Şimdi Ara

Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
5
Favori
2.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş Bankası'nın Maximum Mobil uygulaması içerisindeki Gördüm Aldım'ın Büyüyen bir platform olduğunu görüyorum ve yakaladığınızda piyasadan çok daha avantajlı fiyata ürünler bulabiliyorsunuz. En azından ben yakaladığımda aldım ama buraya yazmadım daha önce. Ticari müşteri de olduğum için Maximum işyerim de kullanıyorum 1000 puan fırsatı var Samsung'da şu an.İlgilenen arkadaşlar için güzel avantaj sağlayabilir.

Aşağıdaki Samsung S20 FE 256 GB piyasadaki en ucuz fiyatla aynı ve bunun yanında 300 MaxiPuan veriyormuş.

Aynı zamanda Maximum İşyerim de kullanıyorum belirttiğim gibi ticari müşteri olarak ve S20FE 256 için 5 adet alırsanız 1000 puan veriyor , bence çok iyi. Telefon ticaretiyle uğraşan arkadaşlar kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 26 Aralık 2020; 23:48:44 >

• Pek bilinmiyor ama güzel kampanyaları oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ,

Maximum İşyerim'de firma sayısı arttırılmış. Gayet güzel fırsatlar yakalayabiliyorsunuz ticari kartınız varsa , ben mesela kuruyemişi çok uyguna almıştım :) Gördüğüm kadarıyla kampanyalar değişiyor sürekli , özellikle elektronikte de karşılaştırma yapınca diğer pazaryerlerinden ucuza ürünler de var. Kontrol etmenizi öneririm ve fırsat yakalarsam paylaşacağım buradan yine.

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    Direk puanlarla siparis veriliyor mu peki
  • şimdilik bulaşmayın daha gelişmesi lazım,bir ürün almıştım,beğenmedim ve iade etmek istedim,işbakası samsunga samsung işbankasına atıyor topu,ikisi de bizim yapabileceğimiz birşey yok karşı tarafla görüşün diyor.1 aydır süreç devam ediyor,daha sonuç yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

şimdilik bulaşmayın daha gelişmesi lazım,bir ürün almıştım,beğenmedim ve iade etmek istedim,işbakası samsunga samsung işbankasına atıyor topu,ikisi de bizim yapabileceğimiz birşey yok karşı tarafla görüşün diyor.1 aydır süreç devam ediyor,daha sonuç yok

Aynı durumu biz yaşadık farklı olarak samsung telefon için ödeme adımını dahi geçemedik sürekli hata verdi, işbankası samsunga samsung işbankasına attı, sonra araştırınca sizin şu an varığınız sonuca ulaşmıştım iyikide hata olmuş ödemede demiiş

tim.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Puanın yeterliyse alırsın tabii , hatta bir ara pandemi süreci nedeniyle Maximiller ile alışveriş yapılabilmesi için kampanya yaptılar , ben de millerim boşa gideceğine burada kullandım.

• Hocam cvp icin tsk👍 Odeme kk ve puan ile olur mu peki
    Şuan millerle alim oluyor mu kac mil old m.mobil uygdan mi goruruz ailemin karti icin sordum
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Hocam ne demek , rica ederim. Puan ve kredi kartı ile de ödeme var problem yok. Ama miller için kampanya yapıyorlar takip etmen lazım. Boşa gideceğine ne bileyim elektronik vs alırsın , en kötü kuruyemiş , bal vs. Malum pandemi süreci sıkıntı hala , mil kullanılabilecek ortam yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 31 Ocak 2021; 13:54:14 >
  • Arakadaşlar merhaba tekrardan,

Eğer telefonunuz yoksa çok güzel indirim fırsatları yakaladım Maximum Mobil'de. Ben babama M31 aldım direk. Kaçırmayın , saldırın diye paylaşıyorum Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

• Dostum çok iyi yakalamışsın. Uzun süredir baktığım bir cihaz S21, kamerası canavar gibi. S21 ultra alabilsek keşke ama bütçe bu kadar. Zaten piyasa uçmuş durumda. İnşallah S31'e nasip olurMaximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

İndirimlerle bayağı uygun fiyata geliyor. Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları  Ancak taksit yapan kredi kartım yok. Kredi kartı da lazım, stok bitmezse haftaya ateşleyeceğim.

Tekrardan emeğine saygı Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

• Halah_Sumul kullanıcısına yanıt

İyi bir fırsat değil. 4740 dan s20 Fe 256 GB satıldı günlerce durdu ilanlarda. Bu fiyattan alıp buyback kampanyası ile Samsung a verince 6800 sayıyor s21 alımına. 3200+4740 a almış oluyorsunuz yani. Ekstradan banka kampanyası vs bulursunuz onu saymıyorum bile

• Umut K. kullanıcısına yanıt

Dostum Allah aşkına kim uğraşacak onunla, işim yok da 2. el cihaz mı kovalayacağım, buyback kampanyasından Samsung'a cihazı verip de daha ucuza alacağım diye? Cihaz kovalayacak vaktim ve bu piyasada enerjim olsa, direkt 2. el S21 bakarım, temiz 2-3 ay kullanılmış bulurum kafam rahat eder. Onda da satıcıya güvenebilirsen. Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt

Dostum bunlar da aynı kampanya mı? Sen yazdıktan sonra Maximum İşyerim uygulamasını indirdim ama üye olamadım. Burada taksit de yapabiliyoruz?

ikinci el cihaz derken anlamadım Amazon’dan sıfır kutu cihazı alıp Samsunga yolluyorsunuz. Tercih meselesi uğraşmalık pek bir şey yok

• Maximum mobilde yeni kampanya yapmışlar. Uygulamayı yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. bayağı iyi özellikleri var. Ek hesap varsa bir nevi taksitli cep telefonu alıyorsunuz ek maliyet olmadan. 3 taksit fena değil, faizler zaten bayağı arttı vade farkı eklemeyen banka kalmadı gibi bir şey Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

fiyatlar uygun, kampanya mart sonuna kadar devam edecek gibi gözüküyor. Maximum Mobil - Maximum İşyerim Fırsatları 

Teşekkür ederim paylaşım için , 2 haftadır kontrol etme şansım olmadı fazla. Samsung tablet iyiymiş bak ben buna bakayım hemen.

• Merhaba arkadaşlar,

Maximum Mobil'de yeni fırsatlar yakaladım , sizlerden de belki almak isteyen olur diyerekten paylaşıyorum.Alttaki ürün puansız hali ile piyasadaki en iyi fiyat birde üstüne puan var; s21’de ilk cihaza 1000; sonraki cihazlara 500 MaxiPuan katkısı gerçekten iyi gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.