Şimdi Ara

Mazda LANTİS nasıl bir arabadır??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
304.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tecniq

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büyükelçi -- 14 Ağustos 2009; 15:16:14 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büyükelçi -- 14 Ağustos 2009; 15:12:31 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büyükelçi -- 14 Ağustos 2009; 15:15:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirae

Arkadaşlar yedek parçayıda sorun etmeyin gidin Aksaraydan 1/4 fiyatına alın 1998 mazda 626 sinyalini 1 ay önce 20 ytl ye aldım serviste 120+kdv 1 yıl önceki fiyatı Mazda gerçekten çok sağlam 1998 626 kullanıyorum içinde çıtırtı bile gelmiyor otomatik vitesli olduğu için freni çok kullanıyorum ön balatalar 32 binde değişti arkaları hatırlamıyorum :)) düzgün kullanılmış mazda bulursanbız bence kaçırmayın sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster
    mzdfa lantis güzel bir arabadır bende daha önce honda crx vardı onunla kaza yaptım izmirde pert oldu cihaz sonra mazda lantis aldım crx güzeldi fakat konfor yoktu fakat lantntis hem konforlu bunu samımı söylüyorum crx den geri kalmaz bir motoru var doch motor crx gibi lantisim 120 beygir çok iyi kacıyor ğürültülü demiş arkadaşlar hakaten öyle makinası var sadece performans filitre yeterli çok iyi böğürüyor beni gercekten doyuruyor sesı yakıtı fazla demişler kesinlikle öyle deyıl normal birkullanımda gayet normal yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail izmir 27

mzdfa lantis güzel bir arabadır bende daha önce honda crx vardı onunla kaza yaptım izmirde pert oldu cihaz sonra mazda lantis aldım crx güzeldi fakat konfor yoktu fakat lantntis hem konforlu bunu samımı söylüyorum crx den geri kalmaz bir motoru var doch motor crx gibi lantisim 120 beygir çok iyi kacıyor ğürültülü demiş arkadaşlar hakaten öyle makinası var sadece performans filitre yeterli çok iyi böğürüyor beni gercekten doyuruyor sesı yakıtı fazla demişler kesinlikle öyle deyıl normal birkullanımda gayet normal yakıyor

Alıntıları Göster
    hortçu seni
    quote:

Orjinalden alıntı: ismail izmir 27

• quote:

Orijinalden alıntı: enoman

hortçu seni
    quote:

Orjinalden alıntı: ismail izmir 27

Alıntıları Göster
    3 gün önce aldık lantisi hafta sonunda kullanma fırsatım oldu gerçekten güzel bir araba fiyatı ile kıyasladığımız zaman alınacak en güzel arabalardan biri derim ben. arkadaşlar hep hondavrc fln focus 2007 fln onlarla kıyaslamış, mazdanın fiyatı ne kadar bu dediklerinizin fiyatı ne kadar siz ona bakın...
    lpg li lantis güçten düşmüyo ve gerçektende az yakıyo gibi... haydi bakalım hayırlısı..

• quote:

Orijinalden alıntı: ENfER

3 gün önce aldık lantisi hafta sonunda kullanma fırsatım oldu gerçekten güzel bir araba fiyatı ile kıyasladığımız zaman alınacak en güzel arabalardan biri derim ben. arkadaşlar hep hondavrc fln focus 2007 fln onlarla kıyaslamış, mazdanın fiyatı ne kadar bu dediklerinizin fiyatı ne kadar siz ona bakın...
    lpg li lantis güçten düşmüyo ve gerçektende az yakıyo gibi... haydi bakalım hayırlısı..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar otomatik vites 96 model 1,8 full +full lantis alınırmı lütfen yardımcı oln sorun cıkarırmı 102000 kmde ve 100000 lik bakımı yeni yapılmış ne dersiniz araç çok temiz 11750 dio satıcı cvp yazarsanız çok sevinirim. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: schneider1005041

arkadaşlar otomatik vites 96 model 1,8 full +full lantis alınırmı lütfen yardımcı oln sorun cıkarırmı 102000 kmde ve 100000 lik bakımı yeni yapılmış ne dersiniz araç çok temiz 11750 dio satıcı cvp yazarsanız çok sevinirim. teşekkürler

Alıntıları Göster
    5 sene kullandım 3 uncu sahıbı olarak sattım..

super bir arabadır tek kelimeyle saglamlık yok tuttuş performans...

- leri dersen yedek parca cok pahalıdır ...

kaliteli yag kullanın bakımlarını aksatmatın tapetleri bozarsanız cebiniz yanar..

• quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

5 sene kullandım 3 uncu sahıbı olarak sattım..

super bir arabadır tek kelimeyle saglamlık yok tuttuş performans...

- leri dersen yedek parca cok pahalıdır ...

kaliteli yag kullanın bakımlarını aksatmatın tapetleri bozarsanız cebiniz yanar..

Alıntıları Göster
    Bir zamanlar hayallerimi süslerdi, bence çok güzel bir araç ama temizini bulmak imkansız gibi bişey...
  • quote:

Arkadaşlar yedek parçayıda sorun etmeyin gidin Aksaraydan 1/4 fiyatına alın 1998 mazda 626 sinyalini 1 ay önce 20 ytl ye aldım serviste 120+kdv 1 yıl önceki fiyatı Mazda gerçekten çok sağlam 1998 626 kullanıyorum içinde çıtırtı bile gelmiyor otomatik vitesli olduğu için freni çok kullanıyorum ön balatalar 32 binde değişti arkaları hatırlamıyorum :)) düzgün kullanılmış mazda bulursanbız bence kaçırmayın sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster

güzel araç
    fazla yakıyor
    abartı egsoza falan gerek yok yeterince gürültülü
    1.8den aşağı seçenek yok diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AyktKsv

güzel araç
    fazla yakıyor
    abartı egsoza falan gerek yok yeterince gürültülü
    1.8den aşağı seçenek yok diye biliyorum

Alıntıları Göster
    üstekinin tıpkısının aynısı benim eski emektar .....

200 km gecmez demiş bir arkadaş... izmit paralı yolda 230 u zorladım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: saruman

Farları hyundai eraların sisi kadar bunlarında be abi

• quote:

Orijinalden alıntı: AyktKsv

quote:

Orjinalden alıntı: saruman

Farları hyundai eraların sisi kadar bunlarında be abi

Alıntıları Göster
    Selam,
    - 96 model Mazda 323F Lantis
    - 100 BİN KM
    - Otomotik vites
    -Çelik jant
    - yeşil
    - ABS
    -Çift hava yastığı
    - Dört cam otomotik
    -Sıralı sistem İtalyan LPG
    - 1,5 YTL SES SİSTEMİ
    - FİYAT 12 BİN

- Bildiğim özellikleri bunlar...
    Yedek parça pahalı olması, alım-satımda problem aklımı karıştırıyor. Tecrübeli arkadaşların görüşleri nelerdir...Şu an 96 model şahin var. Onu kullanıyorum Antalyadayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: OKANTÜRK

Selam,
    - 96 model Mazda 323F Lantis
    - 100 BİN KM
    - Otomotik vites
    -Çelik jant
    - yeşil
    - ABS
    -Çift hava yastığı
    - Dört cam otomotik
    -Sıralı sistem İtalyan LPG
    - 1,5 YTL SES SİSTEMİ
    - FİYAT 12 BİN

- Bildiğim özellikleri bunlar...
    Yedek parça pahalı olması, alım-satımda problem aklımı karıştırıyor. Tecrübeli arkadaşların görüşleri nelerdir...Şu an 96 model şahin var. Onu kullanıyorum Antalyadayım...

Alıntıları Göster
    Mazda 323 Lantis
    Sahibinden 2.EL Otomobil
    13.850 YTL - Peşin
    (Pazarlık Payı Var)

Vites Tipi: Otomatik Vites
    Yılı: 1996
    Kilometre 102000
    Silindir Hacmi: 1800 cm³
    Yakıt Tipi: Benzin / LPG
    Motor gücü: 115 BG (85 KW)
    Renk: Petrol Yeşili
    Plaka: 07VDZ44

İlan Tarihi: 06.07.2008

İl: Antalya

Diğer resimler için tıklayınız
    Diğer resimler için tıkla Diğer resimler için tıklayınız (5)
    Araç Orjinal 102.000 Km.100 Binlik Bakımları Yapıldı Triger Kayışı Öntakım Amörtisörler, Z Rotlar , Balatalar Yeni Değişti Yetkili Serviste Araç Orjinal Darbe Değişen Vuruk Yok, Arabada Yok Yok Tam Ful Artı Ful Bi Araç, 16 İnç Çelik Jant Ve Lastikler, 4 Kapıda Hoparlör, Kapı İçi , 4 Kapıda Bufır , Anfi, Cd Mp3 Çalar Müzik Sistemi Toplam 1200 Ytl.Civarında, Kol Ve Konsolları Ceviz Yeşili Orjinal Deri, Kontağa Ve Teybe Bağlı Otomotik Anten, Alan Bir Kuruş Masraf Etmeyecek, Memur Aracı Yani.Yeni İtalyan Sıralı Sistem Lpg Taktırdım 140-160 Ykr.Yakıyor E200 -Pasat Yada Vectra Cd İle Takas Olur
    CD
    Elektrikli Cam
    Klima
    Sis Lambası
    Radyo / Kaset
    Hidrolik Direksiyon
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    Katalysator
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Alarm
    Çelik Jant
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Rezistans Yan Aynalar
    Metalik Boya
    Direksiyon Ayarı

• quote:

Mazda 323 Lantis
    Sahibinden 2.EL Otomobil
    13.850 YTL - Peşin
    (Pazarlık Payı Var)

Vites Tipi: Otomatik Vites
    Yılı: 1996
    Kilometre 102000
    Silindir Hacmi: 1800 cm³
    Yakıt Tipi: Benzin / LPG
    Motor gücü: 115 BG (85 KW)
    Renk: Petrol Yeşili
    Plaka: 07VDZ44

İlan Tarihi: 06.07.2008

İl: Antalya

Diğer resimler için tıklayınız
    Diğer resimler için tıkla Diğer resimler için tıklayınız (5)
    Araç Orjinal 102.000 Km.100 Binlik Bakımları Yapıldı Triger Kayışı Öntakım Amörtisörler, Z Rotlar , Balatalar Yeni Değişti Yetkili Serviste Araç Orjinal Darbe Değişen Vuruk Yok, Arabada Yok Yok Tam Ful Artı Ful Bi Araç, 16 İnç Çelik Jant Ve Lastikler, 4 Kapıda Hoparlör, Kapı İçi , 4 Kapıda Bufır , Anfi, Cd Mp3 Çalar Müzik Sistemi Toplam 1200 Ytl.Civarında, Kol Ve Konsolları Ceviz Yeşili Orjinal Deri, Kontağa Ve Teybe Bağlı Otomotik Anten, Alan Bir Kuruş Masraf Etmeyecek, Memur Aracı Yani.Yeni İtalyan Sıralı Sistem Lpg Taktırdım 140-160 Ykr.Yakıyor E200 -Pasat Yada Vectra Cd İle Takas Olur
    CD
    Elektrikli Cam
    Klima
    Sis Lambası
    Radyo / Kaset
    Hidrolik Direksiyon
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    Katalysator
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Alarm
    Çelik Jant
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Rezistans Yan Aynalar
    Metalik Boya
    Direksiyon Ayarı

Alıntıları Göster
    Bu araba arkadaşlar internet ilanını buldum da...

• quote:

Bu araba arkadaşlar internet ilanını buldum da...

Alıntıları Göster
    Sorduğum herkes almamamı söylüyor ya... Yedek parça ve satamama sorunu yüzünden..........
  • ya beyler harika bir araç benim altımda şuanda var. müthiş bir havası var. ama durumum biraz sıkışık satmakta istemiyorum ama isteyen olursa görüşebiliriz.cep 05366352572
  • beyler bende bi tane lantis kırmızı ses sistemi lamboghini jantlar harika bir araba. şu an durumum biraz sıkışık. isteyen olursa görüşebiliriz. cep:05366352572
  • quote:

Alıntıları Göster
    ya beyler benide kırmızı bir lantis im var 96 model fiyatı 11000 ytl. alan olursa sevinirim. sıkışık durumdayım.
    cep:05379463461

• quote:

Orijinalden alıntı: dossantos17

ya beyler benide kırmızı bir lantis im var 96 model fiyatı 11000 ytl. alan olursa sevinirim. sıkışık durumdayım.
    cep:05379463461

Alıntıları Göster
    MAZDA LANTİSS

Mazda LANTİS nasıl bir arabadır???

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.