Şimdi Ara

Maximum İle Seç Kazan Kampanyası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
13.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaver_

Bu mesaj silindi.

ben aldım garantiye gram havale sayaç işlemedi

• Ronasans gold kuyum olarak geçiyor diye biliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seyahat sektörünü seçtim İDO bileti aldım ama işlemedi. Şikayet ettim hala ses yok. SpaceX falan mı geçiyor acaba seyahat sektöründe?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün aradım, sayaç arızalı 18'inde puana hak kazanmışsınız dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenersonmez

bugün aradım, sayaç arızalı 18'inde puana hak kazanmışsınız dediler.

hangi firma için?

ben ronesansgold için aradım harcamalarda askı işareti gözüktüğü halde detaylarda saat aksesuar falan gibi bişey gözüküyor dediler o yüzden sayılmadı kampanyaya.

• bu ronesans firmasını buradan gördüm hem ronesansmarkt hem ronesansgolddan alışveriş yaptım 2side göndermedi markt para iadesi yaptı gold para iadeside yapmadı bir iki gün daha bekleyip harcama itirazı yapacağım bu sitelerden alışveriş yapmayın bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

bu ronesans firmasını buradan gördüm hem ronesansmarkt hem ronesansgolddan alışveriş yaptım 2side göndermedi markt para iadesi yaptı gold para iadeside yapmadı bir iki gün daha bekleyip harcama itirazı yapacağım bu sitelerden alışveriş yapmayın bence

+11111 aman aman kim onerdiyse gunahi boynuna olsun evlerden ırak bulastim parami kaptirdim . Tamamlandi diyor ne gelen ne giden ilgilenen yok.altin düştü üstüne paramiza da yattilar. Bulasmayin

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Mesajları yazanlar mesajlarını silmiş neyse yapacak bir şey yok son gün alışveriş yapacak yer bulmak için buraya baktım onlara kanıp alışveriş yaptım geçen geçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt

ben 2 ay iade talebi için uğraştım harcama itirtazları vs vs 10 kez aramışımdır ancak benim aldığım gold puan olduğu için banka yardımcı da olmadı sonuçta teslimatı yaptı sonra kafama tak etti o puanları banka hesabıma çektim onu yolladılar neyseki tabi boşuna komisyon ödedik orası ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 10 Haziran 2021; 19:51:1 >
  • Anadolujeti seyahat olarak işlemedi. Müşteri hizmetleri üye işyeri dedi sayaçta problem olabilir dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gabriel+

Buraya cevap yazacağıma özel mesaj atmışım size ordan bakın artık.

Alıntıları Göster

Akaryakıt vs üye işyeri listesini bulamadım ben

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Çünkü üye işyeri şartı yok sektör şartı ve listedeki e-ticaret siteleri olma şartı var
    Akaryakıt logosu çıkıyorsa alışverişte yeterli üye olmasına gerek yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Puanlar yattı mı arkadaşlar. E-ticaret 75 yattı seç kazan 100yatmadı

• arifceylan A kullanıcısına yanıt

yatmadı henüz,bakalım gün içinde yatar diye umuyoruz

• yeni kampanya da giyim online sayacak yer var mı, market ve e tıcaret i yaptım, akaryakıt ve giyim kaldı. Giyim için cüzdan geçerli olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 18 Haziran 2021; 22:54:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.