Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
95
Favori
84.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

hocam teşekkürler cidden güzel oldu :9
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Son soru bunu madvr ye nasıl ekliyoruz?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Rica ederim

Alıntıları Göster
    kardeş yollıyacanmı madvr ayarlarını garip birisin o kadar mesaj alıntıladık nasıl bir egon varsa artık ..kusura bakma açık sözlüyümdür ahan yüzüne söylüyorum, pm''den tracker davetiye yollıyacaktın oda yalan oldu gizemli bir adamsın vallaha
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Sizi tanımıyorum 1

Bu hitap tarzına dönüş yapmıyorum 2

Trac davetlerini de tanıdık bildik insanlara dağıtıyorum 3

Bu hitabet sekli ile yanaşan siz

Ego lu benim öyle mi

Bir düşünün karşınızda ki kaç yasında ne is yapar kaç kişi çalıştırır bayram öncesi zamanı vsr mi Yok mu sadece dünya Forumdan ibaret mi

Bunları bilmediğiniz insanlara bu şekilde hitapla gelmeyin sayın forumdas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 21 Ağustos 2018; 22:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Son soru bunu madvr ye nasıl ekliyoruz?:)
    Aykut bey madvr klasör u ne atın install diyin klasör içindeki install dosyası ile

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

dede sendeki madvr ayarlarını mailime atarmısın sadece 4k bluray remux için lazım ama bütün çözünütrlükler mevcut sende bir kere almıştım o dosya yok daha iyisi var dedin yolla zahmet olmazsa bakalım he unutmadan tv model vs ayar yapma zaten madvr hemen tanıyor paneli

Alıntıları Göster
    Dede falan demişsin gerçekten hoş degil bu sebeple dönüş yapmadım

Nick eraycelik

İsmim tugrul

Bu şekilde hitap edersen tabiki ayarlar konusunda yardım ederim bin kişiye edildi sana neden yapılmasin

Davetye konusunda senden cok önce rica Edenlere verildi herhangi bir söz vermiyorum ama senide gönderilecek listesine yazdım Batuhan forumdas

• quote:

Nick eraycelik

İsmim tugrul

Bu şekilde hitap edersen tabiki ayarlar konusunda yardım ederim bin kişiye edildi sana neden yapılmasin

Davetye konusunda senden cok önce rica Edenlere verildi herhangi bir söz vermiyorum ama senide gönderilecek listesine yazdım Batuhan forumdas

Alıntıları Göster
    Bu konuda akşam yazacağım şu an müsait değilim,mesaj bekleyim benden

• quote:

Nick eraycelik

İsmim tugrul

Alıntıları Göster
    Sırf dede dedik diye bu kadar alıngan olduğunu bilsem zerre yazmazdım .

Senlen tanışıyoruz, işi yaş konusuna getirmişsin benimde yaş 34 sendeki 40 felan herhalde

seninle telefonda'da konuştuk ama seni en son aradığımda telefonu açmadın bile, meşgule attın halbuki bir iki şey danışıcaktım geri dönüş bile yapmadın.zaten numaranı felanda sildim

bana göre egolusun kusura bakma sana saygım vardı ama şimdi yok.

aylar önce sadece tracker sitesi olan davetiye istedim şu anlık yok ama elimde davetiye geçsin hemen yollıycam dedin ama şimdi senden önce sıra vardı diyorsun, hatta pm attım tenelzül bile etmedin ,sorun değil yardım etmek zorunda'da değilsin ben davetiyede buldum herşeyide ayarladım..

Günün birinde eğer işinizin düştüğü bir insandan inşanlah işinizin karşılığını alırsınız ..Tuğrul bey Hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 22 Ağustos 2018; 9:44:49 >

• quote:

Sırf dede dedik diye bu kadar alıngan olduğunu bilsem zerre yazmazdım .

Senlen tanışıyoruz, işi yaş konusuna getirmişsin benimde yaş 34 sendeki 40 felan herhalde

seninle telefonda'da konuştuk ama seni en son aradığımda telefonu açmadın bile, meşgule attın halbuki bir iki şey danışıcaktım geri dönüş bile yapmadın.zaten numaranı felanda sildim

bana göre egolusun kusura bakma sana saygım vardı ama şimdi yok.

aylar önce sadece tracker sitesi olan davetiye istedim şu anlık yok ama elimde davetiye geçsin hemen yollıycam dedin ama şimdi senden önce sıra vardı diyorsun, hatta pm attım tenelzül bile etmedin ,sorun değil yardım etmek zorunda'da değilsin ben davetiyede buldum herşeyide ayarladım..

Günün birinde eğer işinizin düştüğü bir insandan inşanlah işinizin karşılığını alırsınız ..Tuğrul bey Hoşçakalın

Alıntıları Göster
    Sevgili Batuhan seninle olan 3 sayafa yazışmaya baktım ne telefon vermişim ne telefonunu almışım

Bu sebeple telefonun bende kayıtlı degil kayıtlı olmayan numaraları da genelde Emlakci lar aradığı icin açmıyorum (bıktım onlardan )ve hatta geri dönüş yapmıyorum

Pm lerde bakmadığım görmediğim bi sayfa varsa da bilgim Yok

Madvr konusunda yardım edebilirim sorun yok

Davetye konusunda olduğu zaman edebilirim

• quote:

Sevgili Batuhan seninle olan 3 sayafa yazışmaya baktım ne telefon vermişim ne telefonunu almışım

Bu sebeple telefonun bende kayıtlı degil kayıtlı olmayan numaraları da genelde Emlakci lar aradığı icin açmıyorum (bıktım onlardan )ve hatta geri dönüş yapmıyorum

Pm lerde bakmadığım görmediğim bi sayfa varsa da bilgim Yok

Madvr konusunda yardım edebilirim sorun yok

Davetye konusunda olduğu zaman edebilirim

Alıntıları Göster
    Bakın ben samsundan aramıştım sizi hatırlayın hatta whatshap ver dedin ve bana yukarda paylaştığın prejeksyon'dan çekilen fotoları atmıştın,hobbit filmi ve lucy filmindeki karayip korsanları aynı kareler, hatta bana tv modelini sormuş bende lg oled dedim ve madvr ayarlarını o şekilde yaptın...bak hatırlamıyorsunuz bile,hatta telefonda benimde OLED TV'var demiştiniz E serisi ,telefonda apple 4k mı ziddo x9s'mi görüntü kalitesini bile konuştuk oppo 4k bluray vs,hatta sanırsam whatshapp isminiz yunus'da olabilir öyle hatırlıyorum ..hatta ilk telimi size ulaştırdığım zaman 1 saat sonra ben arıycam dediniz ve aradınız beni, sonra ertesi gün birşey danışıcaktım ama açmadınız meşgule verdiniz hiç dönüş vs'de olmadı çokta önemli değil ama bilin diye dedim

• quote:

Bakın ben samsundan aramıştım sizi hatırlayın hatta whatshap ver dedin ve bana yukarda paylaştığın prejeksyon'dan çekilen fotoları atmıştın,hobbit filmi ve lucy filmindeki karayip korsanları aynı kareler, hatta bana tv modelini sormuş bende lg oled dedim ve madvr ayarlarını o şekilde yaptın...bak hatırlamıyorsunuz bile,hatta telefonda benimde OLED TV'var demiştiniz E serisi ,telefonda apple 4k mı ziddo x9s'mi görüntü kalitesini bile konuştuk oppo 4k bluray vs,hatta sanırsam whatshapp isminiz yunus'da olabilir öyle hatırlıyorum ..hatta ilk telimi size ulaştırdığım zaman 1 saat sonra ben arıycam dediniz ve aradınız beni, sonra ertesi gün birşey danışıcaktım ama açmadınız meşgule verdiniz hiç dönüş vs'de olmadı çokta önemli değil ama bilin diye dedim

Alıntıları Göster
    Dediğim gibi kayıtlı degil olsa muhakak dönüş yapardım

Herkese dönüyoruz geri size neden donmeyeyim

Meşgul müsait olmayan bir döneme denk gelmiştir

• quote:

Dediğim gibi kayıtlı degil olsa muhakak dönüş yapardım

Herkese dönüyoruz geri size neden donmeyeyim

Meşgul müsait olmayan bir döneme denk gelmiştir

Alıntıları Göster
    Tamamdır çokta önemli değil ,sanki sorgu suale tutuyoruşum gibi tarzım değil bu işler..kimse kimseye açıklama yapmak zorunda'da değil .

Ama o kadar pm attım bir geri dönüş olmadı ,pm'girersen ne demek istediğimi azda olsa anlardın, oki insanlar sizden yardım istiyor yardımcı oluyorsun bu çok güzel birşey insanlara yardım edin bu şekilde devam.

• quote:

Tamamdır çokta önemli değil ,sanki sorgu suale tutuyoruşum gibi tarzım değil bu işler..kimse kimseye açıklama yapmak zorunda'da değil .

Ama o kadar pm attım bir geri dönüş olmadı ,pm'girersen ne demek istediğimi azda olsa anlardın, oki insanlar sizden yardım istiyor yardımcı oluyorsun bu çok güzel birşey insanlara yardım edin bu şekilde devam.

Alıntıları Göster
    Madvr isi yeni ekran kartları ile hayal olcak zaten 10 bin lira kart mi olur

• Arkadaşlar herkese iyi bayramlar diliyorum.

Bu pc den hdr film izleme işini bir türlü yapamadım.

i5 7500 ve 1050 ti li bir htpc 4k hdr desteli bir avr ye ordan yine 4k hdr desteki bir tv ye bağlı.

mpc be-madvr-Lav ile hdr film açtığımda renkler soluk çıkıyor ve tv de bağlı olan hdmi girişinde HDR işareti çıkmıyor
    Aynı şey 4k ve hdr destekli powerdvd 18 ulrada da oluyor.

W10 da hdr yi açıyorum sonuç yine aynı

Mesela aynı filmi zidoo x9s ile oynatıyorum tv de hadmi girişi hemen HDR oluyor.

Nedir u işin sırrı.

Pc de hangi ayarları yuapmayı atlıyorum acaba?

madvr ve lav video decoderde hdr için özel ayarlarmı var?

Bu konuda yardım ederseniz sevinirim.
  • erayçelikten ne zaman yardım istesem mutlaka olmuştur.
    Ama insanın bazen işi olabilir unutabilir.
    Lütfen hobidaşlar olarak bu bayram günü üzmeyelim birbirimizi.
  • quote:

Madvr isi yeni ekran kartları ile hayal olcak zaten 10 bin lira kart mi olur

Alıntıları Göster
    10 bın lira bizim ülkede avrupada asgari ücretle çalışan kişi 3 adet alıyor,madvr yalan olur aynen yeni canavar rtx 2080 ti
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    madvr'den HDR aktifmi yoksa olmaz 4k'ları soluk izlersin
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Ben fark göremedim pek fazla.

• quote:

madvr'den HDR aktifmi yoksa olmaz 4k'ları soluk izlersin
    avr ye pasthrough ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.