Şimdi Ara

Maximum mobilden ücretsiz 15 TL Yemeksepeti indirim kodu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
13
Favori
29.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

linkle görünüyor ama benim kampanyalarda normalde gözükmüyordu.

"size özel" yazdığı ama bana özel olmadığı için katılmadım.

adamsın

• Linke tıklayıp alabildim normal maximuma girince çıkmamıştı. Teşekkürler
  • Donanım mobilden girince açılmıyor iş bankası uygulamasında da gözükmüyor normal siteden girince donanıma linke tıklayın o zaman oluyor haber veren arkadaşa teşekkürler

Donanım uygulama üzerinden girenler bir de bu linke tıklayın belki olur yine de
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDUzNA==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 11 Aralık 2020; 22:22:17 >

• Bende alamadım insanlık namına nasıl yapıldığını açıklayacak var mı ?

• Teşekkürler haber veren arkadaşa
  • Link Beni uygulamaya yönlendirmiyor sizde yönlendiriyor galiba ??

• mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    Ben linki pc den açtım sonra whatsaap webden x kişisine yolladım linki mobilden x kişisine attığım linke tıklayınca açıldı, diğer türlü ios ta açamadım başta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcdaredevil_17

Bende alamadım insanlık namına nasıl yapıldığını açıklayacak var mı ?

Konudaki linke tıklayıp maximum mobille açınca kampanya geldi. Katıla basınca SMS ile kod geldi.
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt

Maximum mobil uygulamasına giriş yaptım. Sonra ilk mesajdaki linke tıkladım. Maximummobil ile aç seçeneğini tikladigimda kampanyanın olduğu sayfaya yönlendirdi. Katıl butonuna tıklayınca mesajla kod geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaş bi ben mi yapamadım

gelmiyor telefondaki operadan tıkladım - firefoxtan tıkladım chromedan tıkladım kendi özel tarayıcısından tıkladım donanimhabere normal girdim tıkladım uygulamadan girdim tıkladım whatsapp üzerinden kendime gönderdim tıkladım bilgisayardan tıkladım gizli sekmeden tıkladım eeeee daha sayıyım mı ne yapmam lazımmm ben çözemedim

• Qualyz kullanıcısına yanıt
    Hcm başka telefondan deneyin
    Samsung tlf olsun belki link tıklayınca tarayici ve maximum seçeneği çıkar maximum uygulamsi seçilirse direk katılım olur
  • Qualyz kullanıcısına yanıt
    Telefon Android ise, Firefox'ta adresin yanında minik Android simgesi var. Ona basın uygulamada açılıyor. Ben böyle alabildim. Uygulamaya yönlendiremedim başka türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp webden aşağıdaki linki gönderin (başında forumdonanım olmadan), whatsapp cepten linke tıklayınca iki seçenek çıkıyor mobil uygulama ile açın, katılınca sms ile kod geliyor.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDUzNA==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgitarx -- 11 Aralık 2020; 23:8:11 >
  • Bagersirat kullanıcısına yanıt

Hocam samsung telefonla denedim oldu evet benim telefon da gelmiyor uygulama seçeneği bir türlü sağolasın

• Linke tıklayınca maximum mobile giremeyenler uygulamalardan varsayılan tarayıcıyo başka bir uygulama seçsin opera falan (tarayıcı yoksa indirip seçin) sonra linke tıklayın maximum mobili seçip katılın
  • süpersin hocam çok teşekkür ederiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.