Şimdi Ara

md+9 ile clever +9 gider mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merheba ,yukarda söylediğim gibi yardım ederseniz sevinirim

• Giderden kastınız nedir hocam ? Takarsanız gider neden gitmesin .
  • 9 md +5 reb shard dah kaliteli görünür
  • Gider gitmesine ama almaya değmiyor mdyi. Ben de 9md ile 9 cleaver kullandım ama büyük bir attack farkı olmuyor. Zaten bir süre sonra shard 9 cleaver 9 a geçtim. Ara geçiş itemı gibi birşey md 9
  • quote:

Giderden kastınız nedir hocam ? Takarsanız gider neden gitmesin .

gider mi den kastım kullanılışlı olur mu bir şeyler yapabilir miyim ?

quote:

Gider gitmesine ama almaya değmiyor mdyi. Ben de 9md ile 9 cleaver kullandım ama büyük bir attack farkı olmuyor. Zaten bir süre sonra shard 9 cleaver 9 a geçtim. Ara geçiş itemı gibi birşey md 9

ne önerirsin çok bi' bakiyem yok
  • md +9 +8 shard yapmanı öneririm clevar genel olarak sekme sorunlu bir item olduğu için ama illa alcam diyosan alabilirsin +9 dual clevar kullanan cok gördüm zamanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

md +9 +8 shard yapmanı öneririm clevar genel olarak sekme sorunlu bir item olduğu için ama illa alcam diyosan alabilirsin +9 dual clevar kullanan cok gördüm zamanında

sence benim takılarıma uygun olrumu ; olf rol - foverin - 16 dex küpe - old we - old wp - elf belt
  • Takılarında sorun yok fakat iron set kesinlikle lazım
  • quote:

Takılarında sorun yok fakat iron set kesinlikle lazım

yatırdığım para kadar bi' dahahadi bakalım alalım da neden bu kadar çok öneriyorsunuz dagger verdiği için mi ?
    onun için öneriyorsanız dagger veren itemler var daha ekonomik onları alayım
    yada siz ne önerirseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruvazor

quote:

Takılarında sorun yok fakat iron set kesinlikle lazım

yatırdığım para kadar bi' dahahadi bakalım alalım da neden bu kadar çok öneriyorsunuz dagger verdiği için mi ?
    onun için öneriyorsanız dagger veren itemler var daha ekonomik onları alayım
    yada siz ne önerirseniz

Ne gibi dagger veren itemler var hocam anti def olarak sana dd zorunlu lazım iron set butun classlar ıcın en lazım olan ıtemlerden biri zaten vs de olsun kaçarken olsun

iyi bir asas olmak ıstıyorsan iç takılarıne dikkat ediceksin sonra attack veyahut ortalama yapıcaksın hem attack hem anti defflerıne önem verıceksın sadece attack yaparsan tek atarsın fakat tek yersin

• quote:

Orijinalden alıntı: kruvazor

quote:

md +9 +8 shard yapmanı öneririm clevar genel olarak sekme sorunlu bir item olduğu için ama illa alcam diyosan alabilirsin +9 dual clevar kullanan cok gördüm zamanında

sence benim takılarıma uygun olrumu ; olf rol - foverin - 16 dex küpe - old we - old wp - elf belt

Item değil skill seker öncelikle bunu düzeltelim. Shard sana sadece ap eksikliği sağlar. Ayrıca fazladan para kaybı.
    Edit: istersen kingofknight dan ap hesabı yapabilirsin. Eğer aklına yatarsa o ap farkı, al gitsin yani. Bütçene göre kombinasyonlar dene hangisi aklına yatarsa onu yap. Ama şunu unutma, item değil skill seker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 29 Mart 2012; 14:47:53 >

• shard 8 al hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.