Şimdi Ara

Mazda 6 teslim alındı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
5.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun öncelikle aracın 2.0 motorunu sürdüm. Oldukça keyifli bir araç almışsınız kazasız belasız sürmeniz dileğiyle.
  • Öncelikle güle güle kullanın.

quote:

Fİrma verilerine gore yakıt tüketimi 16.0 Km/L
    150 km lik kullanımdan sonra benim kanaat getirdiğim şu andaki yakı tüketimi 12.0 Km/L ( umarım zamanla iyileşme yaşanır )

Böyle bir durum imkansız. Demek ki sizin sürüş şartlarınız ile fabrikanınki farklı. Ortalama hızınız nedir acaba?
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Malesef bizim ülkemizde bu hacimde motoru olan bu güzel araca binmek hem ötv, hemde 2. el kaygıları yüzünden hayal gibi duruyor.

Aracınız yeniden hayırlı olsun
  • Ben de çook memnunum araçtan.

Doğrudan yükleyemedim fotoğrafını nedense. Upload sitesine yükleyip link verdim :

http://imgim.com/4713incir9443285.jpg
  • APEX05 A kullanıcısına yanıt
    Soylemiyim soylemiyim diyorumda, o tesbih olmuş mu oraya

Not: hayırlı olsun, Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafaNadal -- 12 Kasım 2013; 18:52:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ruyamizda goremeyecegimiz bir araba Hayır li olsun

• Hayırlı olsun hocam çok beğendiğim bir arabadır tek kusur yakıt sarfiyatı bence

• Kazasız belasız güle güle kulanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

Tek kusur yakıt sarfiyatı bence

100 km' de 35 lira yakıyor, çok mudur ?

2013 model skyactiv yeni Mazda 6. Ben bu değeri kendi aracımda görüyorum. Şehir içi kullanım değeri.
  • hayırlı olsun üstad
  • Hayırlı olsun, canlı gördüm harika araç

• Harika bir araç.
  • Bu gün park halindeykende gördüm.Çok güzel ama çizgisi hafif volvoyu andırdı bana.Güle güle kullanmanız dileğiyle.

• Konuyla alakalı değil gibi ama alakalı aslında. Meslek nedir çok merak ettim. Siyasi bağlantı olmadan bu paralar kazananlar pek yok o yüzden helal olsun eğer durum öyle değilse. Yoksa haram olsun.
  • Gerçekten çol şık hocam Allah kaza bela vermesin. direksiyon sağda gibi sanki öykemi yoksa ben mi yanlış algıladım? öyleyse hangi ülkede yaşıyorsunuz? yaşadığınız ülkede araba ve yakıt fiyatları nedir? malum türkiyede vergilerden dolayı böyle arabalar almak için çok yüksek gelirimizin olması gerek.

• araba çok güzel.kazasız belasız binin

allah nasip ederse 4-5 seneye bizde alacağız bir 150-200 kağıtlık araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Öncelikle güle güle kullanın.

quote:

Fİrma verilerine gore yakıt tüketimi 16.0 Km/L
    150 km lik kullanımdan sonra benim kanaat getirdiğim şu andaki yakı tüketimi 12.0 Km/L ( umarım zamanla iyileşme yaşanır )

Böyle bir durum imkansız. Demek ki sizin sürüş şartlarınız ile fabrikanınki farklı. Ortalama hızınız nedir acaba?

Fabrika 1 lt ile 16 km gitmiş arkadaş 12 km gitmiş.
    Yanlış yok ortada.
    Bu arada hayırlı olsun Güle güle kullanın.
    Arkadaş kaç kere yazmış hala nerde yaşıyorsun diye soruyorlar.Velhasıl millet okumuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 12 Kasım 2013; 20:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba03

Gerçekten çol şık hocam Allah kaza bela vermesin. direksiyon sağda gibi sanki öykemi yoksa ben mi yanlış algıladım? öyleyse hangi ülkede yaşıyorsunuz? yaşadığınız ülkede araba ve yakıt fiyatları nedir? malum türkiyede vergilerden dolayı böyle arabalar almak için çok yüksek gelirimizin olması gerek.

Çin. Japonya. Uzak asyada. Yol bilgisayarı ve tabelada. Tahminen çince hedeler var. Yardı mazda nere menşeiliyse ora olabilir.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın İnşallah.

Dış tasarımı çok güzelmiş.
  • Çok yakışıklı bir araba güle güle kullanın.darısı başımıza...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.