Şimdi Ara

Max Payne 3'de Yükleme Ekranı Olmayacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben yazın bütünleme sınavlarına mı çalışcam ?Max payne 3 mü oynıcam :D ?

beni sakın örnek alma,ben max payne 3ü tercih edicem
  • eveeeeeeeet arkadaşlar paynekillers.com sitesinin admini bugün past eastte max payne 3ü oynamış hemde pc versiyonunu oynamış,kendi deneyimini anlatmış ben okudum gayet güzel,eski oyunlara sadık kalındığını çok beğendiğini falan yazmış,daha bir sürü detay var,pc kontrol tuşlarını bile yazmış buyrun link

http://www.paynekillers.com/

şahane bir inglizceye gerek yok,olmadı google çeviriden okusanız bile adamın hislerini çok net anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben yazın bütünleme sınavlarına mı çalışcam ?Max payne 3 mü oynıcam :D ?

Sorma yaa... Diablo'da geliyor zaten. Bu yıl mezun olamayacağım bu gidişle :D
  • bullet time nasıl olacak onu merak etmekteyim! bende
  • güzel haber..
  • iyi de videolarda açıklanmıştı bu bilgiler aylar öncesinden zaten yeni değil ki?
  • o loading ekranları pcnin nefes aldığı anlardır yahu:D baya ağlayacak anlaşılan:D
  • yükleme ekranı olmayacak olması extra iyi bir özellik benim için...
  • evet arkadaşlar red dead redemption PC versiyonu için imza kampanyası başlatılmış,lütfen herkes destek olsun,kimbilir belki günün birinde rockstar Red Dead Redemption Pc'yi duyuruverir.her ne kadar aradan 2 sene geçmiş olsada Bully'ninde çıktından 2 sene sonra PCye geldiğini hatırlatalım.
    işte bu linkten destek olun

http://petitionbureau.org/RedDeadforPC
  • ya bu iyi olmuş yükleme olurken çok sıkılıyodum ya :)
  • bence gereksiz birşey yavaş çekimin dışında olan birisi nişancı ise nişan alıp biz havada yavaş yavaş uçarken rahatlıkla vurabilir.

yada mantıksız olan şey biz ve rakibimiz bullet time olursa her halükarda nerede oldugumuz belli olur hiç bir şekilde kaçma imkanı olmaz aksiyon maksiyon olmaz.

bide bu mesafe ne kadar orası var . merakla bekliyorum multisini önce videolarına bakıp sonra alınacak bir oyun yapmışlar bence .
  • Bomba bir oyun geliyor :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.