7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 1080P FHD Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: WP1I396921 / 21.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MECOOL KM9 Android 8.1 TV Box / İndirim Kodu: GBCNKM91 / 53$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S95 Android 8.1 TV Box / İndirim Kodu: GBCNS95 / 58$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Box S TV Box[Global] / Flaş İndirimli / 60$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

roborock S50 Akıllı Temizlik Robotu/Süpürgesi / Flaş İndirimli / 380$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise RST2056 Otomatik Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBAFFYL151 / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SCISHION Model X TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBAFFYL150 / 24$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Kablosuz Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBAFFYL142 / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ AS10 5BA Kulaklık / İndirim Kodu: GBAFFYL149 / 39$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Honeywell Yangın Dedektörü / İndirim Kodu: SKGB181115 / 22$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI MAVIC 2 Zoom RC Drone / İndirim Kodu: GB1212M2Z / 979$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise G70 F1.5 Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 37$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 / Flaş İndirimli / 23.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise U20 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 290$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper Ezbook 2 Laptop[4GB RAM + 64GB ROM] / İndirim Kodu: GB1204B / 164.4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

* 12.12 Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

* Yeni Yıl RC Oyuncakları *

| Gearbest Türkiye |

* Türkiye Depomuzdan 1-3 İş Gününde Teslimat *

| Gearbest Türkiye |

* Türkiye Özel İndirim Kuponları *

| Gearbest Türkiye |

* Linke Tıkla; Uygulamadan Torbayı Aç, Para Kazan ve Bedava Alışveriş Yap! *

* Yepyeni Bir Çağ Başlıyor! *

| Gearbest Türkiye |

* Mükemmel Yeni Yıl Hediye Fikirleri *

| Gearbest Türkiye |

* GearBest'e Özel Markalar *

| Gearbest Türkiye |

* 3D Yazıcı Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

* Dijital Çizim Tabletleri *

| Gearbest Türkiye |

* Alfawise G70 F1.5 Araç Kamerası *

| Gearbest Türkiye |

* Ev Aydınlatma Aletlerinde Ön Satış Fırsatları *

| Gearbest Türkiye |

* Yılbaşı Hediyeleri *

| Gearbest Türkiye |

* Efsane Ürünlerde, Özel Fırsatlar *

| Gearbest Türkiye |

* Yıl Sonuna Kadar GearBest'e Üye Ol, Xiaomi Mi Notebook PRO Kazanma Şansını Yakala! *

• Merhaba takip numaram TR15437017883167 istanbulda gözükmekte konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?
  • karaqedi kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Özel mesajınıza dönüş yaptım.
  • Tiklama Kampanyası Hakkinda!
    güzeldi de şuan gearbest her tıklamaya 0.10 kuruş veriyor sanırım ilgi artınca böyle bir duruma geçtiler yani çantayı tamamlamak için ortalama enaz 20 kişi tıklamalı ugrasmaya değmez bence ben bu saatten sonra bu kampanyayı sonlandırıyorum 72 tl topladım umarım güzel ürünler bulup kullanabilirim herkese tesekkurler 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba GearBest Yetkilisi. Ben daha önce gearbestten alışveriş yaptım. Türkiye deporsunu hiç denemedim. tr.gearbest.com adresine girdiğimizdeki tüm ürünler Türkiye deposu mu? Normal Türkiye den gümrüksüz mü alıyoruz.? Değilse eğer Türkiye depolu ürünleri nasıl ayırt ediyoruz? Kargo süresi normal Türkiye de satış yapan diğer siteler gibi hızlı mı?
  • arkadaşlar şu 32 GB hafıza kartından sipariş edip de beim gibi eline ulaşmayan oldu mu? aynı gün söylediğim tüm ürünler geldi bu gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaysvl

Merhaba GearBest Yetkilisi. Ben daha önce gearbestten alışveriş yaptım. Türkiye deporsunu hiç denemedim. tr.gearbest.com adresine girdiğimizdeki tüm ürünler Türkiye deposu mu? Normal Türkiye den gümrüksüz mü alıyoruz.? Değilse eğer Türkiye depolu ürünleri nasıl ayırt ediyoruz? Kargo süresi normal Türkiye de satış yapan diğer siteler gibi hızlı mı?
    Ben hala tr depo urunlerine nasil ulasilir. Cozemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Tüm ürünler Türkiye deposuna ait değil, şu an depomuz güncellenmektedir ve ürün sayfasında "yerli depo" ibareleri eklenmektedir(yerli depo = Türkiye deposu).

Türkiye'den, gümrük veya ekstra bir masraf olmadan satın alıyorsunuz.. 1-3 iş günü içerisinde teslimatını sağlıyoruz.

Şu an Türkiye depomuz için promosyonumuz mevcut, buradan inceleyebilirsiniz:

* Türkiye Depomuzdan 1-3 İş Gününde Teslimat *

| Gearbest Türkiye |

• Merhaba,

2 Aralıkta bir sipariş geçtim ancak hala kargolanmadı. Facebook üzerinden sorduğumda stok sorunu var dediler ama şimdi aldığım ürün ile ilgili yeni bir indirim başlamış ve 350 tane stok olduğu söyleniyor. Benimle dalga mı geçiyorlar yoksa farklı bir durum mu var?

ürün:

https://tr.gearbest.com/robot-vacuum/pp_009168125546.html?%3F&lkid=13363569&fbclid=IwAR3sc3-Nj1MW97F1Enhp21wDCHASuNXYuP0RhxlO-WLxaEVJANzhxrQYHMk

sipariş numaram: HK Depo Sipariş Numarası: 18120200917601231871

• aldığım 3 boyutlu yazıcının y eksen motoru çalışmıyor iade yada değişim istiyorum support bölümünden bilet açıp video gönderdim ama değişim süreci nasıl işliyor cihaza verdiğim kargo parası ve vergi ücreti cihaz ücretinin yarısından fazla değişim için bunları yine ben karşılayacaksam 1500 liralık yazıcının bana maliyeti 4000 lirayı bulur galiba süreç nasıl işliyor yardımcı olur musunuz?
  • inzu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün sayfasındaki stok durumuyla, depomuzdaki ürün adedi farklıdır.

Belirttiğiniz adet, "o fiyattan, flaş indirimli satış adedi" anlamına gelir
  • NocHe kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teknik ekibimiz durumu inceledikten sonra seçenekleri sunar, durumu lehinize çözmeye çalışırız.. lütfen içiniz rahat olsun.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

GB Cüzdan'daki paraların son kullanma tarihi, silinme tarihi oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

GearBest Cüzdan bakiyenizi dilediğiniz gibi, dilediğiniz zamanda kullanabilirsiniz.

Yalnızca GearBest puanları belli bir sürede silinir, onların da gerekli duyuruları önceden sağlanır.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    hızlı cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye deposu ibaresi nerede oluyor birtane örnek ürün linki alabilir miyim? Ben hala ayırt edemiyorum hangisi Türkiye deposu hangisi değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaysvl

Türkiye deposu ibaresi nerede oluyor birtane örnek ürün linki alabilir miyim? Ben hala ayırt edemiyorum hangisi Türkiye deposu hangisi değil?
    Inanin turlu sefer alisverisim oldu. Az o ce admin link te atmis ama ben hala su turkiye depo urunlere ulasamiyorum.

Adminin verdigi link bende hata veriyir. Sayfaya ulasilamiyor diyor.

T.gearbest.com adresinde ust bannerda (simdi turkiyede) sekmesine tikliyirum. Ilk karsima alfavise g70 cikiyor. Anda bile kargo secenekleri postnl falan filan takipli takipsiz...

Hani nerde tr depo nerde ucretsiz kargo... bende bi olay var ama Allah hayretsin.

• | Gearbest Türkiye |

Bu gearbestn yaptığı tam bir dalkavuklukdur.

Düşünsenize arkadaşınıza hediye vereceksiniz.örneğin hediye saat ve kutunun içinde 0( SIFIR) adet var.kampanyanız yerin dibine girsin.

Bunu düzgün şekilde inçilişçeye çevirip yazan arkadaş arıyorum.gb e göndereyimde az kendine çeki düzen versin

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Inanin turlu sefer alisverisim oldu. Az o ce admin link te atmis ama ben hala su turkiye depo urunlere ulasamiyorum.

Adminin verdigi link bende hata veriyir. Sayfaya ulasilamiyor diyor.

T.gearbest.com adresinde ust bannerda (simdi turkiyede) sekmesine tikliyirum. Ilk karsima alfavise g70 cikiyor. Anda bile kargo secenekleri postnl falan filan takipli takipsiz...

Hani nerde tr depo nerde ucretsiz kargo... bende bi olay var ama Allah hayretsin.

Alıntıları Göster
    Çözebilen yok mu hiç bu durumu?

• Sadece Yerli Depodaki ürünleri görebileceğimiz yada filtreleyebileceğimiz bir yer olmalı bence.
  • 
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.