Şimdi Ara

------- Maxthon 4.0.0.2000 Çıktı!!!------------ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
6.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opera'dan geçtim son derece güzel, fakat tek sorun ana sayfa düğmesine tıkladığımda anasayfayı aynı sayfada değil de yeni sekmede açıyor bunu ayarlama yeri var mı ben göremedim?
  • ayrıca artık idm ile video indirme derdinden de kurtuldum.
  • Arkadaşlar dediklerimi unutun !!! :) Maxthon kullanmaya başlamıştım demiştim ya üst mesajlarımda Maxthon' a alıştım rahat bir tarayıcı Chrome' yi açıyorum direk kapatıyorum artık. :) Maxthon 4 rahat bir tarayıcı olmuş. Dediğim gibi daha kimsenin haberi yokken Maxthon' u ilk kullananlar arasından geldim diyebilirim ama ozamanlar bu kadar akıcı değildi. Şimdi beğenerek kullanıyorum. Tartışma yaratmaya gerek yok.
  • 3 gündür sürekli kullanıyorum. Macbook Pro'da da verimli çalışıyor ancak PC versiyonunun baya kırpılmış versiyonu. PC versiyonu gerçekten hızlı ve eklentileri çok başarılı. Opera'nın artık geleceği yok gibi. Maxthon güzel bir alternatif şimdilik kullanmaya
  • Yeni sekmede açılan reklamları nasıl engellerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlue Sky

Yeni sekmede açılan reklamları nasıl engellerim?

sağ altta reklam avcısı var, üstüne gelip sağ tıklayın ve açılır pencere engelleyici etkinleştir.
  • 4.1.2.2000 harika olmuş deneyin...
  • 4.1.2.3000 diyelim hatta
  • Bende en son versiyon 4.1.0.3000 görünüyor ve yeni güncelleme yok diyor.
  • Bende indirdim şimdi ama reklamları nasıl önlüyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Bende en son versiyon 4.1.0.3000 görünüyor ve yeni güncelleme yok diyor.

manuel update etmen gerekiyor
  • bir sorum olacak bu tarayıcı sürekli üste duruyor yani bir klasör veya program a bakmam için masaüstüne dönmem gerekiyor bunu nasıl kapatacam?
  • Oldu valla sağolasın, otomatik güncelleme bozulmuş demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 28 Ağustos 2013; 17:39:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tivale's

bir sorum olacak bu tarayıcı sürekli üste duruyor yani bir klasör veya program a bakmam için masaüstüne dönmem gerekiyor bunu nasıl kapatacam?

Bildiğin Windows programı gibi aşağı atıyorsun, nasıl hep üstte ben pek anlamadım;
    Reklam önleme ile ilgili önceki sayfada reklam avcısı ile ilgili açıklama var, bir bak istersen.
  • Bu arada en son versiyon olarak banada 4.1.2.2000 yükledi, sonradan anasayfadan window un altından tekrar girip manuel yükleyince 4.1.2.3000 i buldum ve yükledim.
  • Bende bilmiyorum sürekli üste bir bu tarayıcı var 2 tanede klasör açık klasörler tarayıcının altında kalıyor görüntü olarak

Edit: Reset attıktan sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tivales -- 28 Ağustos 2013; 18:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tivale's

Bende bilmiyorum sürekli üste bir bu tarayıcı var 2 tanede klasör açık klasörler tarayıcının altında kalıyor görüntü olarak

Alttaki açık klasörlere tıklayınca üste almıyor mu? Ekran görüntüsü atabilir misin?
  • Evet aynen öyleydi ama reset attım düzeldi şimdi.
  • Takılmış demekki
  • Oldukça memnun kaldım. Kullanmayınca insan öngörülü olabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.