Şimdi Ara

Maximum uygulaması üzerinden yemeksepeti siparişlerine bugüne özel yüzde 50+20 puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
3.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparis edilecek bir sey yok sizin yapacağınız kampanyanin ben...
  • Kimse de demiyor mu bu isbankasinin kampanya bölümüne böyle saçma uygulama olmaz diye.heralde tasarımı rakip bankanın yazilimciya yaptırdılar.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Olmuyor :(
  • kazazz kullanıcısına yanıt
    Maaş anlaşmalı aidatsız bende sıkıntı yok oluyor
  • Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Bende verdim siparişi puan falan diye mesaj gelmedi

Bi ss atabilirsen sevinirim kardeş
  • M-D-Luffy kullanıcısına yanıt
    Bu şekil mesaj geliyor

Maximum uygulaması üzerinden yemeksepeti siparişlerine bugüne özel yüzde 50+20 puan
  • Maximum mobil üzerinden sipariş verdim, maximum kartla ödeme yaptım sms gelmedi.
  • Bana da sms gelmedi. SMS gelmeyenler sanal kart ile mi yoksa normal kart ile mi sipariş verdi acaba?
  • Sms geldi kredi kartı üzerinden sipariş verdim
  • Bana da SMS gelmedi bana yalnız.
  • Şu menüyü aldım 37.90 çekti 29.90 çekmesi gerekmiyor muydu ?

Maximum uygulaması üzerinden yemeksepeti siparişlerine bugüne özel yüzde 50+20 puan
  • SMS gelmedi bana da.
  • Sipariş için alt limit var mı
  • Dayamışlar çiğ köfteyi. Ne hikmetse bütün favorileri işgal etmişler. Çöp uygulamanın çöp kampanyası. %200 puan verse belki kullanabilirdim.
  • Sipariş verebilmeniz için Yemeksepeti adres bilgilerinizi olması gerekmektedir diye bir uyari alıyorum ve yemek sepetinde adres bilgilerim kesinlikle girilmiş ne yapabilirim arkadaşlar
  • Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    bende bundan sipariş vericektim , hatalı çekiyosa hiç bulaşmayalım.
  • Önceden ileri tarihli siparişler mobil uygulamadaki geçmiş siparişlerde çıkıyordu. Şimdi ise çıkmıyor sanırsam. Var mı bir şekilde halledebilen?
  • Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    aradaki farka puan vermeyecekmi ben bişey anlamadım
  • Sırf bugün yemeksepetinden sipariş verip yüzde 70 maxipuan alıcam diye evde yemek yapmamıştım. Geçmiş siparişiniz bulunmamaktadır hatası yüzünden veremedik siparişi. Şimdi işin yoksa bu saatte menemen yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defansagelsenizelan -- 15 Temmuz 2018; 21:8:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

aradaki farka puan vermeyecekmi ben bişey anlamadım
    simdi ode dediginizde indirimli tuyar cekilecek diye mesaj geliyo hala neyin tantanasi bu verin siparis gitsin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.