Şimdi Ara

mayngames forumunda açsaydım bu konu silinirdi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilindiği gibi accretiayı bırakıp cora ırkına başladım ve belirli bi yere kadar geldim iyi kötü ırkta tartışmalar oluyodu ve devamlı ırkı bölmekle suçlanıyodum
    gm'le çok tartıştım ve bana hep tehtidle geri döndüler ve şimdi aşağıda paylaşcağım ss de ırkı benim deil gm in kızıştırdığını görmüş olacaksınız ayıp der geçerim :)
    sanırım ferdi ye gm lik çok sıkıcı geldiki arkamızdan iftiralar atmaya başlamış bellato ırk lideri konuyu görürsen bizim size chip satıp satmadımızı yazarsın ferdi kardeşde gerçekleri öğrenmiş olur ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevval06 -- 29 Nisan 2012; 13:24:13 >

• Baştan sona kokmuş bir yapı üstüne kurulmuş bir server. Haram ettiler bize RF yi türkiyede. Allahtan fazla sinirleri bozmadan bıraktık biz. Geride kalanlara Allah sabır versin
  • Yazışmalarda GM'in yazdığı yanlış bir durum göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Yazışmalarda GM'in yazdığı yanlış bir durum göremedim.

Belki bellatonun tüm archonları accye geçip biz yeni bellatoya başladığımızda coralarla ittifaktık ama herhangi bir chip satın alma durumu saçmalıktan başka birşey değil. İttifak kavramı ile sorununuz varsa oynamanız gereken oyunlar 2 ırktan ibaret olan oyunlar. Çok aktif olmayabilirim ama bellatonun tek başına savaş kazanabilecek güce ulaştığı çok açık.
  • cora chipine hep accler daldı biz ks attık nasıl oluyorda chip bize satılıyor
  • Artık insanlar neyden şikayetçi olacaklarını bilemiyorlar en son bir arkadaşım mau bless ve elven dual blade ile 130 civarı kill yapmıştı bunu duyan ırklar gm lere şikayet etmişlerdi neyi ediyorlar anlamadım ertesi gun aynı şeyi Esclade ile bizde yaptık elanda party dağıttık bu olaydan sonra yapılan konuşmalardaki üsluba ramen şahsen ben onları şikayet etmedim talk jade ile karşı ırkın konuşmalarını dinlerken içine küfürlerin olduğu ss ler elimde bulunuyor belki asıl şikayet edilmesi gereken bunlar ama bunları oyunun tuzu biberi olarak sayıp yolumuza devam ediyoruz ama hep bir üstün çıkma duygusu insanları kendilerine karşı bile düşman ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirValek

Artık insanlar neyden şikayetçi olacaklarını bilemiyorlar en son bir arkadaşım mau bless ve elven dual blade ile 130 civarı kill yapmıştı bunu duyan ırklar gm lere şikayet etmişlerdi neyi ediyorlar anlamadım ertesi gun aynı şeyi Esclade ile bizde yaptık elanda party dağıttık bu olaydan sonra yapılan konuşmalardaki üsluba ramen şahsen ben onları şikayet etmedim talk jade ile karşı ırkın konuşmalarını dinlerken içine küfürlerin olduğu ss ler elimde bulunuyor belki asıl şikayet edilmesi gereken bunlar ama bunları oyunun tuzu biberi olarak sayıp yolumuza devam ediyoruz ama hep bir üstün çıkma duygusu insanları kendilerine karşı bile düşman ediyor.

1vs2'de dahi +5 silahlarınız deneyimli oyunculara karşı etkisiz... ;)
    İstersen 1000 kill yap, aynı adamdan alacağın puan bellidir. Bir yiğit gelir hepsini bir kerede senden geri alır. Hala counter-strike gibi çok kill yapmanın iyi oyunculuk olduğunu sanıyorsunuz ya başka birşey demiyorum... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 2 Mayıs 2012; 9:18:17 >

• 130kill alıyoruzda senin gibi 1kill alıp 10sene forumlara vs fotograf koymuyoruz aldıgın killde emeginle olsa içim acımıcak 5sene sonra filan koyarsın artık decenti kestim ben zaa diyerek gerçi sende haklısın hiç kesemiycegin birini crit error yardımıyla kesmişsin :D neyse gerçek güçleri bilen biliyor zaten hem oyunculuk hem karakter olarak xfireda geçen bi kaç konuşmamızdan sonra pek bişey anlamadıgınıda anladım bu oyun hakkında tek bildigin şey pt kasmak bknz: darkness gloves ve magexmiller elemental olayı :facepalm: bellatodaki ölü taklidini yapsam başıma geçer öldürdüm panpa zaa diyerek forumlara koyarsın sen
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Muhabbetin ortasından bir ss alınmış ve buraya konulmuş. Bu bana etik bir davranış olarak gelmedi. O konuşmanın başı ve sonu tüm haliyle buraya konulursa olay daha sağlıklı anlaşılabilir.

Edit : Arkadaşlar hakaret olarak algılanabilecek mesajlarınızı editlemek zorunda kaldım. Eğer bu şekilde yorum yapmaya devam ederseniz mesajlarınızı silmek zorunda kalacağım. Bilginize.
  • Muhabbet oyuncunun gm e arhon olamamasını şikayet etmekle başlıyor oyunu bırakan oyuncuların sıralamada oldukları ıcın hala archon olduklarını ve ırk lıderınınde o oyuncuyu archon seçmemesini yedirememiş şikayet ediyor gm ise ırk liderini chipi satmakla karalıyor bi oyuncuya karşı ve ırk liderine baskı yapılmasını söylüyor ssler benim değil ben ss i şikayet eden adamdan aldım ve bu ferdinin ilk kez böyle bişey yapması değil daha öncede buna benzer şeyler yapıyordu gm seviyesini bilmeli kulanacağı kelimeleri düzgün seçmeli özkan sen nası burda düzgün bi şekilde yorum yapıyosan onun öyle yapması gerekiyor fakat adam dedikoducular gibi gm haliyle oyuncuların arkasından iş çeviriyor
  • Screen Shot alan: (her ırkta yanar döner , casus char olarak bilinen) HazerSah.
    Konuyu açan: (Hazirana kadar race leader olacam, ödülü alcam parayı paylaşacaz... diyip ilk hafta liderliği kaybedince "oyunu bırakıyorum sıkıldım"... diyip birkaç ayda olsa gece gündüz oynadığı arkadaşlarına haber vermeden Cora char açan) CeVVaL - BU.
    Şikayet etitkleri GM: (CCR Türkiye serverında şuanki maddi ödül benzeri durumlar yüzünden türlü türlü hile, fitne fesat, entrika ile yenemedikleri, CCR Global serverda yıllardır oynayan hepimizin bildiği, sevdiği saydığı güvendiği) Ferdi.
    Konuyu burada açmanız daha da iyi olmuş herkes kimin kim olduğunu zaten biliyor.

Screen Shot içeriğine gelince:
    -1 MAU bizi ağlatıyor, ezecez kesecez diyen bir Coralar eziliyoruz, ağlıyoruz, bir tane adamın ne puanını ne levelini geçemiyoruz. Onları (Oyunda olmadıkları halde puan ve levellerini geçemediğimiz adamları) banlayında bizim önümüz açılsın. Sırf RL ve Archon buffımız olsa valla oyunda kral olacaz...
    -Hade leen...

Accretia içinde Mars olmadan bir hiçsiniz diye konuşan aynı ağlayan kişiler değil miydi? Mars gitti archonluk ondaydı, biz ne yaptık? 50 level adamlarımızı çıkardık liderliği aldık hak edenlere dağattık. GM'ler eğer seçilmiş adamları banlayacak olursa o zaman adaletsizlik yapmış olurlar. Böyle dün gelip bugün bağdakini kovmaya çalışanları dinleyerek adil yönetim olmaz, ki adamlar doğrusunu yapıyor. Mayngames forumunda açılsaydı bu topic ibret olsun diye kapanmazdı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SirValek

Artık insanlar neyden şikayetçi olacaklarını bilemiyorlar en son bir arkadaşım mau bless ve elven dual blade ile 130 civarı kill yapmıştı bunu duyan ırklar gm lere şikayet etmişlerdi neyi ediyorlar anlamadım ertesi gun aynı şeyi Esclade ile bizde yaptık elanda party dağıttık bu olaydan sonra yapılan konuşmalardaki üsluba ramen şahsen ben onları şikayet etmedim talk jade ile karşı ırkın konuşmalarını dinlerken içine küfürlerin olduğu ss ler elimde bulunuyor belki asıl şikayet edilmesi gereken bunlar ama bunları oyunun tuzu biberi olarak sayıp yolumuza devam ediyoruz ama hep bir üstün çıkma duygusu insanları kendilerine karşı bile düşman ediyor.

1vs2'de dahi +5 silahlarınız deneyimli oyunculara karşı etkisiz... ;)
    İstersen 1000 kill yap, aynı adamdan alacağın puan bellidir. Bir yiğit gelir hepsini bir kerede senden geri alır. Hala counter-strike gibi çok kill yapmanın iyi oyunculuk olduğunu sanıyorsunuz ya başka birşey demiyorum... :)

Garyosavan'ın gösteri merakı bittiği gün RF piyasadan kalkacakmış.

• Gösteri yapmayım diyorum adamlar zorla kaşınıyor gelip kendilerini kestiriyor. Ben ne yapayım? Bu topiği açma nedenleri de bu zaten. Archon oluyoruz yinede savaş alamıyoruz adamlar bizi eziyor modundalar. :) Ayrıca bu tip oyunlar sadece ego tatmini için oynanacak oyunlar, yoksa kimse bir yaratıktan %0.01 EXP gelirken sabahlara kadar level kasmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 2 Mayıs 2012; 13:01:32 >
  • quote:

Gösteri yapmayım diyorum adamlar zorla kaşınıyor gelip kendilerini kestiriyor. Ben ne yapayım? Bu topiği açma nedenleri de bu zaten. Archon oluyoruz yinede savaş alamıyoruz adamlar bizi eziyor modundalar. :) Ayrıca bu tip oyunlar sadece ego tatmini için oynanacak oyunlar, yoksa kimse bir yaratıktan %0.01 EXP gelirken sabahlara kadar level kasmaz.

Konuyu açan adamla senin ss koyduğun adam arasındaki bağı çözemedim. Zorla gelip kendilerini kestiriyorlar lafından da bir şey anlamadım. Oyunun amacının hiç ölmemek olduğunu mu sanıyorsun onu da çözemedim. Defalarca gözümün önünde ölüşünü görmesem oyun boyunca hiç ölmediğini sanacağım.Koyduğun ss da üzerinde hiç debuff olmaması ve bufflarının tam olmasından Decent'in ya afk olduğunu ya da Crit error yediğini sanıyorum. O yüzden tartışmanın manası yok. Çok güzel kesmişsin çok deneyimlisin gg wp.

• Hep bahane... Hep bahane...
  •  mayngames forumunda açsaydım bu konu silinirdi :)

İki kişi cora party dağıttıktan sonra

[imagehttp://f1205.hizliresim.com/x/2/56rqc.jpg[/simage]

[simage]hhttp://f1205.hizliresim.com/x/2/56rqc.jpg[/simage]

[imagehttp://f1205.hizliresim.com/x/2/56rs5.jpg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirValek -- 2 Mayıs 2012; 19:45:31 >

• vay be Genocide ha. Bizim kurduğumuz guild epey yükselmiş. Kurucuların yerinde yeller esiyor şimdi.
  •  mayngames forumunda açsaydım bu konu silinirdi :)

Son haberler sözde ezilen bellato
  • silindi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reymem -- 6 Mayıs 2012; 3:41:45 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reymem -- 6 Mayıs 2012; 3:40:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.