Şimdi Ara

MDF kasa mod :) full karbon ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
10.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boyamaktan vazgecıp zamandan kazanmak için karbon kapladım.. kapakta bıraz yamukluk var :D kısa kesmısım :D plexiden yapıp karbon kaplycm..

YAPIM AŞAMASI İÇİN :http://forum.donanimhaber.com/m_60622043/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_60622043

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcmanıach -- 27 Mayıs 2012; 21:07:58 >

• lütfen birdaha karbon fiber almaya kalkışma
  • Şahsi fikrimi soracak olursan, Sıvı soğutmaya ve kablo toplamaya uygun kanalları olan ucuz bir kasa al ve hayatına devam et. Hevesini kırmak yada emeğini baltalamak değil amacım tamamen şahsi fikrim bu yönde. Kaplamaya ve kasa içine baktıkça sizi rahatsız eden bir şey yok mu gerçekten? Yetersiz hava akımı, havada bantla duran DVD RW, aşırı ısınmaya meyillendiren MDF kasa, karmaşık kablo yapısı, kabarık ve kırışıklıklarla dolu bir kaplama...
  • Olmuş mu sence ?
  • Sana puanım 9 kanka.
  • puanım 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000 üzerinden 10
  • hocam sende ya hiç el becersi yok ya da benim gözler bozuk.
  • Maalesef olmamış
  • Olmamış
  • Hocam biran önce kalan karbonu imha edin başka bir kasaya daha bu işkenceyi yapmayın.
  • hocam hangi ildesin samsundaysan kasa hediye edeyim onu kes parçala modifiye et ama bidaha mdf ye bulasma :) modifiye ilgini çekmesi, emek harcamn güzel ama az da görünm estetik olsun... ibretlikmi yaptın anlayamadım..
  • sharkoon rebel 9 falan al seni ancak o paklar şaka maka.hem ucuz hem de kablo kanalı falan var.umudunu kırmak gibi olmasın ama önce ufak işlerden başla,direkt kasa yapayım diye olaya girersen sonucu bu olur.yani el becerini iyi geliştirmen lazım.
  • Uğraşma be kardeş 50 liraya bile kasalar var al hayatını yaşa sıkılınca yenisini al böle böle devam et :) karbon fiberi kaça aldım ben notebook kaplıcamda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Şahsi fikrimi soracak olursan, Sıvı soğutmaya ve kablo toplamaya uygun kanalları olan ucuz bir kasa al ve hayatına devam et. Hevesini kırmak yada emeğini baltalamak değil amacım tamamen şahsi fikrim bu yönde. Kaplamaya ve kasa içine baktıkça sizi rahatsız eden bir şey yok mu gerçekten? Yetersiz hava akımı, havada bantla duran DVD RW, aşırı ısınmaya meyillendiren MDF kasa, karmaşık kablo yapısı, kabarık ve kırışıklıklarla dolu bir kaplama...

dvd rw deil arkadsm cahil halmssın :D fan kntrol devresi o :) hem geliştirecegim kasayı macunlayıp fiber yapma dusuncem var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcmanıach

quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Şahsi fikrimi soracak olursan, Sıvı soğutmaya ve kablo toplamaya uygun kanalları olan ucuz bir kasa al ve hayatına devam et. Hevesini kırmak yada emeğini baltalamak değil amacım tamamen şahsi fikrim bu yönde. Kaplamaya ve kasa içine baktıkça sizi rahatsız eden bir şey yok mu gerçekten? Yetersiz hava akımı, havada bantla duran DVD RW, aşırı ısınmaya meyillendiren MDF kasa, karmaşık kablo yapısı, kabarık ve kırışıklıklarla dolu bir kaplama...

dvd rw deil arkadsm cahil halmssın :D fan kntrol devresi o :) hem geliştirecegim kasayı macunlayıp fiber yapma dusuncem var..

1 kurus vermedim aga yaa :D:D can sıkıntısı bızmkı.. brazda merak :D geliştrecem bitmiş degil henuz.. daha ilkk yapım aşaması :D

• arkadaşım ilgini ve düşüncelerini daha güzel şeyler için harcamanı tavsiye ederim... mod işine girişmen ve sıfırdan birşeyler üretmen güzel... bu işi gerçekten bilmiyorsun yada dalga geçer gibi bir durumun var sanki...

bu zaman kadar açılan konular içerisinde karbon kaplamanın nasıl ? yapıldığına dair güzel örnekler mevcut onları incelemeni ve kasanın kaplamasını yeniden ele almanı tavsiye ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelgt

arkadaşım ilgini ve düşüncelerini daha güzel şeyler için harcamanı tavsiye ederim... mod işine girişmen ve sıfırdan birşeyler üretmen güzel... bu işi gerçekten bilmiyorsun yada dalga geçer gibi bir durumun var sanki...

bu zaman kadar açılan konular içerisinde karbon kaplamanın nasıl ? yapıldığına dair güzel örnekler mevcut onları incelemeni ve kasanın kaplamasını yeniden ele almanı tavsiye ederim....

karbonu sokup boya yapblrm. ama aldim aopen h600b12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sendekı bu parca bereketı bende olacak varya saheser yapardım bence ılgını baska alanlara yonelt . su sogutma falan var orda arkda psu lar falan hebaetme o parcaları
  • bence bilgisayarcıdan hurda kasaları al zaten bedava verir sana ya da cüzi bir miktar para alabilir.onlarla kendini geliştirebilirsin.
  • aga bitrmedim pZar gnu sokup boyaycm. fan yuvasi accm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.