Şimdi Ara

.:: Mazda 3 Genel Başlık ::. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mazda 3 yeni kasalar yan ve arka kısımlar çok güzel olmuş ama şahsi fikrim ön dizaynı eski kasaların çok daha güzel gözüküyor.
    yeni kasalar gülen surat gibi hiç hoş değil.
  • Birkaç fotoğrafda

.:: Mazda 3 Genel Başlık ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 6 Mart 2009; 20:36:17 >

• yahu araç güzel ama bu ön profilin bu kadar sempatik olmasına gerek varmı yahu...lancer la köpekbalığı karaya çıktı dedi...mazda da 3 le yunus karaya vurdu falan yani...bu ne sempatiklik yahu
  • bide aracın kokpit biraz çağdışı bence....son resimlerde arkada bordo amerikan versiyon 6 duruyo yakışıklı yakışıklı..neyleyim 3 ü
  • Yeni mazda 3 birkaç fotoğrafdaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 6 Mart 2009; 20:53:57 >

• siyahı daha agresif gibi..yanlız bu beyazdaki difüzör görünümlü tanpona ve kibar spoilere kanılmamalı bence..bu 2500cc...neyse belki mazda beni yanıltır

dashboarddaki kırmızı ışık şovu çoğunun hayallerini süslesede bana hiç hitab etmiyo...beyaz ışık ve turuncudan şaşmam göz yormuyo
  • Geneva 2009: 2010 Mazdaspeed3 (MPS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 8 Mart 2009; 23:19:02 >

• bence ıcı muhtesem olmus,tam ıstedıgım gıbı her yer ısıl ısıl.bu arada sıyah aracta ondekı sırıtma ıfadesı de bıraz azalmıs gıbı!
  • HB olanı hiç olmamış, bence.
    Bakın bu model geslin özellikle türkiyede eski kasanın 2eli kuvvetlenir.
    Auris sendromu dedigmiz olay.
    Auris cıktıktan sonra eski corolla hb altın degerine düştü.
    2 elde fiyatları aurisleri gecti arac bulunumaz oldu.

Arabanın önü cok yumusak hatlı ve sevimsiz, hazli hazirdaki kasa degerelenecek.
    Bak göürürsünüz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackwalsh

HB olanı hiç olmamış, bence.
    Bakın bu model geslin özellikle türkiyede eski kasanın 2eli kuvvetlenir.
    Auris sendromu dedigmiz olay.
    Auris cıktıktan sonra eski corolla hb altın degerine düştü.
    2 elde fiyatları aurisleri gecti arac bulunumaz oldu.

Arabanın önü cok yumusak hatlı ve sevimsiz, hazli hazirdaki kasa degerelenecek.
    Bak göürürsünüz.

haksız değilsin.bence eski kasa daha karizmatik.yenisi okadar hoş değil gibi belkide göz alışkanlığı
  • bende bilakis güncel mazda 3 ün kalite problerinin olduğu kanısındayım
    ki bence yeni mazda 3 hayli idaalı..bir çok kişiyi ilk defa mazda sahibi yapacağı kanısındayım
    auris gibi corollayla alakasız bir model değil
  • Ne gibi kalite problemleri var güncel Mazda 3 ün.?
  • kalite problemleri derken (bana göre)...2004 mü 2005 mi..arkadaş ilk alanlardandı..bi tur attık arabayla çok tok bir gidiş hisstmedim..süspansiyonlarda gürültülü çalışıyodu...babamdaki corollanın daha altında bir yol konforu vardı...artı hiç araca binmesemde aynı yorumu yapardım...dışardan bana tok gelmiyo...iç ambiyansıda 20 yaşa hitab ediyor gibi(bana göre)...eski mazda 6 da bana hiç tok gelmiyodu yani kasayla iyileştirdiler(hala problemleri var belki facelift de çözerler)....yeni mazda 3 bence daha tatminkar olucaktır....ama kalite derken sorunsuzluk imajından bahsetmedim...sonuçta markanın sorunsuzluk olarak artı bir imajı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

bende bilakis güncel mazda 3 ün kalite problerinin olduğu kanısındayım
    ki bence yeni mazda 3 hayli idaalı..bir çok kişiyi ilk defa mazda sahibi yapacağı kanısındayım
    auris gibi corollayla alakasız bir model değil

şuan ki mazda 3 ün kalite problemi var demek yanlış olur.rakiplerine göre çok daha kaliteli ve donanımlı bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 8 Mart 2009; 23:23:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

kalite problemleri derken (bana göre)...2004 mü 2005 mi..arkadaş ilk alanlardandı..bi tur attık arabayla çok tok bir gidiş hisstmedim..süspansiyonlarda gürültülü çalışıyodu...babamdaki corollanın daha altında bir yol konforu vardı...artı hiç araca binmesemde aynı yorumu yapardım...dışardan bana tok gelmiyo...iç ambiyansıda 20 yaşa hitab ediyor gibi(bana göre)...eski mazda 6 da bana hiç tok gelmiyodu yani kasayla iyileştirdiler(hala problemleri var belki facelift de çözerler)....yeni mazda 3 bence daha tatminkar olucaktır....ama kalite derken sorunsuzluk imajından bahsetmedim...sonuçta markanın sorunsuzluk olarak artı bir imajı var

Tok gidiş hissetmedniz, dışardan tok bulmadınız , iç ambiyans çoluk çocuk işi bulmuşssunuz. Ama bunların hiç biri kalite problemi degil.
    Mazda 3 sevmemişssiniz size hitab etmiyor diyelim isterseniz. Kalite problemi denildiginde tutunca elde kalıyor, sorun cıkarıyor gibi bir anlam cıkıyordu.

ilginize teşekürler.

• yanlış anlaşılmasın diyede 2 defa parantez içi (bana göre) kullanmıştım...kendi kriterlerime göre kalite sorunlarından bahsettim...kimilerine görede corollanın yol konforu tatminkar gelmez daha sert süspansiyon beklentisidir.....çoluk cocuk olayınada..böyle düşünseydim heralde 50 den az mesaj atmazdım
  • Yeni mazda 3 ten birkaç resim daha

• ben bu yeni mazda3. aşık oldum
  • Ben de Mazda 3 almayı düşünüyorum, yeni kasa geldiğinde (Haziran-Temmuz deniyor) fiyatları ne olur acaba, şu ÖTV indirimi ile eski kasayı 26.000 TL civarına alabilirsek, bence yeni kasayı beklemeye gerek yok. (ki zaten arkası çok daha iyi olmuş olmasına rağmen, ön tarafı hiç beğenmedim, mevcut kasanın önden görünüşü çok daha iyi)
  • Yeni Mazda3 Tanıtım Web Sitesi

Mazda 3 Web Site
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.