Şimdi Ara

Mean Streets of Gadgetzan (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
6.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[sizer]Mean Streets of Gadgetzan
  • [sizer]Mean Streets of Gadgetzan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Bu kart early game de iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

SONUNDA oyun başı iş yapacak bir priest minyonu. Gerçekten umudu kesmeye başlamıştım.
  • Mana geode , velens chosen vb kartlarla kullanılmasa bile erken oyuna oynayan destelerin çok canını sıkacak, priest bu sezon gümbür gümbür, goldu decklere harcamıştım artık biriktirmek için ikna oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar androide gelecek mi, doların malüm kuru yüzünden alınmaz gibi.
  • totem golem daha gitmeyecek ona karşı güçsüz kalıyor ve tabi ki frostbolt, win axe vs. yine de 2017 priest yılı olacak gibi
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Hangi kartlar içün priest yılı olur sizce

• Velens chosen gelmedikçe o kart iş yapmaz.Spirit claws adındaki karttan bahsetmeye gerek yok.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Hocam bence almayın, tl ile 104 lira 40 pack, dolar ile pre purchase 50 dolar 50 pack. Çıksın direkt alırsınız daha mantıklı gibi.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Priest için daha iyi bir early minion alternatifiniz varsa dinliyorum

• Wow gold ile alınabilecek haberi var, ben onu beklemeye başladım. Oyundan transfer edersem bütün blizz oyun içerikleri bedavaya gelecek benim için.
  • Jade Golem başlı başına ayrı bir mekanik çıktı

İlk summonlanan Jade Golem 1 mana 1/1, sonraki 2 mana 2/2, 3 mana 3/3...vs şeklinde 10 manaya kadar gidiyor. 10 manadan sonra ise mana değeri sabit kalmak şartıyla statları artmaya devam ediyor.

• Druid/Shaman/Rogue

• [sizer]Mean Streets of Gadgetzan [sizer]Mean Streets of Gadgetzan [sizer]Mean Streets of Gadgetzan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    hocam ben bunu tam anlayamadım, 3 farklı class derken sadece bu classların desteye mi girecek yoksa başka bilmediğim bir şey mi var.
    Sınıflara paylaştırılmış Legendary sistemi henüz bu paketle gelecek ki doğru anladınız. Misal bu kartı (Aya Blackpaw) sadece Druid/Shaman/Rogue kullanabilecek.
  • Jade Golem tanıtım görselinde 30/30'lara kadar çıkabildiğine göre, Expansion'ın tanıtılmayan kalan kartları yoğunlukla bunun üzerine olacak gibi.

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    teşekür ettim, ek olarak bu battlecry kartların sayısı normalin üstünde gibi duruyor.
    Evet, en başından böyle bir eğilim var. Brann çok ön plana çıkacak diye de sohbetler geçti; Nisan sonrası meta komple değişir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.